Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Dwa testy pozytywne więc na to wygląda :) To on sie spuścił na zwenątrz i ocierał o Ciebie czy wkoncy w prezerwatywie był finał a wczesniej bez wytrysku sie ocierał?? Wiesz test za 8 zł z najbliższej apteki napewno by rozwiał wątpliwości. DIANA ojjj to ja mam tak samo :D czasem tak poleci tego mlecznego, ze w panice zaglądam czy aby jednak nie krew.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa mnie nic nie boli wiec mysle ze moze nie jestem w ciazy. Nie mam bolu brzucha. Nie moge spac w nocy a w dzien jestem zmeczona ale po pracy to chyba normalne hi hi :) tylko ten sluz mam taki jak ty. Mleczny i sporo. I temperatura 37.3. Zagadka nie ma co. W weekend zrobie test bo ten w dzien @ wyszedl negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustM
Ocieral na chwile przed wytryskiem jednak do wytrysku nie doszlo w okolicach pochwy. jeden test robilam dzien po planowanej @ byl negatywny, jadnak nie robilam go z porannego moczu. czy taki wynik jest wiiarygodny?prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana kurcze ta tempka taka wysoka i @ brak, no no:))) coś się kroi;) W piątek już będziesz robić test, czy później? koniecznie dawaj znać jak tam wyniki! :)) Axia w 7 tygodniu musi lekarz zauważyć! O ile jest dobrym, normalnym lekarzem- nie takim jaki leczył moja mamę ;) (laparoskopia w 2 miesiącu ciąży), teraz inne czasy, inny sprzęt-spokojnie na pewno wszystko pójdzie po Twojej myśli:) Angelowa- gratuluję:))) i jednocześnie zazdroszczę....eh..., JustM spokojnie nie powinno dojść do zapłodnienia, chyba, że Twój partner posiada plemniki w śluzie, który wydziela się podczas podniecenia. Jak bardzo się stresujesz zrób test:) A 2 dni spóźnienia to nie spóźnienie w zasadzie: Głowa do góry! :) No ja jutro w końcu tego ginekologa-ciągle o nim pisze hehe ;), przezywam trochę, bo raczej chodziłam do kobiet. Teraz nie dość, że facet to jeszcze czarnoskóry ;P, ale podobno rewelacyjny! Nie raz słyszałam pozytywne opinie:) Pracuję w służbie zdrowia, więc słuchy mnie dochodzą od wieluuuu ludzi ;) Pozdrawiam:) i lecę spać, bo jestem wykończona po dzisiejszym ciężkim dniu! Mua:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha zrobie test w niedziele albo pozniej. Nie nakrecam wcale. Jak ten ginekolog ma dobra opinie to dobrze zawsze sie bedziesz czula ze jestes w dobrych rekach. Do jutra dziewczynki. Lece spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Diana przykro mi :( To ja już nic nie rozumiem z tych rzeczy.. Nigdy przed normalnym okresem nie miałam mlecznego śluzu, owszem ten biały, matowy, niewiele go czyli tzw "suche dni bezpłodne". No i to byl dla mnie niepodważalny dowod jak znowu dostalam tyle tego mlecznego.. :s a u Ciebie tez byl :( No i ta temperatura.. nie wiem w sumie nie mierzylam nigdy przed okresem, dopiero jak sie domyslalam... No i ciagle powyzej 37.. Przykro mi i trzymam kciuki za ten cykl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa ja wczesniej nie prowadzilam takich wnikliwych obserwacji ale teraz juz bede bardziej zorientowana :) zapisalam sobie. Ciesze sie ze juz rozwiane watpliwosci bo to czekanie bylo najgorsze. Bedzie dobrze. Moze tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
