Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Kaatarina87
Hej Kochane! Nadyjka gratulacje! Aisha ja mialam cisnienie pod koniec ciazy za wysokie i musialam duzo odpoczywac. Siostra mojego Meża też miala ciśnienie wysokie i w 7 miesiacu lezala w szpitalu przez 7 dni i byla na tabletkach obniżających ciśnienie. Moze powinnaś więcej odpoczywać... 3mam kciuki Kochana za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina ja wlasnie odpoczywam, jestem juz 3 tydzien na urlopie, od jutra wracam do pracy. to cisnienie rosnie jakby bez powodu....tak samo teraz-p kilku h po wzieciu dopegytu ladnie zmalalo, wystarczylo ze wyszlam z psem i w gore;/ nie wiem juz sama, zobaczymy co powie lekarz. jesli cisnienie bedzie caly czas w gorze a test okaze sie pozytywny to pewnie zrezygnuje z pracy.nie bede miala innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadyjka gratulacje :-) dbaj o siebie i jak masz jakies pytania to sluzymy pomoca Aisha i jak sie czujesz ? U nas dobrze. Wszystko na przybycie dzidzi gotowe. 12 kg przytylam i pozostanie w niedziele tylko miesiac do terminu. Boje sie ale mam nadzieje ze instynkt macierzynski sie uruchomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1222@o2.pl
Kilka dni temu uprawiałam seks z moim facetem,od tamtej pory jest mi niedobrze,bolą mnie piersi i kręgosłup.Wczoraj wymiotowałam. Gdy wstaje rano jest mi niedobrze,później przechodzi i znowu. Nie mam ochoty palić papierosów,chociaż paliłam jak smok.Na piwo zawsze miałam ochotę,teraz w ogóle.Jestem zmęczona chociaż spałam do 12,kręci mi się w głowie..Czy to może być ciąża?Mam dziwny śluz,co chwile coś mi leci.. Dziewczyny czy moge być w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona1222, a kiedymasz miec miesiaczke? Zrob test w dniu spodziewanej miesiaczki jesli nie wystapi krwawienie. Pozdrawiam. Dianka, no cos, jednak rezygnuje chociazby do testu z pracy, na jak dlugo potem? nie wiem, nic juz nie wiem. wiem tylko ze chce zrobic wszystko, by sie udalo... Troche pobolewa mnie jajnik, podejrzewam jednak ze to torbiel ktora rosnie od hormonow ktore biore, a tak to nic nowego. Cisnienie w pracy bardzo niepokojące, po lekach 133/96 puls prawie 100 takze nie dobrze. Eh....życie, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) My jesteśmy już we trójkę! 28.08 urodziłam zdrową córeczkę. Poród sn, choć pierwszy trwał tylko 3 godziny. Pierwsze bóle obudziły mnie przed 4 rano, a o 7.10 malutka się urodziła. Ważyła 3250 i mierzyła 55 cm:)Jak narazie jest grzeczna jak aniołek, budzi się do karmienia tak co 3-4 godziny w nocy, w dzień częściej. Dziękuję za wsparcie jakie tu miałam i będę tu zaglądać nadal:) Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie i życzę dużo cierpliwości:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) My jesteśmy już we trójkę! 28.08 urodziłam zdrową córeczkę. Poród sn, choć pierwszy trwał tylko 3 godziny. Pierwsze bóle obudziły mnie przed 4 rano, a o 7.10 malutka się urodziła. Ważyła 3250 i mierzyła 55 cm:)Jak narazie jest grzeczna jak aniołek, budzi się do karmienia tak co 3-4 godziny w nocy, w dzień częściej. Dziękuję za wsparcie jakie tu miałam i będę tu zaglądać nadal:) Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie i życzę dużo cierpliwości:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) My jesteśmy już we trójkę! 28.08 urodziłam zdrową córeczkę. Poród sn, choć pierwszy trwał tylko 3 godziny. Pierwsze bóle obudziły mnie o 4 rano, a o 7.10 malutka się urodziła. Ważyła 3250 i mierzyła 55 cm:)Jak narazie jest grzeczna jak aniołek, budzi się do karmienia tak co 3-4 godziny w nocy, w dzień częściej. Dziękuję za wsparcie jakie tu miałam i będę tu zaglądać nadal:) Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie i życzę dużo cierpliwości:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) My jesteśmy już we trójkę! 28.08 urodziłam zdrową córeczkę. Poród sn, choć pierwszy trwał tylko 3 godziny. Pierwsze bóle obudziły mnie o 4 rano, a o 7.10 malutka się urodziła. Ważyła 3250 i mierzyła 55 cm:)Jak narazie jest grzeczna jak aniołek, budzi się do karmienia tak co 3-4 godziny w nocy, w dzień częściej. Dziękuję za wsparcie jakie tu miałam i będę tu zaglądać nadal:) Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie i życzę dużo cierpliwości:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) My jesteśmy już we trójkę! 28.08 urodziłam zdrową córeczkę. Poród sn, choć pierwszy trwał tylko 3 godziny. Pierwsze bóle obudziły mnie o 4 rano, a o 7.10 malutka się urodziła. Ważyła 3250 i mierzyła 55 cm:)Jak narazie jest grzeczna jak aniołek, budzi się do karmienia tak co 3-4 godziny w nocy, w dzień częściej. Dziękuję za wsparcie jakie tu miałam i będę tu zaglądać nadal:) Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie i życzę dużo cierpliwości:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane skusilam sie na test wczesniej.....jest druga kreska:) ale bardzo bladziutka. Jestem dobrej mysli! :) W poniedzialek powtorze sikanca a we wtorek bhcg i bedzie jasne! sciskam! i zycze udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kape
