Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

warszawka a mozesz byc w ciazy? zrob test, jelsi jestes w ciazy to lec do lekarza-plamien nie wolno lekcewazyc-zadnych! Pozdrawiam i mam nadz ze szybko rozwiazesz swoj problem. kinia u mnie opoznienie jest jakby 4 dni. z usg wczoraj wyszlo 6,4 tyg a z obliczen lekarza 7,1tydz. Ja biore duzo lekow na podtrzymanie i na rozrzedzenie krwi rowniez. Zobaczymy, co z ta beta, mam nadz ze jednak bedzie ok. Wynik pierwszej bety moooooze bede miec jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawka a mozesz byc w ciazy? zrob test, jelsi jestes w ciazy to lec do lekarza-plamien nie wolno lekcewazyc-zadnych! Pozdrawiam i mam nadz ze szybko rozwiazesz swoj problem. kinia u mnie opoznienie jest jakby 4 dni. z usg wczoraj wyszlo 6,4 tyg a z obliczen lekarza 7,1tydz. Ja biore duzo lekow na podtrzymanie i na rozrzedzenie krwi rowniez. Zobaczymy, co z ta beta, mam nadz ze jednak bedzie ok. Wynik pierwszej bety moooooze bede miec jutro. BHCG 13.12 89,3 !!!!! :D :D :D 04.01 III USG Maluszka 06.01 IV USG Maluszka 09.01 V USG Maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawka a mozesz byc w ciazy? zrob test, jelsi jestes w ciazy to lec do lekarza-plamien nie wolno lekcewazyc-zadnych! Pozdrawiam i mam nadz ze szybko rozwiazesz swoj problem. kinia u mnie opoznienie jest jakby 4 dni. z usg wczoraj wyszlo 6,4 tyg a z obliczen lekarza 7,1tydz. Ja biore duzo lekow na podtrzymanie i na rozrzedzenie krwi rowniez. Zobaczymy, co z ta beta, mam nadz ze jednak bedzie ok. Wynik pierwszej bety moooooze bede miec jutro. BHCG 13.12 89,3 !!!!! :D :D :D 04.01 III USG Maluszka 06.01 IV USG Maluszka 09.01 V USG Maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawka a mozesz byc w ciazy? zrob test, jelsi jestes w ciazy to lec do lekarza-plamien nie wolno lekcewazyc-zadnych! Pozdrawiam i mam nadz ze szybko rozwiazesz swoj problem. kinia u mnie opoznienie jest jakby 4 dni. z usg wczoraj wyszlo 6,4 tyg a z obliczen lekarza 7,1tydz. Ja biore duzo lekow na podtrzymanie i na rozrzedzenie krwi rowniez. Zobaczymy, co z ta beta, mam nadz ze jednak bedzie ok. Wynik pierwszej bety moooooze bede miec jutro. BHCG 13.12 89,3 !!!!! :D :D :D 04.01 III USG Maluszka 06.01 IV USG Maluszka 09.01 V USG Maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najpiękniejszy dzień w moim życiu usłyszałam bicie serduszka mojego maluszka kochanego wszystko jest ok.jestem szczęśliwa:)to 7tydzień życzę wam wszystkim tego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia to cudownie Aisha u ciebie bedzie tak samo. U mnie koniec @. Krotkie sie zrobily. Trwaly 4-5 dni a teraz plamienie jeden dzien, 1 normalne lrwawienie potem slabe i dzis juz koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Już od dłuższego czasu przyglądam się Waszym poczynaniom, ale dopiero dziś postanowiłam, że do Was dołączę. jesteście dla siebie takim wsparciem, że i mnie podtrzymuje to na duchu. Od roku z mężem staramy się o dzidziusia i niestety nie wychodzi :( mój poprzedni ginekolog stwierdził,że mam się niczym nie martwić i dopiero po roku prób się do niego zgłosić to zaczniemy działać. nie wytrzymałam roku i we wrześniu zmieniłam lekarza. zrobił mi badania i okazało się,że prawdopodobnie nie miałam owulacji przez cały okres starań, mój wynik prolaktyny był przerażający :/ Ale do czego zmierzam, od września zażywam bromek, owulacje powróciły ,monitoringiem usg ustaliliśmy dokładne dni płodne i w tym cyklu czekam :) Z wielką nadzieją ... Jestem 8 dni po owulacji i pierwszy raz mam takie objawy jak temp. 37 stopni, wewnętrzna 37,4 i od 2 dni boli mnie brzuch jak na @. Powiedzcie mi czy ja się tylko nakręcam , czy rzeczywiście jest jakaś nadzieja ?? @ ma przyjść za 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYNAMONEK85 witaj. Przed @ to objawy ciazy sa takie same jak na @ i najwazniejsze zeby tempka nie spadla. Dzien przed @ zwykle spada wiec mierz tempke i dawaj znac co i jak. Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi z tą tempka ale ja w pierwszy dzień spodziewanej @(której oczywiście nie dostałam)miałam 36,6 więc jednak spada.Powiem wam tak ja objawy miałam co miesiąc to takie same jak w czasie ciąży a zawsze dostawałam@Teraz odpuściłam totalnie i gdy miałam dostać@w ten dzień wstałam rano i poszłam od razu po test nie wiem dlaczego jakieś przeczucie chyba.Hihihi....I dwie krechy:)Najlepiej odpuścić i nie myśleć o tym w ogóle:)Głowy do góry:)Aisha trzymam kciuki za Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
DIANAKARINA1983 ma racje. U mnie dwa dni temu gin potwierdziła 5 tydz i 4 dzien ciązy ;-) Objawy: ból brzucha taki jak przed @ i uczucie pełnosci ( wielki jakby wzdęty brzuszek) pojawiły sie na krtótko przed terminem @. Tempetaturki nie mierzyłam także sie nie wypowiem. Bolesność piersi, czeste siusianie i wrazenie jakby w brzuchy ,wrzało" pojawiły sie dopiero kilka dni temu. Cynamonek takkże najlepiej zrób tescik w dniu lub po planowanej @ i bedzie jasne. Nadzieja jest, trzymam ksiuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Kinia 1109 dobrze mówisz, najlepiej za mocno nie brac do głowy i bedzie ok ;-) Ja miałam jakies tam przeczucia że w tym miesiacu @ nie przyjdzie ale tescik zrobiłam dopiero 4 dni po planowanej @. Czułam ze coś juz tam jest ale nie chciałam sie śpieszyc.... i ujrzałam dwie kreseczki ;-) Kinia1109 to w którym tyg jestes? Bo ja dopiero dołaczam do pościka i przyznaje, całego nie czytałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7tydzień byłam dziś na wizycie i widziałam serduszko mojej fasolki:)A ty kiedy masz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczynki, tylko test rozwieje moje wątpliwości , ale to będą najdłuższe 4 dni w moim życiu ! :] objaw, który nigdy u mnie się nie pojawiał to ten ból brzucha, ciągły, od rana do wieczora, pobolewanie jak na okres już 3 dzień. oby oby , staram się nie nakręcać , ale wiecie jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Kinia 1109 na pierwszym USG juz byłam, nast dnia po teście postanowiłam potwierdzic na 100%. W tej chwili końcówka 5 tygodnia juz ;-) Ale moja fasolka była tak mała że gin kazała przyjść ponownie za 4 tyg i wtedy mam nadzieje zobacze juz moje maleństwo ;-) Cynamonek to daj znac za kilka dni jak tak sie sprawy maja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak czytam wasze posty odrazu chumor sie poprawia:) ciesze siaszego szczęścia i mam nadzieje ze juz nie dlugo w koncu dolącze do Was. Mi właśnie skonczyła sie owulacja za połtora tydz okres zobaczymy czy coś z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie trzymamy kciuki ! u mnie kolejny dzień oczekiwania, od rana podobne objawy, ból brzucha (w nocy mi strasznie dokuczał) ,temp. nadal podniesiona... byle ten weekend szybko minął ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po badaniach, wyniki dopiero wt, sr niestety....choc mowilam ze zalezy mi na czasie, w pon wizyta, pewnie ona wszystko wyjasni. Dianka i jak @j jednak przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcia
