Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość asiula15
lawenda85 tak mi przykro :( trzeba podnieść sie szybciutko i spróbować znów za jakiś czas... NIe poddawaj sie i głowa do góry bedzie dobrze zobaczysz... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccccccc
lawenda głowa do góry koleżanka też poroniła a niecałe 2 lata później urodziła piękną dzidzie teraz niestety tempo życia źle wpływa na ciąże ale będzie ok zobaczysz mi się spóźnia 5dzień wstręt do kawy i mdłości mam od kilku tygodni ale niby okres miałam w tamtym miesiącu tyle że trochę mniejszy że tak powiem sama nie wiem i gdyby nie to że rano mi niedobrze i w ogóle jestem rozbita no i zaokrągliłam się pomimo tego że ćwiczę to ani by mi przez myśl nie przeszła ciąża a tak sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawenda bardzo mi przykro. Straszna wiadomosc. Mam nadzieje ze sie trzymacie jakos... Aisha, Asiula co u was? Asiula jakies objawy? ccccc zrob sobie tescik i bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Hej Diana, no u mnie po staremu poki co. Bylam sobie dzis u fryzjera na poprawe humoru-staram sie normalnie zyc..raz mi idzie lepiej,raz gorzej. Z M lepiej, gadamy coraz czesciej wiec sie ciesze, od soboty zaczynam luteine no i zbieramy kase na badania, choc z tym ciezko, bo jak wiadomo wydatkow mnostwo, szczegolnie, ze zaczelismy remont... Czekam na wyniki cytologii, reszta badan w nastepnym cyklu, dopiero tempa sprawa nabierze. Moj M sie rozchorowal wiec badania stoja w miejscu, bo nic nie moze robic jak ma jakakolwiek infekcje bo to moze wplynac na wyniki. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie spokojnie. Dzis 25 dc. W pracy natlok zajec i nic mi sie po pracy nie chce robic. Do fryzjera tez ide i dojsc nie moge.... Na nic sie nie nastawiam. W przyszlym miesiacu na urlop chce jechac gdzies w cieple miejsce i sie wyluzowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana no to milego odpoczyku juz teraz zycze. Tez mi sie marzy wyjazd, szczegolnie ze teraz mam sporo na glowie, ale nic z tego- nie mam jak...eh... u mnie plodne, poklocilam sie z M :(, to zaczyna mnie przerastac. Nie kochalismy sie juz dosyc dlugo, teraz gdy w samym srodku cyklu prawie jestem on wypala ze dzis juz sobie ulzyl...kurwa! ponioslo mnie...przyznaje, ale nadal wierze ze jakims cudem moze udac sie naturalnie a on tak do sprawy podchodzi...rece mi opadly, nie mam na nic checi i jestem zla. Wrr.... lawenda jak tam? odezwij sie do nas kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha moze Twoj M wiec ze skoro sie dlugo nie kochaliscie to chcesz ,, robic dzidziusia'' i nie ma psychicznie na to sily w tym momencie. Sprobuj byc madrzejsza i nie kloc sie tylko badz spokojna a ten spokoj sie na niego przeniesie tez. Bez niego nic nie wskurasz a jak sie bedziecie klocic to i zwiazek bedzie sie rozwalal. Ja juz tak bardzo potrzebuje urlopu. W pracy masakra po prostu. Tu u nas lata wcale nie bylo i tak tesknie za sloncem.... Asiula jestes kochana? Lawenda daj nam znac jak sie trzymasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana, juz wszystko gra...mysle ze jednak jestesmy dobrym malzenstwem-szybko sie godzimy ;), wiem moze nie miec na to sily- rozumiem to, ale tak bardzo mi zalezy...wybuchlam, ale juz mi przeszlo. dobrze zemoj M jest bardziej wyrozumialy ode mnie ;) No, to koniecznie musisz jakis urlopik wziac i wybyc, moze to pomoze zafasolkowac???? ;) :) Miłego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 29.09.2011 dopisuje nowe dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
A tak nawiasem dianka- strasznie martwie sie o lawende, tyle teraz przeszla bidula nasza. Oby szybko sie pojawila na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek______miasto______ile cykli staran____data@ asiula15__________28lat_____Dublin_______3__________20.09 .2011 dianakarina1983___28lat_____anglia_______2___________21.09.2011Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 03.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012 Anulak83_________ 28 lat ______ wrocław_____ 3______ Aisha dodalam cie tutaj do tabelki... moze lawenda sie wylaczyla z forum bo potrzebuje odpoczac od forum i myslenia o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
