Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Aisha ja miałam tak samo powiem ci szczerze że do samego końca nie wierzyłam że się uda zawsze mówiłam dopóki nie zobaczę to nie uwierzę i zobaczyłam moją malutką córeczkę całą i zdrową już nie długo Ty doświadczysz tego cudownego przeżycia a na kiedy masz termin?Ale jestem pewna że skoro jest serduszko widoczne to ci się uda tym razem będzie ci się dłużyła na pewno cała ciąża mi strasznie się ciągnął okres ciąży ale w końcu się doczekałam i Ala ma już 7tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
pentium a kiedy testujesz? miałaś kontrolowaną owulke przez lekarza? ja zrobie test jutro albo pojutrze ale mam mieszane uczucia, raczej sie nie uda bo dalej plamie. Bolą mnie lędźwie, brzuch i dalej stan podgorączkowy, jestem słabsza, bolą mnie wszystkie mieśnie ale ogólnie nie czuje się jak zawsze przy chorobie więc może... Trzymam za Ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
kurcze dalej plamie na brązowo, kolejny test negatywny ale czuje się jakbym w ciąży była. Jutro termin @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, jutro dopiero idę do ginekologa :) nie wiem dlaczego, ale ja czuję tę ciąże......mam takie cholerne przeczucie i uczucie.... do tego doszedł ból w sutkach ;) a aż tak silnej podświadomości nie mam, żeby sobie coś wmówić... chyba.... :O . boje się rozczarowania :/ trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
pentium mam to samo uczucie ale w moim przypadku chyba wyjdzie jak zwykle... Mimo wszystko w dalszym ciągu Ci kibicuje, oby chociaż Tobie się udało :-) ja niestety musze czekać na dalszy przebieg moich plamień :-/ Daj znać jak tam po wizycie u lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny:) co u Was? Dianka dawaj znać jak tam?:) Aisha bardzo sie ciesze, że wkońcu jest dobrze:) Zasługujesz na szczęście po tych wszystkich przejściach:) Mamuśki jak tam Maleństwa?:) Czytałam wyżej jak szybciutko ten czas leci:) Witam nowe Forumowiczki!:) testujcie i 3mam kciuki aby były pozytywne wyniki:) U nas ok. Filipek ma już 4 miesiące, karmie piersią, też najpierw schudłam a teraz... 6 kg do przodu, eehh... :/ Fifi coraz mniej śpi w ciągu dnia, ma wieczny ślinotok:) wszystko jest mokre... Jak ten czas szybko leci:) Pozdrawiam i 3mam mocno kciuki za Was wszystkie Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból pleców, straszliwy ciągnący ból od łopatek do lędźwi czy to nie oznaki ciąży pozamacicznej? dalej pobolewają mnie jajniczki i teraz te sutki......nie wiem, czy źle siedzę , czy beznadziejne buty mam..... moze zacznę od początku, może ktoś podpowie: okres miałam 6 września z mężem 'przytulaliśmy się' 24 września, 27 września czyli teoretycznie dni nie płodne. 29 września dostałam okres- 5 dni wcześniej, trwał 4 dni ale był obfity i ze skrzepami(zwykle 6-7) a w czasie kiedy powinnam dostać normalny okres dostałam brązowego skąpego plamienia - trwało dwa dni. Nigdy mi się takie coś nie przytrafiło, zawsze był okres bez żadnych brązowych plamień. Skoro miałam teoretycznie dni nie płodne to skąd te wszystkie objawy ? zaraz zwariuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentium najlepiej idz na bete i pokaze czy jestes w ciazy na 100 % U mnie wczoraj bole brzucha regularne co 5-7 min pewnie to skurcze bo nie mialam jeszcze. Dzis brzuch twardy, napina sie i boli i mama i moj facet mowili ze brzuch mi opadl. Jakby co za 11 dni wywolanie ale nie dotrwam napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu termin mam na 20 maja 2013:) Czyli wiosennie:)) Nie moge doczekac sie najbardziej- badan i wynikow prenatalnych, jak brzuchol urosnie i bede czuc ruchy:)) No i jak wiedziec jaka plec:) A finalowo- chce juz przytulac nasze malenstwo. dzieki za wsparcie! Pentium nie nakrecaj sie tak bardzo, poczekaj do terminu @ i rob test albo idz do ginekologa. Wiesz od tego mozna zglupiec (wiem cos o tym, staralam sie 4 lata o dzidzie :() Sprobuj tyle nie myslec i czekaj co los przyniesie. :)) No i jak zaszlam to wlasnie mialam ponad 37, albo 36,9 i mam tak do teraz a już jestem 7t6d w ciazy:) Czekam na wiesci od gina i 3mam mocno kciuki! :* malinka moze sie zarodeczek zagniezdza- oby! czekam na wiesci! Katarina jakie malenstwo juz duze, kurde:) Dzieki za mile slowa! Ja tez tyje teraz duzo, bo nie pracuje, tlyko siedze w domu i jem...a mialam ze wzgledu na cisnienie nie tyc...ale nie da sie! jeszcze przy tej ilosci hormonow ktore biore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