Witam serdecznie jestem matką 3 synków mam bardzo duże doświadczenie w porodach i wychowaniu dzieci zapraszam do mojego bloga http://marzeniapulci.blogspot.com/ odpowiem na każde wasze pytania czekam Pulcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha nie wiem gdzie Ty robisz badania ale jak się pójdzie n akrew rano to są tego samego dnia po południu...w invimedzie też tak jest; moze warto zapytać czemu robią tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wszystko przez swieto 3 kroli. Tak bym zrobila w przychodni w ktorej pracuje i tez wynik jest po kilku godzinach. Tylko w srode bym mogla zrobic a w pt juz nie bo mieli zamkniete, a badania trzeba robic oba w tym saamym loboratorium. Z kolei w spzitalu w ktorym robili mi bete, akurat to badanie wysylaja do inneg miasta, do innego laboratorium...no i kolidowalo to z tym swietem,dlatego dopiero w pon wyjda te badania, a wiadomo ze w szpitalu jest ich mnostwo, dlatego taka zwloka....no coz, jutro usg i tak potwierdzi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha a to rozumiem że oni podejrzewają puste jajo płodowe czy skąd taka sytuacja? o co chodzi? bylo ok, beta rosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , jeszcze tylko jeden dzień do @, temperatura podwyższona nadal się utrzymuje,bóle brzucha tak samo, eh... zaczynam schizować :/ trzymajcie kciuki , jak tylko coś będzie wiadomo to się odezwę, jutro idę kupić test, jakby wszystko szło po mojej myśli to zrobię go we wtorek rano, oby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonek trzymam kciuki oby sie udalo. Aisha pisz jutro co i jak. Trzymam kciuki. Ja odpuscilam mierzenie tempki i obserwacje. Idziemy na zywiol. Za 2 tygodnie jedziemy na wycieczke i po powrocie bedzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to jakoś mi lżej, że mogę Wam wszystko napisać :) Wczoraj poczytałam Wasze wypowiedzi od września. Aisha_23 jestem pod wrażeniem Twojego pozytywnego nastawienia i determinacji , dzięki Tobie wiem,że nic nie jest niemożliwe, oby tak dalej ! :) Podobnie DIANAKARINA1983 po prostu tryskasz optymizmem :) aż mi się udziela :) Poranne wieści ode mnie:temp. nadal podwyższona ,dobry znak, bo jutro powinna przyjść @, a odkąd biorę bromek terminy mnie nie zawodzą,zawsze dostaje na czas.I dziś rano zobaczyłam swoje piersi, pomyślałam nie to niemożliwe ! Rosną w oczach (kupiłam ostatnio nowy stanik, przytyłam 2 kg i poszło w cycki :P ) jest o rozmiar większy od poprzednich , dziś zakładam i oczom nie wierze, za mały ! powyciągałam wkładki korygujące i na razie ok , ale boję się , że jutro się już nie zmieszczę :) Niepokoi mnie brzuch, boli w nocy , bardzo dokucza, jakbym miała dostać @ w każdej chwili i latałam do toalety , żeby sprawdzić.aaa i głód, zanim poszłam spać przed północą musiałam zjeść kolejną kolację, bo bym nie zasnęła a mój pusty żołądek obudził mnie o 5 rano na śniadanie :) zresztą teraz jem kolejne :) no i te bezsenne noce, nie umiem zasnąć,dopiero na ranem jest lepiej. Idę za chwilę kupić test, wiecie jak strasznie mnie korci,żeby zrobić go jeszcze dziś !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonek jak dla mnie twoje objawy świadczą tylko o jednym..:) i wiem coś na temat korcenia ja przy ostatniej @gdy spozniał się 5 dni robiłam testy codziennie i modliłam sie żeby były 2 krechy ale niestety @przyszedł,ale co tam trzeba działać dalej:) a czy ty zrobisz test dzisiaj czy jutro to i tak powinno wyjsc bo test wykrywa 3 ni przed spodziewanym terminem@ ciąże tak więc do dzieła:) trzymam kciuki za 2 krechy u ciebie i za aishe ale jej optymizm sprawił napewno że maleństwo czuje się bezpiecznie i bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×