nick_______wiek______miasto______ile cykli staran____data@ asiula15__________28lat_____Dublin_______3__________20.09 .2011 dianakarina1983___28lat_____anglia_______2___________21.09.2 011Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 03.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012 Anulak83_________ 28 lat ______ wrocław_____ 3______ dziewczyna20_______20lat______Malbork______5_______14.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Lawenda, strasznie mi przykro:( To straszne co musisz teraz przeżywać... Jednak wiedz o tym, że w życiu kazdego człowieka w końcu następują szczęśliwe chwile i napewno udadzą Ci sie jeszcze starania o bobaska:* Dziewczyny, ja jestem dwa dni po miesiączce. Z dniem ustąpienia okresu pojawiły mi sie znow objawy ciążowe. Dziwne to wszystko. Strasznie sie czuję. Mam czesto straszne bóle brzucha. Teraz Leze i staram sie nie ruszać, Bo od razu robi mi sie niedobrze. Jutro wizyta u ginekologa i bardzo sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
nick_______wiek______miasto______ile cykli staran____data@ asiula15__________28lat_____Dublin_______3__________20.09 .2011 dianakarina1983___28lat_____anglia_______2___________21.09.2 Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 29.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012 Anulak83_________ 28 lat ______ wrocław_____ 3______ dziewczyna20_______20lat______Malbork______5_______14.09.201 1 Ardilia dawaj koniecznie znac jak wizyta. dianka juz sie poprawilam:) Mam nadzieje ze jednak lawenda do nas wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Witajcie dziewczyny Diana sory że mnie tak długo nie było ale u mnie ostatnio mały balagan i brak czasu. zamykam powoli swoje sprawy w Irlandii i za 3 tygodnie wracam do Polski na stałe... wiec mam mały kociołek a do pracy trzeba chodzić i nie mam czasu sie do Was odezwać... w każdym razie dzieki Diana za pamieć .... U mnie kochane 27 dzień cyklu minął a biorąc pod uwage ze płodne mialam w 15-16 dniu to mi jeszcze z 5-6 dni zostało do końca. test zrobiłam dziś z rana ale ujemny. pewno znowu nici z tego... ale poczekam jeszcze kilka dni bo może zbyt szybko (tak sie tylko pocieszam) tempka ok 37,00-17,10 Ciesze sie ze juz wracamy z mężem do polski może tam sie nami ktoś poważny zajmie. musze zrobić sobie na nowo badania i Męża tez wysłac, choć jak robił w zaszłym roku były dobre. Z resztą już dwa razy nam sie udało zafasolkować a teraz coś stanęło i nic.... nic tylko sie załamać Aisha rozumiem cie kochana już czasem można na łeb dostać. łatwo mówić wszystkim dookoła żeby wyluzować ALE JAK !!!!!! Cholera jasna już czasem nic dookoła nie widze tylko same wózki i bobasy....:( :( Diana mam nadzieje że tobie się udało tym razem... mnie tez by sie przydały jakieś ciepłe Wakacje ZAZDROSZCZE...:) TYmczasem dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki , nie odzywałam się bo miałam ciężki tydzień , musiałam sobie wszystko poukładać ... i dojść do siebie po tym wszystkim ;( teraz mam mnóstwo na głowie przed slubem ... zostało 22 dni , a ja w ogóle nie mam głowy do tego wszystkiego . trzymajcie za mnie kciuki , żeby wszystko sie udało ... a w styczniu będzie podróż poslubna i .... moze tam zafasolkujemy ;)))))))))))) nie poddam się i koniec ! buziaki dla Was kochane , dzięki za troskę ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Asiula, nom masz racje! nie da sie wyluzowac, ale jakos sie staram i sobie zyjemy. Od jutra luteine zaczynam no a w nastepnym cyklu ma sie dziac cos nareszcie:) Badania, wizyta w klinice no ruszamy do boju! :) Mam nadz ze tobie tez sie w koncu uda i bedziesz przeszczesliwa! :) Milego weekendu wszystkim zycze:) Do nastepnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
lawenda jestem z Ciebie dumna! no to juz zycze wszystkiego dobrego nanowej drodzei oby podroz zakonczyla sie fasolinka:)))))) Fajnie ze do nas wrocilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :)) Poczytałam sobie troszkę i pierwsze słowa do lawendy-współczuję :( i moze to zadne pocieszenie, ale może wlaśnie tak miało być....ale tak jak napisalaś-na wyjeździe wszystko zdarzyć się może :P czlowiek jest wtedy zrelaksowany...zyje na innych obrotach.. :D dołączam do tych trzymających kciuki :P Ja za to pojawiłam się tu bo....no właśnie-staramy się z mężem o drugie dziecko.Nasza córka w grudniu skończy 5 latek,więc pomyśleliśmy o rodzeństwie :) W sumie wiem,jak to wszystko wygląda-objawy,ciąża,poród..ale przy pierwszej ciązy to przeszłam to praktycznie bezobjawowo.A i samo zajscie w ciążę to było tak jak za dotknięciem czarodziejską różdżką :)) Na samiuśkim