Aisha mam nadzieję :-) boje sie że te plamienia się rozkręcą, plamić zaczęłam w 23 dc a 17 dc miałam śluz płodny i wtedy było też przytulanie, oczywiście przed też :-) Martwie się tylko że plamie już 5 dzień ale lekko. Dziękuję za te pocieszające słowa i życze zdrówka :-) pentium to mamy prawie podobnie bo też miałaś wcześniej niż powinnaś mieć, ale to była @ czy plamienia. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kucz
Witam wszystkich.Zacznę tak miesiączki mam nieregularne 36-39 a czasami nawet 42 dni. Kochałam się z mężem 5 i 6 października (śluz raczej plodny bo mokro i ślisko tyle ze nie bardzo rozciągliwy ) we wtorek śluz bardzo rozciągliwy we środę 10 pażdz. do południa po raz ostatni zaobserwowałam śluż płodny a nawet bardzo płodny przeźroczysty i rozciągliwy ale tylko raz po podtarciu się a później już śluz był mleczny i zwyczajny bardzo gęsty i kałczukowaty i nie wiem czy owulacja była we wtorek czy śrosę do południa.Bardzo bym chciała dzidzię i nie wiem czy jest jakas szansa. od wczoraj czuję jakby b mojm podbrzuszu coś sie działo czasem nie odróżniam czy pobolewa mnie lewy jajnik czy nerki może to ból implantacyjny już nie wiem co sądzić jeżeli ten cykl trwałby 36 dni to jeszcze tydzien do miesiaczki więc jak myślicie przepraszam bo chyba wyszło masło maslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
kasia kucz nie ocenisz kiedy dokładnie była owulacja jeżeli nie miałaś monitorowanego cyklu u lekarza ale jeżeli przytulanie było pon. wt. lub środe to być może coś z tego wyjdzie, musisz brać pod uwage wszystkie dni ze śluzem płodnym bo taki jest najlepszy dla plemniczków i wtedy one sobie spokojnie mogą poczekać w tym śluzie na owulke. Chyba coś pomyliłaś 10 paźdz. ? Życze powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kucz
przepraszam ale ja zakręcona patrzyłam nie na ten kalendarz. z mężem kochaliśmy się 31 wrzesień i 1 październik a śluz bardzo rozciagliwy wtorek i środa do południa a mokro i slisko to czułam od 29 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
znowu coś zakręciłaś bo wrzesień ma 30 dni ale co tam, więc prawdopodobieństwo jest ale na potwierdzenie musisz deczko poczekać, myśle że około 2 tyg. bo zanim nastąpi zagnieżdżenie to min. 6 dni a test wykrywa 6 dniową ciążę licząc od zagnieżdzenia ale może być też później, ja też jestem niecierpliwa ale ja mam bóle brzucha jak na @ od kilku dni a termin @ jutro więc czekam bo testy jeszcze nic nie pokazały i wcale pokazać nie muszą :-( bądź cierpliwa i czekaj bo nakręcanie nic nie da. Ja już się nakręciłam i cały czas myśle więc radze Ci nie bierz ze mnie przykładu :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kucz
fakt nakręciłam miało byc 30 i 1.chciałabym sie nie nakrecac ale sie nie da jakos nie daje mi spokoju to moje samopoczucie a zwłaszcza to co sie dzieje w podbrzuszu bo to nawet nie ból nawet nie wiem jak to opisac staram się od marca i wcześniej tak się nie czułam od 3 dni chodze wczesniej spac jak nigdy.Dodam jeszcze ze do miesiaczki na pewno jeszcze z tydzien a od kad miesiaczkuje to nigdy nie bolał mnie brzuch nie czułam nigdy nic nawet 1 dzien przed miesiączką jak juz to z godzinę dwie przed to czasem mnie mdliło a tak to zawsze od 34 dnia cyklu musiałam zakładać wkładki i czekać na okres.normalnie już głupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