DIANA przykro mi :( Ale zobaczysz napewno sie uda, trzymam kciuki ;) Ja czuje sie dobrze, poza bolem piersi i czasem pobolewaniem brzucha, takim ciagnieciem w pachwinach nic mi nie dolega. Narazie wymiotow brak :) Tylko ciagle glodna jestem i spiaca. I ten dziwny posmak w ustach chyba juz z 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Staraliśmy sie z narzeczonym o dziecko od lipca no i przed wczoraj robiłam pierwszy test i wyszedł pozytywnie, na drugi dzień z rana powtórka i też pozytywny:) Zapisałam się na poniedziałek do ginekologa który mam nadzieję potwierdzi moje przypuszczenia że zostanę mamusią:) Na razie z obiawów mam tylko zgagę, ciągle sikam i głodna cały czas jestem. Zaczełam już brać kwas foliowy żeby moje bobo było zdrowe... Boję się tylko cholernie że jak pójde do ginekologa to powie że to nie ciąża:/ Ale chyba 3 testy nie kłamią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axia jestem pozytywnie nastawiona. szkoda ze nie tym razem ale moze w przyszlym miesiacu :) vanili 3 testy nie powinny klamac :) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję... bo juz się stresuję... przeczytałam dużo wypowiedzi, że to może byc torbiel itp.. i mam wielkiego stresa... do poniedziałku to już wogóle nie wiem jak wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Witam dziewczynki:) Nie działało mi forum przez dwa dni ;/ Byłam u tego gina, dostałam skierowanie do szpitala.... na andrologię ginekologiczną. Będę musiała się położyć dwa razy na dwa dni w I fazie cyklu i w II fazie. Będą robić hormony, usg i inne dziwne rzeczy. Martwię się...boję się, że coś wyjdzie nie tak. Z mężem idziemy na badanie nasienia w sobotę (przyszłą), a potem do lekarza od niepłodności. Diana przykro mi, że się nie udało, ale może następnym razem. Axia super, że dolegliwości nie przeszkadzają:) Chociaż ja to już mowie sobie, ze mogę siedzieć cala ciążę przy sedesie, byle była upragniona dzidzia... Wracając do szpitala, to kurcze wszystko się przeciągnie bo zapisać się da tylko w I fazie cyklu (w zasadzie w I dniu cyklu), a i tak nie wiadomo czy będą miejsca...no okaże się dopiero w połowie sierpnia-nie lubię czekać! Vanili gratuluje:)) Milo jest poczytać o tym, ze komuś się udało: Na pewno 3 testy nie kłamią! :)) Miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Witajcie dziewczyny... Obserwuje forum i widze ze piszecie sobie codziennie szczególnie Diana Aisha23 i axia87 ... axia87 GRATULUJE wspaniałej wiadomości ;) ;) trzymam kciuki DIANA a my znów pojedziemy na jednym wózku hehheh ja dostałam @ o czasie w 29 dniu cyklu czyli w przyszlym tygodniu zaczynam starania ZNOWU !!! Troche to męczące pod wzgledem psychicznym ale co zrobić ;( axia87 a jak często były przytulanki? miałas cykle regularne, tak ze w ok 11-16 dniu byłaś pewna dni płodnych? ja po dwóch ciążach biochemicznych (o których juz wspominałam na forum) jakoś nie moge zaskoczyć a wyniki wszystkie ok prolaktyna super-7 tsh-2,14 progesteron wspomagany duphastonem po16 dniu cyklu i nic :( a dodam ze w poprzednie ciąże zaszłam bez żadnych problemów własciwie w pierwszym cyklu starań ... Co myślicie może problem w psychice co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula moze masz racje ze to w psychice problrm. Jak sprobujesz wyluzowac to moze po prostu sie stanie. Dobrze miec towarzyszy w niedoli :) tak w zyciu to nie mowie nikomu ze sie staramy bo tak latwiej a tu na forum mozna sie wygadac i przezywac razem, opisywac co sie dzieje. Bardzo lubie to forum i Was dziewczynki :) Lece spac. U mnie okres ale jak zwykle jakis slaby. Drugi dzien a jutro pewnie bedzie koniec wiec za tydzien proba zafasolkowania. Kolorowych snow przyszle mamusie i te zafasolkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