początku,zanim jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciąży to mnie trochę mdliło..co spowodowało,że swiatełko mi sie zółte zapalilo,ale tak to nic...Tym razem dzieje się cos dziwnego. Generalnie @ przechodze spokojnie,tzn.bez wiekszych bolów i scen.Brzuch jedynie bywa większy..i taki jakby "inny"...no i staję się strasznie nerwowa,ze bez kija nie podchodz!! :) ale teraz??...okres mialam 3 lipca.nastepny 3 sierpnia i ostatni 29 sierpnia i skonczyl mi sie 3 września,ale 4 wrzesnia miałamjeszcze jakies brązowe plamienia,więc tak średnio co 26-28 dni. 8 wrzesnia "zalewaliśmy" z męzem formę :P z obliczeń wychodzi,że @ powinnam dostać miedzy 22-24 wrzesnia.Napisałam między na zasadzie +/-...Od poniedziałku 12.09. czuję się fatalnie!! boli mnie prawie non stop głowa,mam zgage,pali mnie tak w przełyku,ze nie zdajecie sobie sprawy i albo zakąszam czyms..ale piję dużo,bo nic innego nie pomaga.Cofa mi sie cokolwiek zjem!!!A najgorsze są te bóle w podbrzuszu!!!! kłujące i znikające!raz prawa,raz lewa strona!!dzis wyszłam po małą do przedszkola i jak byłysmy juz prawie pod domem to zakłulo mnie tak ze się prawie w pól zgiełam!!! az mi brakowało tchu! zastanawiam się czy mogło się udac??...czy to po prostu @ sie zbliza?....no ale aż tak to mi się nie zdarza!!....na test za wczesnie! w przyszłym tygodniu powinnam dostac @,więc się okaze..26 siepnia byłam u gina na takiej profilaktycznej wizycie.Lekarka powiedziala,ze nic nie widzi..zadnych chorob,zadnych stanów zapalnych,pobrała tylko wymaz do badania cytologicznego..ale tak to stiwerdziła ze wszystko jest ok i powiedziala,że mam brać kwas foliowy(tak na wszelki wypadek).Jestem ciekawa,czy mogło dojść do zaplodnienia??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzik 52 wszystko jest mozliwe. obajwow masz cala liste. nic tylko czekac i test robic :) Asiula fajnie ze jestes :) Zanim dostaniesz @ to nic nie wiadomo a test za wczesnie zrobilas. Ja jak na razie tez nie mam objawow. Ja @ dostac powinnam do niedzieli. lawenda podroz poslubna to najlepszy czas na staranie sie o dzidzie :) Nareszcie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mam wyjścia jak poczekać,chociaz to czekanie to się tak dłuzy.................... :( Jak @ nie będzie to zrobię test i się okaze co w trawie piszczy :) Na razie leże,bo czuję się fatalnie i powiem Wam,ze dawno się tak nie czułam! Szkoda,ze nikt nie wymyslil testów,które pokazują wynik wczesniej :D byłoby wszystko jasne,a tak trzeba czekać do @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kobietki no ja chyba tez jestem w ciazy a przekonam sie jutro jak zrobie test @ opoznia mi sie juz troche bo juz 3 tyg i mam te troche dokuczliwe bole brzucha no i piersi zgaga tez potrafi wymeczyc i mam ciagle zle na zaladku dziwna niestrawanosc coz jak bedzie to ciaza to chyba bede najszczesliwsza osoba :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie sama dziwie poprostu czekalam sobie na okres i tyle bez zadnego stresu ale teraz jak sobie obliczylam to juz wlasnie 3 tydz jak nie mam i tak czasmi jest jak czlowiek troche zalatany i mysli o swoich planach zyciowych ktore akurat u mnie sie komplikuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatnik rob test i dawaj znac natychmiast :) ja dzisiaj slabo sie czuje. Nie mam bolu podbrzusza ale jakies takie laskotanie czy cos i slabo sie czuje. Do okresu minimum 5 dni ale ja tak zwykle byle jak sie czuje przed okresem wiec niewielka nadzieja i bedziemy pewnie na urlopie celowac na dzidziusia na czerwiec. Milego weekendu dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Diana możemy dostać @ mniej więcej w tym samym czasie :) A ja dziś padam!! Bóle mam takie,że nawet No-spa nie pomaga!! :( nie wiem o co chodzi??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,ja chyba nie dostanę!!! Mam takie bóle kłujące raz w prawym jajniku,raz w lewym!!! Boli tak,że mi się płakać chce!!!!!!!!!!!!!!!! Jeju,wzięłam tylko paracetamol! Jestem sama w domu,mała śpi,mąż w pracy!!! Ale zaraz wychodzi i bedzie po pólnocy!! Boję się..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzik jakby co to sciagaj meza do domu.. wez moze nospe na rozkurczenie i cieply termofor jak masz sobie poloz... biedna... co ma byc to bedzie.. jak nie teraz to moze za miesiac :) nie przykladamy sie ze tak powiem do staran na maxa... kiedy dni plodne tylko kiedy mamy ochote ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×