Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

znam pare dziewczyn ktore w ogole nie braly przed ciaza tylko zaczely dopiero gdy dowiedzialy sie o tym od gin po poczeciu. napewno lepiej brac wczesniej ale nie jest powiedziane ze jak nie to cos strasznego sie stanie napewnom.. to tylko wspomaga bo przeciez kwas f. jest rowniez w jedzonku :) a co Bog da to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Wam, dzieki dianka, nerwy mnie ponosza od wczoraj straszne...chyba polaczenie dzialania hormonow i zblizajaca sie @....mam dosc. No masz racje-kolejny cykl- kolejna szansa, a Ty lilka jesli chcesz wiedziec dokladnie kiedy owulka to kup sobie w aptece testy owujacyjne i wtedy bedziesz wiedziala na pewno:))) Bardzo wielu osobom to pomaga zajsc w upragniona ciaze:)Co do kwasu foliowego to jak chcecie miec go duzo, to idzcie nawet do lekarza pierwszego kontaktu i niech Wam przepisze ten dla ciazarnych, to duzo wieksza dawka bo bez recepty jest 0,4 a na recepte 5mg w jednej tabletce-ja wlasnie biore ten 5mg i do tego wit b6, b12 i acard wszystko z polecenia pani doktor mojej:) Margotka- nie wazne ile sie starasz, staramy, staracie- dla kazdej JEJ okres oczekiwnia jest wazny i zawsze, tak samo u mnie przez te ponad 3 lata co miesiac serce mi pekalo jak dostawalam @, zmienialo sie tylko natezenie smutku...a teraz walczymy i staram sie byc dobrej mysli! oby do 3.11 :)) Punkcje jak dobrze wszystko pojdzie DIANKA to bede miala 14.11, a transfer około 17.11. :) dłuzy mi sie strasznie ten czas;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam cos oleju z wiesiołka. wiecie moze cos na ten temat czy to faktycznie pomaga i jakie ma działanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis bylam u lekarza :) co prawda ostatnio mialam @ ale okazalo sie ze jestem w 6 tyg ciazy. :) krwawienie bylo bo nie raz sie tak zdarza ale dzidzius jest. od dzis jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi. Wiedzialam ze to ze sie zle czuje ma jakias przyczyne ale jak przysza @ to mysllam ze to tylko moja wyobraznia termin mam wyznaczony na 16 czerwca :).wszystko teraz bedzie dobrze wiem to i moja dzidzia urodzi sie zdrowa:). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
aneczka8803, serdecznie gratuluję. Bardzo się cieszę :) Ja powinnam okres dostać jutro. Znając swój organizm, zawsze dzień przed dostaję bólów i czuję, że się zbliża. A tu nic. Zastanawiam się nad zrobieniem rano testu. Jeśli nie jestem w ciąży to i tak prędzej czy później się o tym dowiem... Starałam się o dzidziusia między 9 a 16, więc już chyba coś powinno wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka no super:)) Gratuluje! ale zaskoczenie swietne!!!!!! Wszystkiego dobrego zycze! margotka ja bym poczekala do jutra jednak, ale skoro od 9 byly starania i jesli akurat wtedy byla owulka to juz powinno byc pewne czy sie udalo czy nie. Ale jesli kolo 16 to lepiej zaczekac:) 3mam kciuki za powodzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
Owulacje mogłam mieć ok 13-14, bo miałam gęsty przeźroczysty śluz i kłucie w jajnikach... test zrobię jakoś w weekend, na pewno nie dziś. Zauważyłam jeszcze, że zawsze przed okresem moja cera strasznie się psuje, wyskakują małe krostki i jest jakaś taka szara i bura. A dziś moja cera jest gładka, promienna i szczerze powiedziawszy, nigdy nie miałam tak ładnej cery! Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak usłyszałam ze jestem w ciazy to mało nie spadłam z fotela, nadal nie moge w to uwieżyc. Moj narzeczony tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