No dobrej nocy Diana :) Asiula no to może powinnaś się przebadać kompleksowo tak jak ja? Ja też tak ostatnio mam, że @ dziwnie krótko i jakoś tak inaczej....no i te objawy ostatnio....eh...No ja teraz czekam do połowy sierpnia. Do następnego dzieuwszki:) A tak w ogóle to skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję wielką... ale czuję to że będę mamusią... ale wiadomo stresuję się żeby wszystko grało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Anglii od 8 lat i niedlugo beda moje urodzinki i bede miala 28 lat. Jestem zareczona. Planujemy slub ale jak na razie to nie mamy kasy i najwyzszy czas na dzidzie. A wy dziewczynki gdzie mieszkacie i ile macie lat? Ostatnio przytylam 3 kg i mysle ze powinnam je zrzucic przed zajsciem w ciaze, bo potem bedzie gorzej i w ciazy i zrzucic po ciazy. Co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha czyli nie ma jednoznacznego powodu dlaczego nie zachodzisz w ciaze? Moze to juz z powodu stresu ze nie zachodzisz jakas blokada czy cos? Dawaj znac co lekarz od nieplodnosci powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję DIANAKARINA1983 wszystko się okaże w poniedziałek... no i jak się potwierdzi... to mam nadzieję że bedzie wszystko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
Hej dziewczyny. Pomożcie mi. Ostatnia miesiączka skończyłam mi się 4.05 dzień po zakończeniu kochałam się z chłopakiem ale bez zabezpiecznia, niby wszystko ok, ale jest teraz taka sprawa,że nie miałam miesiączki 3 miesiace . wgl to wciagu tych trzech miesicy przytyłam 2kg i strasznie bolały mnie piersi i brzuch pod pępkiem i byłam bardzo wrażliwa. Z chłopakiem myśleliśmy już ,że jestem wciąży bo wszystko na to wskazywało.Testu nie robiłam. A wczoraj rano po tych 3 msc pojawił mi sie okres..;// chłopak mi się bardzo załamał . Strasznie to przeżywa. Ma jeszcze nadzieje, jednak ,że będzie dzidzia ,ale ja już zaczynam w to wątpić. Pomożcie mi, bo nie wiem czemu tak się dzieje... Co o tym myślicie? ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Ja mieszkam prawie w Stolicy w Polsce:) Mam 23 lata, jestem od 3 lat mężatką. Z moim M od 8 lat prawie. (minie w grudniu). Co do blokady to nie wiem kurcze, na pewno wiem, że M ma problemy z nasieniem, bo jesteśmy po jednym badaniu, które bardzo kiepsko wyszło. Teraz powtórzymy i zobaczymy, co z tego będzie. Ja miałam ok badania, ale coś mi się zaczęło dziać nie dobrego, dlatego się boję, że i u mnie jest problem jakiś. No okaże się. Dziewczyna 20 nie bardzo mamy jak pomóc... jakbym nie miała 3 miesiące @ to już bym była nie tylko po testach, ale i u ginekologa. Do tej pory miałaś @ regularnie? Jeśli tak, to musisz tak, czy siak lecieć do lekarza. Nie ma się, co załamywać, tylko oglądać swoje ciało, poznać je najlepiej jak się da i wszystko kontrolować. Zapisz się do lekarza albo najlepiej idź do niego już teraz. Diana jeśli tylko masz silną wolę to nigdy nie zaszkodzi zgubić zbędne kg:) Ja w tym roku zaczęłam się odchudzać, by lepiej wyglądać i lepiej tez przygotować się do ciąży. Schudłam 13kg:), rok temu rzuciłam palenie i własnie 13kg przytyłam, a zawsze byłam szczupła. Dlatego tez postanowiłam o siebie zadbać i udało się:) Nawet bardzo szybko bo w około 2,5 miesiąca. Vanili rozumiem Cię, ale wszystko na bank będzie ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
tzn miałam tak w miarę regluarnie czesto kilka dni przed czasem nawet po . Chyba naprawde czas najwyższy zapisać się do lekarza.....bo nie mam pojecia czemu tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny... stresuję się.. jutro badania DZIĘKI ZA WSPARCIE... Strasznie sie dzis źle czuję... mam zawroty głowy... nawet jak siedzę... Wczoraj to nawet na biurku się oparłam w pracy i zasnęłam:/ Nie mam na szczęście jeszcze wymiotów:D Mam nadzieje że ich nie będzie meczy mnie tylko zgagta i straszna suchość w ustach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Vanili no to świetnie;) Też bym tak chciała, a na poważnie to mam nadzieję, że dolegliwości szybko miną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję że napiszę jak tylko wrócę od lekarza:P DZIĘKI ZA WSPARCIE JESTEŚCIE KOCHANE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×