Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość gosienka.7
witam mam pytanie w niedziele 24.05 powinnam dostac @. do dnia dzisiejszego jej nie ma, @ mam co 28dni zazwyczaj spóźniała mi się góra dwa dni , a co mnie dziwi straszny ból tak jak by w czasie okresu . czy to może byc ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinQa
Ja uważam ze takie bóle podbrzusza jak na @ i bolące piersi plus utrzymujaca sie tepka tak ok37 albo 37 z kawalkiem moze swiadczyc o ciązy..ja wlasnie tego doswiadczam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinQa
Gosienka obstawiam u ciebie ciąze!!!!!!!!!! Daj znac i rob testa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka88
odpowie mi ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hope25, myślę że masz wielkie szanse i mam nadzieję , że tym razem Ci się uda!!! U mnie a w zasadzie u nas nie zawesoło a wręcz było b. smutno. Nie chcę się rozpisywać, bo staram sie o tym nie myśleć, ale ostatnimi dniami przeżywałam koszmar. Niepewnoś bedzie trwała do 20 tyg ciązy kiedy zrobimy ponowne padania prenatalne i echo serduszka, wierzę że badania wyjdą pomyślnie i dzidziuś będzie zdrowy. Wiele mogę pisać, ale nie chcę bo te słowa nie chcą przejść mi przez gardło, myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) wszystkim, którym się ostatnio udało lub są podejrzenia, że może się udać życzę powodzenia!!! Bedę trzymać kciuki! Hope mam nadzieję, że przerwiesz złą passę i to ciąża. Jakoś tak lepiej by mi się zrobiło -jedziemy na tym samym wózku, więc może jak tobie się uda to mi też. Czekam z niecierpliwością na dobre wieści od ciebie. Kiki trzymaj się kochana i nie daj się na ile możesz złym myślom. Musisz wierzyć, że z dzidzią wszystko będzie dobrze, że zdrowa i prawidłowo rozwinięta. Pozdrawiam i życze miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Kurcze Kiki ale mnie zasmucila Twoja wiadomosc...I choc niewiem co sie stalo to z calego serduszka zycze Ci aby wszystko bylo dobrze i po badaniach zeby wyszlo ze dzidzi jest zdrowe jak ryba....Trzymaj sie kochana i pamietaj ze nie ma sie co zalamywac...Bo nie ma nic gorszego niz pesymistyczne mysli, pamietaj ze myslac w ten sposob sami sciagamy na siebie nieszczescie...Mysl pozytywnie a wszystko sie ulozy Kochana...i pisz co u Ciebie, moze przyjdzie moment ze bedziesz chciala to z siebie wyrzucic, czasami pomaga... Ja sama niewiem co mam myslec o sobie...Bo po piatkowym tescie sie zalamalam bo zobaczylam jedna kreseczke....naplakalam sie no i bylam pewna ze jak juz emocje mi minely i uzmyslowilam sobie ze to nie ciaza to @ przyjdzie jeszcze tego samego dnia...A tu do tej pory jej nie ma...Dzis jest juz 4 dzien od terminu spodziewanej @ i ja zyje jak na szpilkach...Przez 3 dni pobolewal mnie dol brzucha jak przed @ a dzis w sumie to minelo....Strasznie boje sie jeszcze raz zatestowac a znow sie nakrecam - ze moze na test bylo za wczesnie dla mnie, ze moze poziom hcg niewystarczajacy zeby go wykryl test w moczu....Kurcze testow juz w domu nie mam wiec jutro musze leciec do apteki, we wtorek go pewnie zrobie i juz umieram z ciekawosci...Chcialam zrobic test jutro, w Dzien Dziecka hehe.Moze dla mnie bylby ten dzien szczesliwy :)Och masakra co ja wygaduje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyysiula
mam pewien problem, jezeli ktos moze mi pomoc bardzo prosze o odpowiedz.jestem w 39dc i nadal nie mam @, brzuch poboelwal mnie jakies 2 dni temu i teraz cisza... dzis rano mierzylam temp pochwy i bylo 37,5', 4 dni temu robilam test i wyszedl negatywny... ale moze zrobilam go za wczesnie... dzisiaj zauwazylam plamienie wewnatz pochwy, ale tak male ze nawet nic nie wyplywa na zewnatrz. czy mozliwe jest zeby to byla ciaza? bardzo bym chciala i juz nie wiem co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Dziewczynki - UDALO SIE!!!!!!!!!!Jestem w ciazy :):):):):)Dzis tescik pokazal 2 kreski a beta z krwi rowniez jak najbardziej dodatnia!!!!!!To byl dzien pelen wrazen, ale i tak wpadlam tutaj zeby sie pochwalic!!!! Fade teraz Twoja kolej w takim razie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza22