Aisha 24 gratuluje dwoch kreseczek ja jak robilam to pierwszy wyszedl negatywny i to 4 dni po spodziewanym okresie a dopiero 3 nastepne pozytywne tak ze napewno ci sie udalo i dzidzia musi pieknie rosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kape
Aisha 24 gratuluje dwoch kreseczek ja jak robilam to pierwszy wyszedl negatywny i to 4 dni po spodziewanym okresie a dopiero 3 nastepne pozytywne tak ze napewno ci sie udalo i dzidzia musi pieknie rosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaa
Karola gratulacje!!! Aisha, odpoczywaj ile się da, zeby to ciśnienie się nie podwyższało. Zapewne nie jest łatwą decyzja o zotawieniu pracy ale chęć dzidzi jest ponad to. Może jakoś dogadasz się z szefostwem, może jakiś bezpłatny na początek, a później jak się unormuje to wrócisz albo na chorobowe. I jestem dobrej myśli razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola gratuluje :-) Aisha super wiesci. Dbaj o siebie. Mi zostalo 4 tygodnie do terminu I nadal czuje sie super. Stan blogoslawiony w moim przypadku. Doslownie. ZycZe kazdemu takiej ciazy. Czasami strasznie boje sie porodu. Nadal chodze do pracy. Jeszcze 9 DNi roboczych w pracy. Wszystko dla dzidzi juz mamy gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka swietnie, tylko pozazdroscic ;) bede odpoczywac ile wlezie. Z umowa niestety kicha, bo jestem na zleceniu, wiec ani za chorobę ani urlop ani nic nie placa....zostane bez pracy, trudno. jakos poradzimy.Nie mamy innego wyjscia. Narazie sie tym ni emartwie. Sciskam nogi zeby maluszek/maluszki zostaly ze mna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pisywałam kiedys na tym forum,co prawda pod innym nickiem, jak miałam mega parcie na dziecko, każdy najmniejszy objaw brałam za początki ciązy.Nie wychodzi nam z mężem już 2 lata. Ogarniała mnie mega frustracja, postanowiłam wziąść sie za siebie, od marca schudłam 15 kg :)z czege jestem mega dumna , bo w koncu nosze rozmiar 38/40 a nie 42/44 uff. Pozatym w czerwcu pani doktor znalazła u mnie w macicy polipa, powiedziała ze może to właąsnie ON jest sprawcą moich niepowodzeń z zajsciem w ciąże, siedzi sobie ham jeden i działa jak spirala domaciczna.W sierpniu poddałam sie histeroskopi ,wiec już nie mam polipa:). Teraz jestem pierszy cykl po histeroskopi.... i zobaczymy co będzie, ale powiem wam jedna ze zaczyna byc to dla mnie obojętne, CO MA BYC TO BĘDZIE WOLA BOGA, nie mierze żadnej tem, nie robie testów owulacyjnych,jak mam zostac kiedys mamą to zostane :) Pozdrawiam was gorąco, szczegulnie Aishe , znam twoją historie, na pewno nie pamiętasz ale to z kolezankiam z pracy trzymałam za ciebie poprzednim razem kciuki:) teraz tez trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pisywałam kiedys na tym forum,co prawda pod innym nickiem, jak miałam mega parcie na dziecko, każdy najmniejszy objaw brałam za początki ciązy.Nie wychodzi nam z mężem już 2 lata. Ogarniała mnie mega frustracja, postanowiłam wziąść sie za siebie, od marca schudłam 15 kg :)z czege jestem mega dumna , bo w koncu nosze rozmiar 38/40 a nie 42/44 uff. Pozatym w czerwcu pani doktor znalazła u mnie w macicy polipa, powiedziała ze może to właąsnie ON jest sprawcą moich niepowodzeń z zajsciem w ciąże, siedzi sobie ham jeden i działa jak spirala domaciczna.W sierpniu poddałam sie histeroskopi ,wiec już nie mam polipa:). Teraz jestem pierszy cykl po histeroskopi.... i zobaczymy co będzie, ale powiem wam jedna ze zaczyna byc to dla mnie obojętne, CO MA BYC TO BĘDZIE WOLA BOGA, nie mierze żadnej tem, nie robie testów owulacyjnych,jak mam zostac kiedys mamą to zostane :) Pozdrawiam was gorąco, szczegulnie Aishe , znam twoją historie, na pewno nie pamiętasz ale to z kolezankiam z pracy trzymałam za ciebie poprzednim razem kciuki:) teraz tez trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czika:)):):):):):):):) Jasne ze Cie pamietam!:) Mozesz powiedziec kolezankom ze dzialam dalej! :) Jutro powtorka sikańca, we wtorek beta. Oby sie udalo! Oby uslyszec serduszko! :) Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane, chyba jednak się udało, dziś sikaniec wyraźniejszy niż poprzednio :) Jutro beta i byle do pozytywnego usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam..
