Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Wazka85 moje gratulacje :) Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Oby te Twoje blade kreseczki były tymi na które czekasz. W każdym bądź razie czekam na info od Ciebie jak się rozwinie sytuacja :) Pozdrawiam Ciebie i Twoją przyszłą fasolkę :) Uważajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaDr
Hejko. Staram sie o dzidzie od 2 lat- zrobione badania- nic nam nie jest - lekarz stwierdzil ze to na tle psychicznym i skierowal nas na Invitro - ktore zaczc w przyszlym tyg. Ale spodziewalam sie @ w tamten wtorek a tu nic. pare razy dziennie czulam lekkie skurcze jak w czasie @ ale zero okresu. teraz skurcze przeszly i nie wiem co jest grane. Zrobilam test w czwartek - negatywny. Czy ktoras z was miala takie skurcze jak przy okresie w czasie ciazy. I jesli jeden test byl negatywny to raczej am sobie nie robic nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaDr
Pocaluj noc- wyglada na to ze jestesmy w podobnej sytuacji. Ja wlasnie zobaczylam ze mam rozowy sluz wiec pewnie dostane @. Mam nadzieje ze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaDr
Pocaluj noc- wlasnie wyczytalam na necie: "Jeżeli nie pojawiło się typowe plamienie, krwawienie czy bóle brzucha nie ma powodu do niepokoju. Takie nieznaczne podbarwienia śluzu krwia często zdarzają się w terminie kiedy w przypadku braku ciąży powinna sie pojawić miesiączka. ----------------- Pozdrawiam Dr Zofia Polska Ekspert Medforum" Wiec moze jednak... Napisz czy pojawila sie u Ciebie @ a moze zrobilas juz nastepny tes?? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dostałam okres z tym, że trwał on tylko 2 dni ale mam nadzieję, że Tobie się uda. Życzę szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Witam. Zaraz jadę na usg narządów rodnych. Trochę się boję i stresuję:-(. Chciałabym usłyszeć, że mam w brzuszku fasolkę:-), ale pewnie nic z tego nie będzie:-(. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Wazka i jak??? potwierdziły sie 2 kreseczki, jestes juz mama?? Klaudio - a co u ciebie??? dostalas ta wstretna @??? mam nadzieje, ze nie. Madzik a jak twoje usg?? na czym wlasciwie polega to badanie i kiedy sie go robi??? na pewno wszystko bedzie w porzadku :) Pocalujnoc ja bym ci radzila zrobic test z krwi. wiem, ze teraz jestes przekonana, iz dostalas @ i to nie dzidzia, jednak ja bym sie upewnila. po pierwsze twój @ był tylko 2 dniowy, a to chyba nie jest normalne. moze to bylo tylko takie plamienie, ktore zdarza sie czasami w terminie @ nawet jesli kobieta jest w ciazy. jesli testy pokazaly ci nawet najbledsza 2 kreske to jednak wykazaly ciaze. a poza tym ja mam znajoma, ktora przez 4 pierwsze miesiace ciazy miala normalnie @ i dopiero pozniej sie zorientowala. natura niekiedy plata takie figle. a lepiej przeciez miec 100% pewnosc :) co do mnie do czekam na termin @, ale jakos specjalnie nie mysle, iz sie udalo. wydaje mi sie, ze to bedzie kolejny cykl zakonczony @ ... no coz jeszcze wszystko przed nami. pozdrawiam i zycze wszystkiego naj naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyna, dawno nie pisałam bo miałm dzisiaj obronę i czasu miałam mało ale zaczynam od nowa już chyba mam dni płodne, szybciej niż zwykle jestem pełna nadzieji, trzymam za Was kciuki, napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec jestem w ciazy:!:!:!:) dzis znow dwie wyrazne kreski, czuje sie juz swietnie( z tydz. po owulacj bole ,klucie macicy, straszny bol piers przez jeden dzien a teraz