Hope25 - moje gratulacje, bardzo się ciesze że dołączyłaś do grona przyszłych mam. Na pewno wszystko będzie dobrze :) Wszystkim starającym się życze powodzenia 3mam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hope skarbie super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje ogromniaste gratulacje. Nawet nie wiesz jak sie ciesze - przerwalas passe i teraz wierze, ze moja kolej tez jest mozliwa. Przywrocilas mi nadzieje :):):) Musisz byc teraz przeszczesliwa, tylko odzywiaj sie zdrowo, duzo sie ruszaj i nie szalej z zakupami dla maluszka ;) Och fajnie, ze sie udalo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Hope wielkie gratulacje:-). Cieszę się razem z Tobą i mam nadzieję, że mi też wkrótce się uda:-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Fade i Madzik przesylam wam ciazowe fluidki w takim razie no i oczywiscie bociana przeganiam tez w waszym kierunku :)Oplaca sie czekac i jak widac czekanie zostaje wynagrodzone :)Fade teraz naprawde Twoja kolej zebysmy dalej jechaly na tym samym wozku i mogly sie dzielic wrazeniami i przezyciami juz w czasie ciazy a nie w czasie staran :)Buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
A co do bociana to dzisiaj widziała jadąc do Poznania :-). Myślisz Hope, że to dobry znak??? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytaenie. Staramy sie z mezem o dziecko, jak narazie pierwszy miesiąc. 7 czerwaca powinnam dostac niechciana @. dzis jest to mój 27 dc. od kilku dni boli mnie podbrzusze, a wczoraj zaczęły bolec mnie plecy w dole. Ale rano pojawiły sie dziwne upławy, bezbarwne, bezzapachowe... jak woda. Troche sie przestraszyłam. Dodam ze w okrezie owulacji brałam luteine. Zastanawiam sie czy te wszystkie objawy mogą byc objawami ciązy czy nie? a te upławy? czy któras z was miała cos takiego w pierwszych tygodniach ciązy? prosze o rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hejka:) Madzik nie łam się nam też się uda - musi!!!!! Hope no możesz mi wierzyć, że oboje z mężem się staramy i to bardzo. Chciałabym do ciebie dołączyć jak najszybciej, żeby ciągnąć ten wózek dalej razem ;) Narazie cieszę się twoim szczęściem i życzę ci dużo zdrówka. Za fluidki i bociana bardzo dziękuję. Kinusia trudno stwierdzić czy twoje obawy mogą świadczyć o ciąży czy nie. Tak naprawdę to mogą swiadczyć zarówno o ciąży jak jej braku. Musisz być cierpliwa i poczekać do terminu @. Niestety tak to już jest :) Pierwszy miesiąc to jeszcze króciutko, ale życzę ci z całego serca, żeby się udało. Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annya
Hope - serdeczne gratulacje!!!! Bardzo się cieszę, że Ci się w końcu udało! Teraz tylko musisz dbać o siebie i wszystko będzie ok. Fade - no to czekamy na wieści od Ciebie :) A ja się dalej toczę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta0110
A co powiecie o kolorze brodawek? Kiedy sie zmieniaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta0110
A co z kolorem brodawek? Kiedy sie zmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Annya a Ty to juz chyba na ostatnich nogach co??8 czerwca zbliza sie wielkimi krokami i w kazdym momencie Twoja Niunia moze zachciec Cie juz zobaczyc :)To zycze oczywiscie szybkiego rozwiazania i duzo zdrowka Wam obu !!!Trzymaj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Dziewczyny dzis odebralam wyniki mojej bety...Po 3 dniach z wyniku 207 zrobilo sie 831!!!!!!Strasznie sie ciesze bo sie martwilam czy i jak bedzie wzrastac beta a tu widac ze nie bylo sie czym martwic :)Nawet jak na moje oko to az za szybko rosnie hihihi...Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka77