ja mam nieregularne cykle.. 24-26 dni, roznie.. teraz juz 27 dzien na okresu nie ma.. pobolewa mnie brzuch i uda, o piersiach juz nie wspomne... Mam nadzieje, ze okres lada moment przyjdzie... Widzicie.. Wy czekacie na upragnione dziecko czesto latami, a ja jeszcze nie moge sobie na nie pozwolic i nie wiem czy go przypadkiem miec nie bede.. a mam jeszcze takie pytanie: jesli faktycznie jestem w ciazy to jak powinnam sie odzywiac? Ma necie jest pelno porad tego typu, ale chcialabym otrzymac porade od kobiety, ktora przez to autentycznie przechodzila.. Przeciez skoro juz to dziecko we mnie zyje to musi miec jak najlepsze warunki.,. Chociaz pewnie czuje moj stres..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaa26
Hejka, Właśnie, co jeść??? Dość ciekawy temat, zwłaszcza, ze na necie jest tego od groma. Moim zdaniem powinno się jeść wszystko, oczywiście w rozsądnych ilościach. Wiadomo, ze owoce i warzywa są zródlem witaminek itp ale i bez ciązy oczywistym jest, że fast foody to bee (chociaż ja uwielbiam wrapy i fryty:) ) Teraz jeszcze możesz jeść jak dotychczas, uważać trzeba podczas karmenia, bo to uczula, to wzdyma itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam..
kurcze, nie wiem czemu ale jakos dziwnie sie ciesze, ze to dziecko byc moze juz we mnie czeka na przyjcie na swiat za 9 miesiecy.. czy to nie jest jakies takie przeczucie ciazowe czy cos w tym stuly?.. Ja ogolnie teraz sie srednio zdrowo odzywiam... mieszkam na wsi i jesli jade do miasta to raczej na caly dzien, zeby spotkac sie zeznajomymi, zalatwic jakies sprawy... i wtedy jakis fast food na obiad.. wiadomo, ze bez papieroskow i alkoholu.. ale co wiecej.. czy znacie jakies potrawy, ktore sa wskazane dla kobiet w ciazy i dla ich maluszkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Aisha bardzo się cieszę!!! Tym razem się uda, mówię Ci! Wkońcu się wszystko ułoży... Za to, że jesteś tak dzielną Kobieta!:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko kochana bardzo Ci dziekuje i mam taka nadzieje. A ja czekam.....zrob test, bedziesz wiedziec, co sie swięci. Co do jedzenia to na pewno uzywki w kąt, fast foody, rzeczy sztuczne, "kolorowe" napoje, kofeina, sery plesniowe z tego co wiem-ale te francuskie, polskie mozna, surowe mieso, nawet rybie tez w odstawke-sushi mozna ale jak sie je najpierw zamrozi, potem rozmrozi (w minus 20 toxo znika i w +70), maliny podobno są poronne. Jest tego. Wiesz, najlepiej po prostu poczytaj jak czegoś nie jesteś pewna. Z rozsądkiem i z włączeniem zachcianek:)) , slodycze tez podobno nie za bardzo, ale tez nie do przesady, jak bedziesz miec chec na kawalek czekolady, czy batonika to wiesz;) Z glowa, po prostu :) No i pic, duzo pic wody niegazowanej. To dobrze wplywa na płód, bo natlenia krew i odzywia malucha :) Wiadomo, staraj się zdrowo, ale wiesz, jak mieszkasz na wsi, na pewno masz sporo swoich rzeczy w ogrodku:) Masz pewnosc ze niepryskane i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×