Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Unfabulous
Byłam dziś u ginekologa,niestety,nie mógł za wiele zrobić w sprawie tego bólu podbrzusza,jajników,podwyższonej temperatury i zmęczenia.Na razie mam czekac na miesiączkę,jeśli nie pojawi się w czwartek,dostanę leki na wywołanie krwawienia.Ech,a już myślałam,że mi się udało,że jednak będzie maleństwo,a tu lipa:( Wynik bety:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unfabulous
Wynik bety:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula29l
Przykro mi ;( ale nie martw się wszystko będzie dobrze ;) głowa do góry moja głowa od 3 lat jest u góry ;P:P no i narazie nic ale zobaczymy ;) dziś ja odebrałam wyniki które robiłam na progesteron i choć mam cykkle nieregularne to w 21dc mój wynik w fazie lutealnej gdzie norma w moim laboratorium jest 1,2-15,9 to ja mam 14.70 ng/ml . Wiem że po tym wyniku nie da się sprawdzić czy jestem w ciąży choć cichą nadzieję mam że jednak tak a dowiem się za 3 lub 4 dni jak @ nie przyjdzie to przynajmniej bo tym badaniu wiem że owulkę miałam ;) teraz jeszcze ekstradiol musze zrobić a jak się wszystko okaże że jest dobrze to pójdę na inseminację i mam nadzieję że wkońcu zostanę mamusią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula29l
No pisałam wcześniej że 3 lata w 12.2008r. poroniłam w 7tc z powodu cytomegalii i do dziś nic ;( w sobotę lub w niedziele się okaże ;) tylko jakoś dziwnie się czuję wydaje mi się że te bóle są troszke inne od tych co na okres zawsze mam, kurcze nie wiem może to tylko moja wyobraźnia ;) ale mam cały czas mokro pełno śluzu a nigdy tak nie miałam :( dlatego coś mi nie gra hmmm.... no cóż zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tydzień po owulacji i stosunku w sumie dostałam lekkiego brązowego plamienia, które trwało 5 dni. Jutro mam termin miesiączki i tym razem żadnych objawów.. Byłam u gina i nie chciała mi dac skierowania na betę.. Powiedziała że to może być ciąża i że czekamy czy okresu dostanę. Mam zrobić test najpierw w dniu spodziewanej @ a potem go powtórzyć bez wzgledu na wynik.. I się boję bo chciałabym bardzo mieć dziecko a czuję że znowu nic z tego nie wyjdzie :( Czy któraś z Was miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd Beznadziejny ginekolog :P Tak kobietę w niepewności trzymać :) Za to jutro zobaczysz piękne II ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha no brzuch już dużyyy:)Przytyłam już 9 kg,tydzień temu mała ważyła 1100.Na szczęście szyjka się wydłużyła ale dostałam luteinę i no-spę forte.Następną wizytę mam 29 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach ciesze sie bardzo:)) Chcialo by sie powiedziec- ucaluj mala ode mnie;) ale to jeszcze troche! Pozdrawiam. Unfabulous jaki ten wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unfabulous
U nas to pierwszy cykl starań,więc w zasadzie nie powinnam się w ogóle przejmować,no ale jednak jest mi tak jakoś smutno:( Wynik bety jest 1,00.Nie przepiszę dokładnie,bo jakieś błędy wyskakują,no ale i tak wiem,że w ciąży niestety nie jestem. No ale spróbujemy znowu,w końcu na pewno się uda:) A Wam,moje drogie ''staraczki'';),życzę,byście zobaczyły w końcu upragnione dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_27
