Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Też o tym myślałam , ale poczekam do poniedziałku,rano mam wizytę u gina.Jak on nic nie wypatrzy :) a nadal nie będę miała @ to zrobię betę u niego w przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)U mnie 21 tc i wszystkie dolegliwości ustąpiły,tylko czasem biodra i kręgosłup boli,no i nieszczęsna zgaga:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Witam moze ktoras z was mnie jeszcze pamieta pisalam juz na tym watku niedawno:) Otoz znow nie wiem za bardzo co sie ze mna dzieje. Ostatnia miesiaczke mialam 2 grudnia, jednak ze wzgledu na dlugosc mojego cyklu kolejna powinnam miec jeszcze jeden raz w grudniu, a dokladniej 28. Nie dostalam miesiaczki w spodziewanym terminie wiec stwierdzilam ze spowodowane to moze byc roznego rodzaju czynnikami i postanowilam w spokoju poczekac do drugiego stycznia. Jednak nic, ani kropelki. Jedynie brzuch bolal mnie tak jak zwykle w czasie @, ale nie bylo zadnej krwi, tylko duzej ilosci uplawy bialawego koloru. Towarzyszyl temu bol piersi ktory nie ustapil do dzis. Teraz juz brzuch boli rzadziej i mniej, jednak okresu nadal brak. Wiekszej ilosci objawow nie mam, jedynie czesto chodze siusiu. Jakie sa szanse na to ze moze to byc ciaza? Z testem poczekam do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Do spodziewanego okresu został mi jakiś tydzień a od wczoraj pobolewa mnie brzuch na dole po prawej stronie. Myślicie że może to być oznaka ciąży czy to za wcześnie na jakiekolwiek objawy?? Miała tak któraś z Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardilita prawdopodobnie jesteś w ciąży ale dopóki nie zrobisz testu to nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka myślę że na takie objawy za wcześnie,poczekaj do dnia spodziewanego@ i jak nie dostaniesz to zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
dosiach, myslisz ze jest to mozliwe pomimo tego ze zadne inne objawy u mnie nie wystepuja? Zaznaczam ze do ewentualnego zaplodnienia moglo dojsc 24 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim jedynym objawem też były bolące i wrażliwe piersi,dopiero w drugim miesiącu pojawiły się wymioty ble:)Nie zamartwiaj się tylko zrób test,co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Nie zamartwiam sie :) Jesli bedzie dzidzius to nie bede plakac. Ciezko bedzie sobie poradzic ale jakos podolamy:) Test chce zrobic w niedziele. Dam swojemu organizmowi te kilka dni jeszcze moze @ sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale staracie się o dzidziusia?Bo mi się kiedyś prawie 2 tyg spóźniał okres,bardzo pragnęłam dziecka,zrobiłam test-wyszedł negatywny i za parę godzin przyszedł@:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Tzn chcielibysmy ale najlepiej by bylo za rok moze dwa. Jednak jakby pojawil sie teraz nic zlego by sie nie stalo...;) On wie o tym ze spoznia mi sie okres, sam mi powiedzial zebysmy zrobili test i mowil ze nawet by szczesliwy byl jakby sie dwie kreski pojawily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na razie cisza, mam takie skąpe biało-żółte upławy, nie wiem co mogą oznaczać ,bo nigdy takich nie miałam. Zaczęłam też na no brać nospe,bo w nocy brzuch bardziej dokucza ;/ poza tym ciągle jestem głodna,co dwie godziny mnie ssie w żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Dzis zaczal mnie intensywniej bolec brzuch. Nie podbrzusze tylko brzuch... No nic w niedziele sie wyjasni wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonek lepiej test z krwi...na usg nie będzie kompletnie nic widać poniżej chyba miesiąca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, zrobię z krwi, ale postanowiłam,że dopiero w poniedziałek. o ile będzie po co, dziś pojawiły się ciemniejsze upławy,tzn. nie brązowe, tylko ciemno żółte,ale bardzo skąpe, chociaż temperatura dalej 37 stopni , to wydaje mi się,że nic z tego nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
HEj dziewczyny Mierzylam przed chwila temperature w pochwie: 37.3 Czy to oznacza ze jest we mnie malutka fasolka...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonek ja miałam takie plamienia brązowe 3 dni i gin mi powiedziała że zarodek się wtedy zagnieżdżał.Ardilita żadna z nas nie może Ci powiedzieć że jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Wiem wiem, nie tak mialo to zabrzmiec:) Chodzilo o to, czy jest duze prawdopodobienstwo ze moge byc :) Test zrobie za 3 dni daje jeszcze swojemu organizmowi czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak myślicie czy np mając cykle 30 dniowe - mieć stosunek w 4-5dcyklu z finałem - po ok 4 dniach od stosunku (9-10dc) pojawienie się galaretkowatego śluzu --> można spodziewac się zajścia w ciąże? czy to raczej nie możliwe? Bo plemniki długo nie przetrwają jeśli nie ma śluzu? a mi się pojawił ok 3-4dni po stosunku. A dni płodne są wtedy ok 10-14 dc jak pojawi się śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach , ale mi się wydaje , że zarodek powinien być już zagnieżdżony. owulację miałam 29-30 grudnia i wtedy się przytulaliśmy, więc trochę czasu minęło. eh... zobaczymy jak to się rozwinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonek musisz być cierpliwa,nawet jeśli się teraz nie udało to próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówił mi gin że się nie zajdzie wtedy bo plemniki nie przetrwają przed pojawieniem się śluzu. Ale mam nadzieję, ze może cos będzie bo chce mieć dzidziusia ale mąż nie chce jeszcze. Ale jakby było to niech już będzie. Gdzieś czytałam, że w czasie okresu można nawet zajsć w ciąże ale to już chyba u takich dziewczyn, u których występuje w tym czasie jajeczkowanie. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×