Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość dziewczyna20
hm... no leic cały czas taki przezroczystko..wgl chodze taka zakrecona..;/ a teraz jeszcze doszedł ból głowy...; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12*
test pozytywny, chyba w ciazy jestem:) juz tylko lekarz zostal, trzymajcie sie dziewczyny,bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
test robilam..nagatywny:( a za pare godzin przyszla@ cos skapa..ale jest..wiec tamte kreski to widocznie ciaza biochemiczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
juz wiecej nie robie testow przed @...a innym dziewczynkom gratki 2 kreseczek:)dianakarina dzieki za wsparcie...niestety raczej nie ma szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
mowi sie trudno...za szybko testowalam...pozdrawiam serdecznie i zycze udanej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Kurka nie nadazam ;P Kika moze jednak cos? - czas pokaze, milenka- no super-gratuluje:), dziewczyna 20 no kurcze-testowac albo lekarz:), diana no kurcze oby @ nie przyszla, karolllla witamy:) powodzenia zycze! hanka dzieki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka serdecznie gratuluje, kikaaa skoro okres masz słabiutki to poczekaj jeszcze kilka dni i zrob ponownie test, mam nadziej ze wasze @ nie nadejda:), ja zaczelam sie troche martwic bo po potwierdzeniu ciazy przez test moje objawy znikneły tzn zostaly mi zyłki na piersiach i bola znacznie mniej- dopiero jak dotkne i nie wiem czy wszystko, juz nie moge sie doczekac tej wizyty u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jest nas tu troche juz i ciezko nadazyc kiedy ktora ma jaki etap cyklu wiec moze zrobimy taka liste. Dopisujcie sie kochane. Zafasolkowane tez sie wpiszcie tylko zamiast daty miesiaczki wpiszcie date porodu. Skopiujcie moj wpis i sie dodajcie ____________________________________________________________ nick_____________wiek______miasto______ile cykli staran____data@ dianakarina1983___28lat_____anglia_______2 cykl staran 21.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Sabkaaa.....25lat.....Londyn.....trafienie za 1wszym razem na podroży poslubnej.....termin- poczatek kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____________wiek______miasto______ile cykli staran____data@ dianakarina1983___28lat_____anglia_______2 __________ 21.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Hej dziewczeta !! no nietety moja @ tez dziś przyszła wiec DIANAKARINA my znowu od początku ;( spóźniła mi sie 4 dni i juz bym myslała ze może sie udało gdyby nie ta tempka która w tym cyklu urosła zaledwie do 36,9 a z reguły mialam 37,1.(może miałam cykl bezowulacyjny) Diana byłam pełna nadziei co do ciebie bo pisałas o temperaturze 37,4..... no ale niestety nie tym razem ;( Zgadzam sie dziewczyny a szczególnie z Kikaaaaa, zeby nie robić testów zbyt wcześnie, bo ja juz dwie takie biochemiczne przeszłam i nie jest to wesole doznanie.... Po takim doświadczeniu stwierdza sie jednak fakt zapłodnienia, co juz dla kobiet starających sie jest potwierdzeniem PŁODNOŚCI, wiec bardzo dobrym potwierdzeniem głowa do góry Kikaaaaa..... bedzie dobrze musi sie udac... Gratulacje dla ciążówek tych teraźniejszych i przyszłych ;) DIANA to co startujemy od nowa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
DIANAKARINA1983 nick_____________wiek______miasto______ile cykli staran____data@ dianakarina1983___28lat_____anglia_______2 __________ 21.09.2011 asiula15__________28lat_____Dublin_______3___________20.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_______36 cykli:( __________ 07.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana przykro mi, ale walczymy dalej! Asiula15- no mam nadzieje ze w przyszlym cylku sie uda! Ja dziewczynki w 15 dniu cyklu jestem, wczoraj bylo przytulanko...spodziewana @ powinna wypasc 3 wrzesnia (bardzo nie dobrze, bo mam wtedy obrone ;), a wczesniej 30 sierpnia moje wyczekiwane badanka i wizyta u Dr. Karwackiej. No to teraz potrzeba tylko cierpliwosci....We wtorek mam 3 rocznice slubu, juz mijaja 3 lata odkad nie mozemy zajsc ;(;(;( Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana a data @ to ostatniej czy najblizszej ktora bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_______36 cykli __________ 03.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek______miasto______ile cykli staran____data@ Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 03.09.2011 asiula15__________28lat_____Dublin_______3__________20.09.2011 dianakarina1983___28lat_____anglia_______2 _________ 21.09.2011 Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 03.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek______miasto______ile cykli staran____data@ Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 03.09.2011 asiula15__________28lat_____Dublin_______3__________20.09 .2011 dianakarina1983___28lat_____anglia_______2 _________ 21.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012 uaktualnilam tabelke dziewczynki. Wedlug daty miesiaczki. Asiula prawie tego samego dnia bedziemy wyczekiwac miesiaczki :) ja mam niregularne wiec to data mniej wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Diana ja tez mam nieregularne tak pomiedzy 29-34 dni ale zawsze w tych ramach sie mieszczę. Dobrej nocki dziewczyny.... i udanych przytulańców :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do Was pytanie, bo widzę, że macie już jakieś doświadczenie. Współżyłam ze swoim partnerem w dni niepłodne, bolały mnie już piersi, jak zawsze przed okresem, był to stosunek przerywany. Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
paciulucha, a już był termin @? Jesli tak-zrob test, a bedziesz juz cos wiedziala. Czasem owulacja sie przesuwa i natura plata nam figle, wiec nie jest powiedziane, ze nie jestes w ciazy, ani ze jestes. To wszystko zalezy od temperatury, kiedy u Ciebie plodne wlasnie i wielu innych czynnikow. Ja bym poczekala do terminu @ i zrobila test, a potem bedziemy sie zastanawiac co dalej:)) Diana, az niemoge patrzec na tę tabelke ;(:(:( Tyle tych moich cykli staran :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona :P - Ważne!!
Mam pytanie co prawda miesiączki spodziewam się w pt, ale czuję się trochę nieswojo. Normalnie przed okresem pobolewa mnie brzuch, piersi itp, a teraz nic, tylko piersi są trochę wyczulone... Po czytałam trochę na forum i zmierzyłam temp. , wynik to 37,2 , ale to może jakaś infekcja, co o tym myślicie? Po za tym czuję się osłabiona. Czasami zastanawiam się czy nie wykręcić nr do szefowej i nie poprosić o dzień wolny żeby się wyspać( bo na chwile obecną to nawet12h to mało). Strasznie denerwują mnie zapachy, które do tej pory odpowiadały mi bardziej niż inne np.kawa, grapefruity. Dziś mnie dosłownie odrzuciło od moich ulubionych perfum. Strasznie mnie mdli od lubianych przeze mnie zapachów. Powiem szczerze, że trochę po szaleliśmy z narzeczonym w dni płodne, ale sama nie jestem do końca pewna efektów bo, ani razu nie skończył we mnie i żeby jakiekolwiek objawy mieć tak szybko?? Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Zakręcona- poczekaj do piatku i jak @ nie przyjdzie to szybciutko rób test! :)), objawy brzmią jak na ciąże, ale wiesz jak to jest- kobieca wyobraźnia potrafi płatac figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×