Pisałyscie czesem ze w ciazy zauwazyłyscie duzą ilosc białego śluzu, ale od kiedy ona zaczeła wam występowac? czy przed terminem zblizajacej sie @,czy juz po okresie kiedy dowiedziałyscie ze jestescie w ciazy. Aisha mój m nigdy nie palił i nie pali,a witaminy bierze juz rok czasu.Pierwsze badanie nasienia pokazało 1% ruchliwosci,a teraz jest to na poziomie 7%.Poza tym zwiekszyła sie duzo ilosc .Ja za tydz robie test,ale specjalnie nic nie czuje jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata czekam na wiesci jak test. Ja tez nic nie czulam na samym poczatku. Sluz byl jak juz bylam w ciazy jakies 2,3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unfabulous nie martw sie, wiem ze Ci smutno, bo jak sie tego pragnie i chce sie byc matka to nawet po pierwszym nie udanym razie serce boli i z kazdym miesiacem niestety bol nie maleje ani nie da sie do niego przyzwyczaic. Ja bede chyba drugie podejscie robic kolo lipca dopiero, ale to sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_27
Ja wczoraj 8 dni po iseminacji miałam plamienie a bardziej brudzenie jak w ostatnim dniu @ ciemnobrazowy śluz doslownie slad na 2 cm. Temp codziennie 37,2. Jajniki jak mnie kuły czasami tak spokój.Piersi mnie nie bolą i nie są powiekszone wiec pewnie nic z tego.Do @ zostało mi ok 5-7 dni. Staram sie nie nakrecac,ale ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja w prawdzie zaszłam siłami natury w ciążę ale u mnie było to tak że 18.11.11 miałam ostatnią @ a 29.11. dostałam krwotoku silnego byłam u lekarza i ciąży niby nie było a 15.12 zrobiłam test i były dwie kreski.Więc głowa do góry na pewno wam się udało trzymam kciuki:)Aisha za ciebie też próbuj a na pewno też ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata_27 mysle ze to dzidzia na dobre sie usadowila:)) Kinia dzieki sliczne! widze ze u ciebie wszystko gra:) Porzadna dzidzia rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny! Co tam u Was? Ja byłam u lekarza, u nas 28 tydzień, Maleństwo rośnie... Tylko, że muszę teraz dużo leżeć, bo szyjka mi skrócila i zrobiła miękka tak jak do porodu... No i czasami pobolewa mnie podbrzusze... W nocy spać nie mogę, myślę o wszystkim... Tragedia normalnie! Któraś z Was też tak ma? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszynka26
*do wtrące się* zastanawiam się czy czaswem nie ,zaskoczyłam, ,ponieważ w tym miesiącu mój organizm dziwnie się zachowuje; okres w lutym miałam 16.03.12 ponad tydzień temu nad ranem miałam silny ból brzucha aż się trochę wystraszyłam, potem byłam osłabiona , po kilku dniach dostałam plamienia które trwało 3 dni i dostałam bóli jak na okres(myślałam że okres dostałam i nawet wzięłąm tabl.)i nadal rano jak wstaje to mnie boli brzuch jakbym miała okres i myśle ż ejuż dostałam ale nic nie dostaje, czasem po południu też mnie boli czyktoś miał podobnie?testy kupiłam także czekają na dzień okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha no jak na razie ok 17tydzień się zaczął mam nadzieję że już będzie ok.Tobie też się uda na pewno a robiłaś badania dlaczego tak się stało że dzidzia była martwa?Spróbuj w lipcu jeszcze raz na pewno się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszynka26
no właśnie ja nie wiem czy jestem czy nie ,fakt z ez narzeczonym nie zabezpieczamy sie więć całkeim możliwe ale 100%to dopiero się okaże a ty dianakarina starasz sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Oj dawno mnie tu nie bylo ale brak czasu. Dziewczyny dzis powinna przyjsc ta okropna @ i zazwyczaj dostawałam albo nad ranem albo zaraz rano po wstaniu z łóżka. jak narazie nie przyszla. Siedze patrze na test ciazowy i zastanawiam sie czy zrobic ale bardzo sie boje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Hej Kaatarina 87 pisałaś ostatnio że byłaś u lekarza i musisz dużo leżeć z powodu skróconej szyjki... ja jestem w 21 tygodniu i lekarz też mi kazał dużo odpoczywać bo mi sie szyjka skróciła ale jest twarda i zamknięta. w tej chwili ma ok 2,5 cm nie wiem czy to