ja też głupieje ale czuje że jednak dostane @ już coraz bardziej mnie boli brzuch, nie wiem czy te lędźwiowe bóle to nie nerki czasem :-( Trzymam za Was kciuki dziewczyny bo ja już trace nadzieje :-( Dajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, wyobraź sobie, że nie dostajesz okresu i dwie kreseczki :) czasami jak bardzo czegoś chcemy to mamy siłę sprawczą. Jak to mówią marzenia trzeba sobie wizualizować :) trzymam kciuki xx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
wyobraziłam sobie ale leci coraz mocniej więc nic z tego ale wy macie szanse :-) mam nadzieje że Wam się uda :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
wyobraziłam sobie ale leci coraz mocniej więc nic z tego ale wy macie szanse :-) mam nadzieje że Wam się uda :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha super kochana :* :D Gratuluję :) My dziś byliśmy na szczepieniu,następne dopiero na roczek.Zuzia waży 7400 i ma 2 zębolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Proszę o radę. Jestem w 7 tygodniu ciąży, dziś dostałam plamienia takie trochę brązowawe a czasem czerwone takie jak na okres...dziś mam wizyte u lekarza na 19...😭 dzwoiniłam powiedział że prędzej mnie nie wciśnie, ale mam się nie martwić to jest normalne... jak się zacznie "LAĆ" to mam do niego zadzwonić...:( bardzo się boję jedno poronienie przeszłam, nie wiem co robić jestem w pracy a nie moge wysiedzieć...:( a tyle czasu do 19 boje się że będzie po wszytskim już....:( 😭 co o tym myślicie? to jest normmalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallutka a bierzesz zastrzyki clexane? acard? Nie martw sie i duzo odpoczywaj. czekam na wiesci, do 19.00 juz tylko troche. Dosiach no kto wie :) nie moge sie doczekac wizyty 17.10 z usg- ja bym mogla codziennie ogladac maluszka na monitorku zeby miec pewnosc ze wszystko gra! A widze ze twoj maluch rosnie jak na drozdzach, juz zabki no prosze:)) Jaka duza dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedź... Nic nie biorę, to dopiero pierwsza moja wizyta... prędzej lekarz nie mógł się umówić, nawet nie wiecie jak się boje, teraz czuję że mnie brzuch pobolewa....:( nie wierze że będzie dobrze...:( a tak się cieszyliśmy z mężem......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowydzień
witam, wypowiadam się na tym forum po raz pierwszy, ale śledzę ten (i podobne) wątek już od jakiegoś czasu. Mam pytanie. Od kilku miesięcy z moim mężem staramy się o fasolkę. Nie przygotowuje się do tego jakoś specjalnie (tj. nie mierze temp, ani nie robię innych wykresów i pomiarów), na oko obliczam owu, ale niestety jestem bardzo nakręcona, że w końcu się uda. Ostatnią owulację miałam 2 paź a kochaliśmy się 1 paź. Od kilku dni boli mnie brzuch i czuję kłucie w jajnikach, mam wzdęcia i zaparcia, a na widok niektórych potraw zaczyna mnie mdlić. Zastanawiam się czy to nie za wcześnie na takie objawy (w poprzednim cyklu też się staraliśmy, ale 18 września przyszła @) ? Czy jest możliwe, żebym już odczuwała dolegliwości ciążowe, czy to tylko moja psychika pracuje? Za wcześnie na test (następna @ powinna przyjść 16 paź), na bete wybiore się w piątek (podobno najlepiej robić po 10 dniach od owu) Sądzicie, że moge odczuwać takie objawy już po kilku dniach od zapłodnienia? Czy powinnam stłamsić moją psychikę? ;P ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha sama nie wiem kiedy to zleciało :) Już dostaje zupki,podrywa się do siadania i ciągle się śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka daj znać po wizycie i się nie denerwuj.Weź no-spę i się połóż.Lekarz na pewno przepisze Ci luteinę albo duphaston . 3mam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kucz
Witaj nowydzien to ty masz tak jak ja, owulacja najprawdopodobniej 2 październik i czekam na okres 15 lub 16 objawy mam podobne do twoich tyle ze przytulanko było 28 i 29 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×