spoko) ,zadnych boli jak przed okresem zawsze(bole plecow nisko, jedynie jest strasznie mokro i jakis bardzej zolty mocz, troszke wzdety brzuch i pochwa takaa pulchna hehe teraz pozostaje mi czekac do 16 lipca w Polsce , mam nadzieje ze uslysze juz bijace serduszko:):):) ale chyba bedzie o prade dni za wczesnie, to nic jakos przezyje byloe bylo wszytsko ok, jesem dobrej mysli bo coz nam pozostaje :) Zycze wam dziewczynki szybkiego zafasolkowaniaa,starania napewno zostana nagrodzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Fade usg ok, ale niestety nie usłyszałam, że jest w brzuchu fasolka. Badanie polega na sprawdzeniu macicy, jajników itp. Mi lekarka zalecił, bo powiedziałam, że staram się o dzidzię i nie mogę zajść w ciążę. Jestem zdrowa jak ryba i nie wiem w czym problem:-(. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_27
Wazka85 Bardzo Ci gratuluje i zycze Ci dobrego samopoczucia przez całą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
Witam... jestem tu nowa,ale mam nadzieje,ze znajdzie sie miejsce dla mnie...milo jest gdy kilka osob wspiera sie w probach zajscia w ciaze...mi juz moze to nie jest potrzebne,bo niedawno dowiedzialam sie,ze rosnie we mnie nowe zycie,jak narazie tylko z testow bo do lekarza ide w piatek i wlasnie nie wiem czy to nie za wczesnie??? ostatnia @ mialam 2.06 a cykle mam co 26dni...Chcialam Wam wszystkim napisac,ze najgorsze jest myslenie za kazdym razem "CZY SIE TERAZ UDA"...z narzeczonym staralam sie juz wczesniej,ale ze mieszka on za granica wiec nie moglismy probowac za kazdym razem...od marca powiedzialam mu,ze musimy poczekac z dzidzia,bo 20.06.09 bierzemy slub i wolalabym nie byc w ciazy,wiec sie pilnowalismy,ale tylko do poczatku czerwca...po slubie wyjechalismy w podroz na kilka dni i wrocilismy juz w trojke,choc nawet o tym nie myslalam...w niedziele zrobilam 2testy i wyszly 2kreski z tym ze ta druga bardzo blada,w poniedzialek znowu 2testy i znowu to samo...dzis bardzo boli mnie krzyz no i brzuch,ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze...Trzymam kciuki za Wszystkie starajace sie o ten cud natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonek bedze dobrze:) dziewczynki wlasnie sie przeprowadzam do nnej chaty i nie bede miala internetu przez jakis tydzien:( za tem do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Wazka gratulacje!!!! bardzo milo jest czytac tak radosne nowiny. uwazaj teraz na siebie i swoaj dzidzie. to musi byc cudowne uczucie nosic w sobie nowe zycie. Gonek dla ciebie tez ogromne gratulacje - i to podwojne. wszystkiego naj naj dla calej waszej trojki. pewnie masz duzo racji w tym, ze jak sie czlowiek zrelaksuje i przestanie choc na chwilke myslec o ciazy to sa wieksze szanse na powodzenie. my 11.07 wyjezdzamy z mezem na wakacje (na tydzien nad morze) i mamy nadzieje, ze oboje odpoczniemy i nabierzemy nowych sil. a kto wie moze to beda ostatnie wakacje we dwojke ;) Madzik przykro mi, iz nie uslyszalas, ze nosisz w sobie ukochana fasolke. jednak dobrze, ze jestes zdrowa i nie masz zadnych medycznych problemow - przynajmniej odnosnie robionego usg. musimy sie uzbroic w cierpliwosc i ogromna dawke nadziei. dla kazdej z nas w koncu nadejdzie ten szczesliwy dzien, w ktorym dowiemy sie, ze jestesmy mamami. pozdrawiam was i trzymam za nas wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