rzeczywiście tak mało, czy mam się obawiać czy nie? staram się duzo odpoczywać i nie schylać ani nie sprzątać bo nie chce żeby mi się bardziej skróciła... Wizyte mam za półtora tyg także zobaczymy A ty Kaatarina wiesz jaką masz długość szyjki.. Ty jestes już w 28 tyg więc w lepszej sytuacji chociaż najlepiej urodzić jak najbliżej terminu :) mam nadzieje że wszystko sie nam ułoży ..... Trzymam kciuki i codziennie myślę o mojej dzidzi (właściwie nieźle mi o sobie sam przypomina ciągłymi kopniakami) :) Jak tam Diana co u twojej Fasolki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Asiula nie wiem jaka mam dluga szyjke, ale jest miekka. Ogolnie z tym odpoczywaniem to u mnie jest ciezko. mam 1,5 rocznego Synka, wiec odpoczywam wtedy kiedy on spi. Ale nie jest zle. Tylko boje sie ze mogę wczesniej urodzic... Moje Maleństwo też niezle kopniaki mi sprzedaje... Najczęściej w nocy i jak dobrze sobie pojem:] wtedy Maleństwo daje mi nieźle popalić... Dianka jak tam u Ciebie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juszynka ja w styczniu zaszlam w ciaze :) juz jest 10ty tydzien i 2 dzien pelna nadzieji oby ta wstretna @ nie przyszla. Moze zrob test jutro rano Asiula u mnie wszystko dobrze. Nie mam zadnych dolegliwosci i mam wizyte 22 marca. A ile przytylas kochana i kiedy zaczelas czuc kopniaki? Ja juz sie nie moge doczekac kiedy je poczuje. Ja przytylam 1 kg i brzuszka jeszcze nie widac i nosze te same ubrania ale to dopiero 11-ty tydzien. Katarina to u ciebie termin na czerwiec? Zdrowka zycze uwazajcie na siebie i wasze dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juszynka ja w styczniu zaszlam w ciaze :) juz jest 10ty tydzien i 2 dzien pelna nadzieji oby ta wstretna @ nie przyszla. Moze zrob test jutro rano Asiula u mnie wszystko dobrze. Nie mam zadnych dolegliwosci i mam wizyte 22 marca. A ile przytylas kochana i kiedy zaczelas czuc kopniaki? Ja juz sie nie moge doczekac kiedy je poczuje. Ja przytylam 1 kg i brzuszka jeszcze nie widac i nosze te same ubrania ale to dopiero 11-ty tydzien. Katarina to u ciebie termin na czerwiec? Zdrowka zycze uwazajcie na siebie i wasze dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSZYNKA26
DIANAKARINA A JAKIE TY MIAŁAŚ pierwsze oznaki czy organizm ci jakoś pokazywał ż ecoś sie dzieje?pozdrawiam i powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSZYNKA ja mierzylam temperature i w dniu @ temperatura nie spadla a byla podwyzszona i zrobilam test o czulosci 10 i bardzo slaba druga kreseczka sie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSZYNKA26
aha dzięki za odpowiedz dianakiarina ja nie mierzyłam temeratury.takz e nie mogę na podstawie jej stwierdzić, zostały tetsty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellaaa
witajcie dziewczyny :) mam do Was pytanie, wiadomo jakie, mianowicie czy możliwe jest abym była w ciąży. 8 marca wspołżyłam z narzeczonym, doszedł we mnie. dzisiaj mam ostre pobolewanie lewego jajnika, co prawda bolał mnie krótko ale bardzo mocno, dosłownie jakby mi ktoś igłe wbijał i wyjmował na przemian, teraz mam takie odczucie jakby mi tam cos dosłownie pulsowało... ostatnio moja @ szaleje, nie jest regularna jak kilka miesięcy temu. tak więc w grudniu okres mi się spoźnił 5 dni! (myslałam, że to ciąża) powinien byc 15.12 a był 20.12.w styczniu pojawił sie 23, w lutym 20. juz nawet sama nie potrafie sobie wyliczyc płodnych bo zgłupiałam!! :( dodam, że miesiaczke mam jakies 7 dni;/... czy jest nadzieja że mogę byc w ciąży? tak bardzo chcemy mieć dziecko! licze na szybka odpowiedz z Waszej strony kobietki, pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×