Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Ja w miarę dobrze się czuję.Z nerkami mam problemy i często mnie brzuch boli,ale wszytko z małą jest ok.Gruba się już zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Sabkaaa Gratulacje !!!!!!! Na mnie też spojrzy Syneczek ale to jeszcze 3 miesiące- jak wytrzyma tyle !!!! DianaKarina rzeczywiście mały brzuszek masz u mnie już było widać w tym czasie (chyba pierwszy zaczął mi brzuch wystawać potem zaczełam tyć cała heheheh) ja poczułam ruchy tak w środku 18 tyg, ale były rzadkie musiał mocno kopnąć żebym poczuła, ale w miare upływu czasu kopał coraz częściej, a teraz nawet już wiem kiedy śpi a kiedy sie bawi... Jeśli chodzi o wage to ostatnio się uspokoiła , ogólnie jestem w 27 tyg i do przodu ok10 kg. największy przyrost mialam miedzy 20 a 26. Ale u mnie to rodzinne siostra przytyła 25 kg ( żadnego rozstępu nie ma) a po pół roku po porodzie ważyła już mniej niż sprzed ciąży.... generalnie się tym nie przejmuje ważne że dzidziuś rośnie zdrowy a i moja szyjka się nie kurczy bardziej (choć cały czas siedze na zwolnieniu i mam jak najczęsciej odpoczywać).... Pozdrawiam Wszystkich Trzymajcie się ze swoimi Fasolkami !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Dianakarina faktycznie chudzinka jestes:) A mój synio ma na imię Dawid, mały płaczek, albo na rękach albo przy cycku:) Nie mogę uwierzyć jak to zleciało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję sabkaaa:) Cieszę się razem z Tobą! Ja z niecierpliwością czekam na czwartkową wizytę u lekarza, bo może dowiem się czy to chłopiec czy dziewczynka. Podjęliśmy już z mężem decyzję o imionach:) Będzie Dawid, albo Natalia. Życzę zdrówka dla mamusi i synusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabkaa gratuluję :)!!! Ja dziś zaczęłam 36 tc,byłam dziś u gin,Zuzia waży 2800:) Na usg ssała paluszka i ziewała :D Już odtawiłam wszystkie leki na podtrzymanie bo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, bylam tu kiedyś tylko chwilę Gratuluję wszystkim gdzie w stopce widac piękne opisy, 3 mam kciuki za pozostałe ... u mnie też dziewczynka :) dziś 23 tydzień czyli mieisąc 6 czas zacząć...sciskam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też córcia:) Moje przeczucia się sprawdziły. Mama i teściowa twierdziły, że w ogóle się nie zmieniłam i że na pewno będzie chłopiec, a jednak mamusia wie najlepiej! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny! Co tam u Was? Ja byłam wczoraj na badaniach, teraz czekam na wyniki. Mam do Was pytanie. Czy ktoraś z Was miała torbiele w szyjce? Wczoraj miałam biocenoze pochwy i położna, która mi ją pobierała zachaczyła wziernikiem i jeden pękł. Myślicie, że to może być coś niebezpiecznego dla maleństwa albo dla mnie?... Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mam pytanko odnośnie słoneczka, a mianowicie, czy opalanie w ciąży jest bezpieczne? może któraś z Was pytała lekarza? Ja zapomniałam zapytać i teraz nie wiem. Pogoda kusi żeby troszkę wyjść na słońce, ale nie chciałabym zaszkodzić córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Karola moja ginekolog nie kazała się opalać. z tego co wiem to nie powinno sie opalac. promienie słoneczne moga zaszkodzic dzidzi. tym bardziej,ze to slonce teraz jest nie bardzo bezpieczne... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informację Kaatarina87, opalanie sobie odpuszczam, bo nie będę ryzykować, ale troszkę witaminy D się przyda! wyszłam wczoraj po 16 na słońce na pół godziny, ale z zakrytym brzuszkiem, a wiaterek był tak przyjemny, że nawet się nie zgrzałam:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stryngus
dzisaj sie dowiedziałam ze mama zostane sadziłam ze jednak okres dostane wczesnej ciazy jestem i latałam czesto do łazienki aby mocz oddac a to moje pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Hej Dziewczyny co tu taki cisza się zrobiła??? Jak się trzymacie co u was????? DianaKarina jak tam byłaś już na USG wiesz czy bedzie synuś czy córcia??? U mnie jak na razie ok, cały czas mam sporo leżeć i odpoczywac ile się da.... ale z szyjką chyba ok zaczął mi sie 29 tydzień mam 11 kg do przodu i czuję sie już pomału troszkę spowolniona heheheh Piszcie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiula Jeszcze 2 miesiace i dzidzia bedzie z Toba :) Ja dowiem sie za 2 tygodnie co u mnie w brzuszku mieszka.Ja jestem w 19 tygodniu i jak na razie 2.5 kg do przodu. Nie czuje jeszcze ruchow dzidzi. Pewnie po 20-tym tygodniu cos poczuje. A jak tam wyprawka u ciebie? Kupilas juz wszystko? I co kupilas bo ja sie juz czasami w tym wszystkim gubie. Jak na razie mamy lozeczko i wozek dostalismy od tesciow, ubranka sami kupilismy i rodzina zbiera. Pewnie bedzie tona :) Sterylizator i butelki. Teraz patrze na kolyski bo lozeczko sie w naszej sypialni nie zmiesci wiec na pierwsze miesiace bedzie najlepsza kolyska obok naszego