do fadeintoyou...po pierwsze dziekuje,a po drugie chce Ci powiedziec,ze mam juz syna i zostal poczety wlasnie nad morzem...staralismy sie o niego pol roku i nic,az w koncu wyjechalismy na wakacje i...odprezcie sie i zabawcie porzadnie,bo mam nadzieje,ze to Wasze ostatanie wakacje we dwoje ;)) jak widac po moim przypadku...nie myslec o tym!!! to moja druga ciaza i po raz drugi zaszlam wtedy gdy odpuszczalam choc na chwile!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika_23
Dawno mnie tu nie bylo,ale i tak nic nowego nie napisze.Biore juz 7 miesiac to oc 35 i co 3 miesiace jak ide do lekkarza to mowi ze jajniki wygladaja juz lepiej.Bylam nawet w srodku cyklu i powiedial ze cos tam jest juz zmarszczone wiec tak jakby bylo juz po owulacji.Powiedzial takze,ze po braniu tego leku pol roku szansa na zajscie w ciaze jest 30%,dopiero po 2,3 latach 99% ciezko powiedziec ile je bede brac,bo narazie nie decyduje sie na dziecko ale do dwoch lat mozliwe.Teraz tez jestem zla bo jestem w srodku cyklu i nie czuje zadnego bolu w podbrzuszu ani nie mam wydzieliny...Ja kompletnie nie czuje owulacji,bo mozliwe ze jej nie ma.Jestem podlamana...boje sie ze nie bede mogla miec dzieci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Gonek dziekuje ci z calego serca. twoje slowa sa dla mnie prawdziwa pociecha. moze rzeczywiscie jak wyjedziemy i w innym miejscu, klimacie, na wakacjach sie uda ;) gratuluje ci dwojki pociech ( w tym jedej w brzuszku). powiedz mi ktory to tydzien, bo nie orientuje sie czy juz znasz plec czy nie??? a twoj synek chcialby brata czy siostre? Kika nie martw sie na zapas, bo nie potrzebnie denerwujesz sie o przyszlosc. narazie nie masz co przekreslac mozliwosci posiadania dzieci. twoj lekarz pewnie wiec co ci teraz potrzeba i jak cie najlepiej leczyc. jestes jeszcze mloda i wszystko przed toba, takze uszy do gory. bedziesz jeszcze cudowna mama :) pozdrawiam i zycze wszystkiego naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
fadeintoyou troszke wyzej pisalam,ze to dopiero poczatek ciazy...@mialam 02.06 wiec dzis jest 31dc,robilam 4testy.pozytywne choc kreski blade,dzis tez zrobilam beta hcg,a wynik odbiore jutro i jutro do lekarza :) a jesli chodzi o mojego syna to jak to chlopak chce mic brata,ja dziewczynke oczywiscie ;) trzymam kciuki za ciebie,a ty trzymaj za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Dziewczyny czy któraś z Was wie w którym tygodniu ciąży można ją rozpoznać przez usg dopochwowe? Może było jeszcze za wcześnie by u mnie zauważyć:-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
Madzik_27 bylam dzis u lekarza,robila mi usg dopochwowe i jestem w 3tyg ciazy...na monitorze widac bylo 2mm pecherzyk!!! lekarka powiedziala ALE WIELKOLUD ;) to wszystko zalezy jakim sprzetem dysponuje lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Gonek bardzo Ci dziękuję. Niestety nie wiem jaki sprzęt ma moja lekarka:-(. Miałam nadzieję, że może było za wcześnie:-(. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Gonek wielkie gratulacje:-))) może kiedyś i mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
dziekuje,a Tobie napewno sie uda...tylko moja sprawdzona (juz po raz drugi) rada...nie mysl o tym,odpusc sobie choc jeden miesiac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Staram się o tym tak bardzo nie myśleć, ale mimo wszystko nic z tego nie wychodzi:-(. Nawet nie mogę wziąć w pracy urlopu, żeby gdzieś wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
