Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Dianka zrobiłam test dziś rano ale negatywny :( @nadal nie przyszła Ale jest dużo śluzu taki mleczny lepki. Zakłuje mnie od czasu do czasu dół brzucha. Dziewczyny czy możliwe ze jestem w ciazy ale test poprostu jeszcze tego nie wykazał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadzieje ja mam to samo co ty jajniki kłują jak oszalałe,słuz również biały i lepki, temp 37,6. Zrobiłam juz test bo nie mogłam wytrzymać ale również był negatywny co prawda okres mam dopiero na jutro ale tak bardzo w końcu bym chciała i nie wychodzi. Tym razem wiem że miałam owulacje i przytulańce w tym czasie. Mam nadzieje że coś dało. Jesli nie to duzo czytałam o tym i jak tylko przyjdzie ten nieszczęsny @ to ja biore opeoral na zwiększenie śluzu płodnego,a dla męża salfazin. zobaczymy jak bedzie. Trzymam za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam dostac planowo wczoraj. Tempke dzis miałam 37,5 i ten okropny sluz jest go masakrycznie duzo i caly czas mi mokro wkladek nie nadaze zmieniac. latam do wc jak oszalała po pierwsze dlatego ze non stop chce mi sie siusiu i dlatego zeby sprawdzic czy nie przyszla ta wredna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA I PELNA NADZIEJI bialy sluz i duzo to bardzo dobry znak, wasza tempka tez ladna. Test przed lub w dzien @ to tylko 10 -najczulszy warto robic bo o mniejszej czulosci nie wyjdzie. Nella musisz czekac bo moga to byc objawy ale niekoniecznie. Jeszcze za wczesnie na jakis test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niestety tego śluzu mało,jeśli tym razem się nie udało to ja juz naprawde nie wiem co mam robić bo lekarz potwierdził jajeczkowanie. Pewnie jak zwykle temp spadnie i bedzie po sprawie,a z miesiąca na miesiąc jest coraz trudniej o tym nie myśleć żeby się odprężyć. Ale trzymam kciuki za ciebie pełna nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka dzis 37,2 sluzu nadal duzo ale juz nie jest az taki mleczny jak byl zrobil sie troche jasniejszy. brzuch nadal kluje od czasu do czasu i @ nadal brak :). Nadal sie boje ze ta wredota przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellaaa
DIANAKARINA1983 dziekuję że odpisałaś :) od środy mierze temp (wiem, że zbyt krótko;/) 37, 3 cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadzieji zrób jeszcze raz test mi w poprzednich ciążach wyszedł test dopiero po jakiś 5 dniach od spodziewanej @ i to w dodatku takie słabe kreseczki prawie niewidoczne albo zrób BHCG to będziesz miała pewność stu procentową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze i zrobie napewno test :) @ nadal brak, moj maż ma urodziny w niedziele wiec jakby sie udalo to bylby dla niego wspaniały prezent. Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za was kciuki dziewczynki. Za wczesnie nie ma co testowac bo niestety ale @ moze sie spozniac. Obajwow ja sie doszukiwalam kiedy nie zaszlam a teraz u mnie juz 10 tygodni ponad a oprocz tego ze nie mam @ to super sie czuje i 3 razy mialam mdlosci i raz zygalam Powodzenia i piszcie koniecznie co czujecie i jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_27
Ja wczoraj 27dc zrobiłam bete,ale wynik niestety ma byc w poniedziałek.Nie wytrzymałam i zrobiłam tez test sikany z rosmana o czułosci tam pisze 25 i wyzej. ! krecha.Dzis 28dc temp nie spada od 1,5 tyg jak mierze,cycunie powiekszone ale bola tylko jak je dotykam.Wczoraj bolał mnie brzuch jak na @ a dzis nic.Ja cykle mam przewaznie 28-30 dniowe.Nie mam duzej ilosci sluzu jak opisujecie,wrecz mam jak zawsze po owulce zupełnie sucho.Duphaston mi sie szis skończył.Jak sie nie uda, to pewnie jeszcze w tym miesiacu 2 iseminacja. Denerwuje mnie to czekanie. Wydaje mi sie ,ze jak nie mam zadnych typowych objawów dla ciąży to nic z tego.Chciałam wczoraj kupic jakis test o czułosci 10 ale w 3 aptekach w których byłam nie było. Dianka ,czy ciebie w dniu planowanej @ bolał brzuch i wszystko inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety trace nadzieje,tamp nieco spada czyli czas czekać na @:( Ale nadal trzymam za ciebie pełna nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellaaa
mi dzisiaj temp spadła do 37, ale mierzyłam ją chyba ze 3 minuty, bo byłam ciekawa czy spadła czy nadal sie utrzymuje :( trace powoli i ja nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie mialam zadnych objawow. A u mnie temperatura byla 36.8. Teraz juz nie mierze ale 36.8 to byl moj szczyt. Sluzu na samym poczatku tez nie bylo bardzo duzo. Byl bialy wodnisty, czasami jakby mleczny a nawet zolty. Troszke na bieliznie i na papierze. Ja mialam cykle 30-32 dniowe a zdarzyl sie nawet 37-dniowy. W 30-tym dniu cyklu zrobilam test 10-tke dlatego ze zwykle 2 dni przed @ tempka zaczynala spadac a w dzien @ lub zaraz przed tempka mi spadala do 36.6 - 36.4 a w 30-tym dniu bylo 36.8 wiec testowalam ale 10-tka i pojawila sie druga kreska. Tak z 3 dni pozniej kreska byla juz mocna. To fotka z mojego pierwszego testu z 30-go dnia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7256a8061 65f951f.html Trzymam za was kciuki. Wiem ze niektore dziewczyny bolal brzuch w dzien @ i po terminie ale nie przyszla @ zrobily test i byla druga krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Dianka że tak nas podtrzymujesz na duchu:) co tam u ciebie pełna nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie.. Jest to mój 21 dc. Cykle mam zazwyczaj 28-30. Używałam w tym cyklu testów owulacyjnych i między 15/16 wystąpił test pozytywny i było przytulanie. Dzis jest 21dc i w nocy miałam bóle podbrzusza takie jak na miesiączkę. Trwały one trochę. Rano obudziłam się i już było dobrze. Czy jest jakaś szansa na to że jestem w ciązy.. Miała, któraś z Was tak.. Nie chce się nakręcać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lISAVETA według mnie to jeszcze za wcześnie aby co kolwiek stwierdzić i podpowiedzieć ci. Wiem jak to jest gdy czeka się niecierpliwie na ten cholerny @.....ale nie warto się nakręcać lepiej o tym nie myśleć choć to trudne bo pózniej jest tylko rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka nie ma za co LISAVETA zgadzam sie z julka.Jeszcze wczesnie i ciezko powiedziec. Ja nie mialam zadnych boli w tym cyklu kiedy zaszlam ale to nie znaczy ze sie nie udalo. Niestety pozostaje czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka z testami owulacyjnymi udało ci się od razu? Ile testów złożyłaś? i w którym dniu cyklu ukazały ci sie 2 kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszynka26
jestem 3 dni po terminie okresu i nadal go nie dostałam bóli już raczej nie mam tylko taki mokry śluz w dniu mam czy moge mieć podejżenia jutro zrobie testy pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszynka26
czasem mnie zaboli w dolnym brzuchu albo zakłuje ale nie nakręcam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_27
A ja dzis odebrałam wyniki bety . Niestety pozostaje mi tylko czekac na @ a potem przygotowania do 2 iseminacji. W czerwcu bedzie 4 lata jak sie staramy.Zastanawiam sie ile jeszcze jest we mnie siły i wiary ,ze w końcu bede sie cieszyc 2 kreskami. A czas niestety ucieka i lata mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również zmora przyszła wczoraj:( ja nie wiem juz co mam robic bo testów owulacyjnych używam już od dawna i nic z tego nie wychodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellaaa
witajcie dziewczyny! dzisiaj temp mi spadła o niecałe dwie kreski!!! 36,8-36,9 ale nadal mam biały śluz, sutki zaczęły troche mniej bolec... co o tym myślicie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×