lozka. Tez chce kupic taki bujaczek ktory buja i podobno imituje kolysanie mamy. Dobry na kolki. Jeszcze przewijak i sama nie wiem co jeszcze :) Wole kupowac na raty bo na raz to bankructwo gwarantowane. A co tam u was dziewczynki. Aisha jestes jeszcze ? Straszna cisza tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny! U nas zaczął się 36 tydzień:) już tak blisko:) coraz więcej obaw i lęków... Jak to będzie... Ja już prawie wszystko mam po Synku. Muszę tylko odświeżyć ubranka i dokupić troche drobiazgów:) Już teraz chciałabym aby Maluszek był z nami w domu... W środe wizyta u gina to zobaczymy co i jak:) Pozdrawiamy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Dianka ja też juz pomału kompletuje wyprawke, bo masz rację zostawić wszystko na raz to bankructwo.... mam taką listę co mi jeszcze brakuje to może Ci troszkę pomoże : (chociaż sama nie wiem czy na liście jest wszystko) Pielęgnacja noworodka SUDOCREM PIELUCHY TETROWE do pielęgnacji w razie ulewania płyn do kąpieli oliwka + balsam nawilżający + zasypka Spirytus do przemywania pępka (ok. 10 pierwszych dni) jałowe gaziki (też do pępka) sól fizjologiczna w ampułkach nożyczki z okrągłymi końcówkami szczoteczka do włosów z miękkim włosiem proszek do prania Pieluchy Chusteczki nawilżające Patyczki do uszu z ogranicznikami Termometr do wody ale łokieć niezawodny Termometr - dotykowy Aspirator do noska nos-frida w aptece Zestaw szczotek do czyszczenia butelek i smoczków Nawilżacz powietrza Sterylizator do butelek do mikrofalówki Wózek Inne przydatne akcesoria kołderka, + poduszka ŁÓżeczko + materac prześcieradła 2 szt Niania Elektroniczna smoczki 2 szt silikonowy ! smoczek do butelki Avent (butelkę juz mam) Przewijak + wanienka Pościel 2 szt z ochraniaczami wkładki laktacyjne Bella były najlepsze podpaski różne rodzaje na różne etapy maty na łóżko szpitalne (po porodzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co tam u was?Aisaha co się nie odzywasz?Często tutaj zaglądam czekam aż się odezwiesz z dobrymi nowinami:)Ja jestem w 25tyg.według usg 27tyg.Powoli też już szykuję wyprawkę dla małej Ali:)Mam już ciuszki dostałam więc dużo ubranek nie muszę kupować ale jest jeszcze sporo brakujących rzeczy.Trzeba powolutku się za to zabrać:)Już nie mogę się doczekać sierpnia:)Oby jak najszybciej zleciało.Robię się coraz grubsza przytyłam już 12kg!!!Masakra:(Ale cóż będę się o wagę martwiła po ciąży!Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny starające się i te oczekujące na swoje dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie 37 tc + 3,wczoraj byłam u gin i mała waży 3650 :D No i jest już rozwarcie na jeden palec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiah to już niedługo zobaczysz swoją córeczkę,ale fajnie też bym tak chciała a tak poza tym to z małej kawał kobietki jest:)Powodzenia trzymam kciuki za lekki poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina brzusio malutki na razie masz ale zobaczysz jak zacznie rosnąć to w tempie błyskawicznym:)JA zaczynam 26tydzień już widać Brzuchola dużego hihi...Dianakarina to już pewnie czujesz ruchy?Albo wkrótce poczujesz:)Cudowne uczucie:)A płeć już znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny:) Dianka, ale masz malutki brzuszek:) pewnie lada dzień poczujesz ruchy:) Kinia już blisko magicznego dnia:) możemy zapcząć odliczanie:) mi właśnie kończy się 36 tydzień. Moja gin powiedziała, że już blisko... Odstawiłam już wszystkie leki, badania w normie, tylko te torbiele w szyjce się powiększają... Są już 3, gin radziła, żeby przy porodzie je usunąć i dać do analizy... Ogólnie to ok. Aisha co u Ciebie słychać? Pozdrawiam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Przepraszam nie Kinia tylko Dosiach:) jesteśmy na podobnym etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie się zastanawiam co u Aishy.Szkoda że się nie odzywa!Ale wam dziewczyny zazdroszczę już tak nie wiele wam zostało mi czas stanął w miejscu nie mogę się doczekać mojej córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cos mi sie tu psuje z tym portalem, pisalam do was wczoraj ale widze ze wiadomosc sie dotarla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przygotowania do crio transferu- planowany na lipiec bo po powiklanym poronieniu musze zrobic histeroskopie a ja moge zrobic majac zrobione badania typu cytologia, posiew i czystosc pochwy no i kilka badan laboratoryjnych. Do crio tez powtorka badan- hcv, hiv, wr, toxo i inne. Dziekuje Wam wszystkim za to ze o mnie pamietacie i wspominacie :) Jestescie kochane! mam nadzieje ze w lipcu testy pokaza dodatni wynik i uda sie utrzymac te ciaze. Sciskam Was mocno i obiecuje ze tym razem bede sie czesciej odzywac! Dianka inaczej sobie Ciebie wyobrazalam! A brzuszek malutki, ale to dobrze, duzo nie przytyjesz;) Jeszcze raz dzieki za zainteresowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×