szkoda,bo ja wlasnie zachodze w ciaze na wyjazdach ;);) moze chociaz na weekedn gdzies wyjedzcie,upijcie sie i szalejcie nie myslac o tym co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Oj i tu się pojawia drugi problem....niestety nie piję:-). Ciężko dostać nocleg tylko z soboty na niedzielę. A cały tydzień pracujemy. Ale dziękuję za rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
nie mowie tu o wielkim piciu,dwie lampki wina czy dwa drinki pozwalaja sie rozluznic,a wtedy nie mysli sie o "robieniu" dziecka ;) ciezko jest zajsc w ciaze kiedy glowa nabita jest codziennymi problemami,wracamy z pracy wsciekle na szefa,samochod szwankuje,a do tego przyszedl wysoki rachunek za gaz...maz nie wyniosl smieci i nie zmyl naczyc (na szczescie moj tak nie robi );) moze zrobcie sobie weekend w domku tylko dla siebie? zero wizyt znajomych,zero telefonow...tak jakbyscie byli na wczasach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dDrogie starające się dziewczyny, wiem co przeżywacie staraliśmy się ok1 roku. Każdy termin spodziewanej @ był dla mnie nadzieją, pare razy robiłam testy i wychodziły negatywnie. Trochę spasowaliśmy i postanowiliśmy się z mężem przebadac - on ok a u mnie zły poziom hormonów... który był spowodowany wczesną ciążą. Badania robiłam w 20 dc, nie wiedząc że jestem w ciąży. Ile myśmy się nastarali - badania były drogie, witaminy dla męża, wiesiołak dla mnie, wymyślne pozycje, robienie świecy po baraszkach, zrezygnowaliśmy z wszelkich kremów, żelów nawilżająch (ponoc hamują droge plemnikom). Wreszcie wystopowaliśmy, bo byliśmy \"lekko zmęczeni i zestresowani\" i się udało. Wiem, że każdy przypadek jest inny i dla każdej z Was się liczą wasze starania, ale trzeba czasami czasu. Jeżeli po roku starań się nie udaje zdróbcie badania, nalepiej prywatnie bo z mojego doświadczenia wiem, że lekarz państwowy nie da dobrego skierowania na odpowiednie badania. Ważne jest aby zbadac partnera a potem siebie a nie na odwrót. Zyczę wiary i cierpliwości, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, te starające się i te juz zafasolkowane:-) ja kolejny tzn dopiero 2 cykl staram sie z mezem o dzidzusia:-) w poprzednim cyklu wydawalo mi sie ze za pozno sie przytulalismy bylo juz po jejczkowaniu. wczoraj wiec zrobilam test na owulację i wyszedl pozytywny co znaczy ze owulacja nastapi w przeciagu 24-36 godzin (chociaz to dziwne mi sie wydaje ze za wczesnie psarę dni no ale z naturą sie klocic nie bedę) zoaczymy czy uda sie w tym cyklu. pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny.czy moge sie dolaczyc do was? Wiec tak mam na imie Wioleta ale nick Lola bo tak na mnie mowia mam 26 lat 2 lata temu w 23tc dziecko zmarlo z powodu wielu wad cewy nerwowej i roznych innych i od tego czas mialalm pol roku przerwy i potem staranka ale niestety nic nie wychodzi badania hormonalne mam dobre obecnie mieszkam i pracuje w irlandi a do Polski lecimy 27 lipca takze pojde do gina jak nie zaciaze do tego czasu ale troche cos podejrzewam i niewiem czy to moja podswiadomosc bo bardzo pragniemy dzidziusia ale napisze tak: dzis u mnie 18dc okres poprzedni dostalam w 23dc poniewaz zazywalam Luteine na wyregulowanie okresu przez poprzednie 3 miesiace ale pod jezyk a ostatnio zazylam na noc do pochwy 2szt i przyszedl 5 dni wczesniej bo tak to mialam zawsze co 28dni przez 3 miesiace. I zastanawia mnie takei cos czy mogla owulka byc bo tak czulam mocny bol jajnikow i piersi w 14dc i czy moge byc w ciazy? i chodzi mi o to czy sluz jest zaraz po zagniezdzeniu sie czy niema nic bo ja nadal mam sluz a juz plodne chyba sie skonczyly bo owulka raczej byla. Bardzo Was prosze o rade:D z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×