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa ale mam nadzieje, ze troszkę tutaj pogoszczę, po długich staraniach jestem w 7 tyg!!!!:) mnie również "pobolewa" brzuch ale raczej z boków, nie na środku, mdłości no cóż...są rano ale wszystko da się znieść byle by wreszcie było wszystko oki, prawda? Mój gin powiedział, że żadne plamienia nie są normalne w ciąży a Wy dużo piszecie o plamieniach i pobolewaniach, nie wiem już kto ma rację....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
hej dziewczyny..mam problem i nie wiem co mam zrobić w sumie najprościej było by zrobić test ciążowy ale boje się kolejnego rozczarowania,ostatni @ miałam 31 marca od tamtego czasu się do tej pory nie pojawił,od jakiegoś czasu czuje się wiecznie zmęczona nic mi się nie chce,brak apetytu dziwne napady duszności zawroty głowy,delikatny ból brzucha ,brzuch się zrobił trochę twardszy i te białe upławy ..może któraś z was tak miała? do gin idę dopiero za 2tyg będę wdzięczna za odp,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna78
hope gratulacje!doczekałaś się...przeczytałam to co pisałaś przez ten czas na forum i dochodzę do wniosku,że tylko cierpliwość i wiara w to,że się uda czyni właśnie takie cuda!tyle starań,badań,a tu masz....jeden wyjazd.teść miał wyczucie!!!macie mu za co dziękować! trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie aby dzidzia szybko rosła! ja znów kolejny cykl z clo i z nadzieją,że tym razem się uda. fade,madzik,czekam na kolejne szczęśliwe wieści!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Margeritka gratulacje :) Hope super, ze beta tylko potwierdziła ciążę i to, że rozwija się dobrze. Naprawde twoja cierpliwość została wynagrodzona. Czarna dziekuje - oby twe słowa stały sie prorocze i żeby w końcu udało sie nam wszystkim. W końcu każda z nas pragnie dzidzusia. Powodzenia w nowym cyklu :) Kolorowych snów, trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
czyli nikt mi nie pomoże bo nie wiem co mam myśleć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_27
Hope 25 Serdecznie gratukuję Mam pytanko.Hope ,czy masz jakies inne objawy ciązy juz oprócz braku@? Zastanawiam sie,czy obecnosc temp 37,5 przed samym @ moze w jaki kolwiek sposób swiadczyc o ciązy.Ja tak mam przez ostatnie 3 dni.Dzis miałam dostac@,ale jej nie ma.Czuje lekkie kłucie w podbrzuszu.Nie nakrecam sie i nie chce robic narazie zadnych testów. Jaka powinna byc prawidlowa tem przed okresem?Jak myslicie dziewczyny? Ciesze sie bardzo z Twojego szczęscia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuziQ...
Podwyższona temperatura przez 18 kolejnych dni świadczy o możliwości ciąży. Temperatura spada na kilka godzin przed okresem. Ja miałam podobne objawy jak i ty. Myśle że możesz już testować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuziQ...
Nie piszesz czy masz regularne cykle więc ciężko ci coś doradzić. Twoje objawy mogą byc i na ciążę i na okres. Najlepiej zrób test i będziesz wszystko wiedzieć. Wiem że boisz się rozczarowania... Wiem coś o tym bo przechodziłam to przez 3 lata. W końcu się jednak doczekałam i Ty też na pewno zobaczysz swoje 2 kreseczki. Do odważnych świat należy:-) Nie czekaj dłużej. Po prostu sprawdź. Jak nie wyszło to trudno ale przynajmniej nie będziesz się już zadręczać. A jak wyszło... to czas zacząć świętować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuziQ...
Pierwsza wypowiedź była dla Asi a druga dla NINY:-) Sorki za brak imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×