Test robimy jutro rano... dam znać o wyniku. Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
Jedna wielka negatywna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)Ja wczoraj byłam u gin,dzidzi ma 3 cm i machało nóżkami jak szalone:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do lekarza poszłam bo jakoś dziwnie sie czulam. Nie dawaly mi spokoju skurcze brzucha i lekki bol jajnikow. tak jakbym miala zaraz dostać @ chciaz niedawno sie skonczyla. Ale to co usłyszałam przeszlo moje najsmielsze oczekiwania :). Dbam o siebie nie wspomne juz o narzeczonym ktory kompletnie zwariował. Wczoraj nawet nie pozwolił mi prania w ogrodzie rozwiesic :) biega kolo mnie jak szalony .... ciagle pyta czy mi czegos nie potrzeba jak sie czuje, przynosi jakies soczki kanapeczki ... Musze mu jakos wytlumaczyc ze ciaza to nie choroba i moge sobie sama zrobic kanapke czy herbate. Jak jest w pracy to co godzine dzwoni.Jego zachowanie bardzo mnie smieszy ale i nie dziwie mu sie bo on bardzo pragnol tego dziecka juz od bardzo dawna. Tylko ze na poczatku ja nie bylam przekonana bo chcialam skonczyc studia przynajmniej licencjata a pozniej nam nie wychodzilo. A on bardzo to przezywal. Teraz bzikuje na moim punkcie, mam tylko nadzieje ze tak nie bedzie do konca ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Margotka :( Przykro mi. Dosiach no to olbrzym:) Szykuje sie nam zawodowy pilkarz:) Aneczka swietnie, swietnie po prostu. A chlop- niech lata, milo prawda? :) Jeszcze raz gratuluje tego najwspanialszego szczescia! no a ja dzis mam dostac @, hm i jest dziwnie. Rano jak poszlam zrobic sobie zastrzyk mialam delikatniutki doslownie troszeczke na wkladce uplawow. Mam nadzieje ze szybko sie rozkreci ta @, zeby mi zadnych planow nie popsula. joweg jak u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach super ze wszystko u was dobrze. Czas szybko leci zanim sie obejrzysz bedziesz sie szykowac do poznania dzidzi :) Margotka bardzo mi przykro. Mam nadzieje ze sie nie lamiesz kochana. Wszystkie wiemy co czujesz. A mierzysz temperature? To dobrze pokazuje na jakim etapie cyklu jestes, kiedy owulacja itp... Aneczka ciesz sie tym szczesciem :) Wierze ze w tym cyklu dolacze do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Oj Aneczka, szczesciara z Ciebie:) Wlasnie przeczytałam Twoją wypowiedz o praniu mojemu mężowi :) Ja chodze do pracy, pozniej robie zakupy, gotuje, ogarniam mieszkanko... i jak się kładę to czuje bol plecow:( Ale tez nie moge narzekać, jak tylko zaczynam marudzić mój mąż mowi, ze przeciez nie musze tego robic, ze jak on wroci z pracy to zrobi... ale ja tam wole sam poki jeszcze daje rady:) I mój tez latał szkoda tylko, ze przez ok 2 tygodnie i chyba mu sie znudzilo. Ale jak powiem, ze cos chce to idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarne kolezanki powiedzcie mi- bylyscie moze chore w ciazy? co bralyscie??????? Nie moge brac chyba zwyklych lekow przy tych zastrzykach, ktore biore, wiec pomyslalam o takich "ciazowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz poszedl do apteki- kupil apap, wit C i prenalen syrop dla kobiet w ciazy. no i cytryne do herbaty i czosnek....i coz bede lezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
Aisha ja niedawno byłam chora- paskudny katar i bolące gardło, myślałam że nic na to nie zaradze bo kiedyś lekarka pierwszego kontaktu powiedziała mi że tylko można płukać gardło szałwią,pić siemie lniane i nic nie brać. Ale mój ginekolog ma głowę na karku więc kobiety w ciąży bez problemu mogą brać: rutinoskorbin,witamine C, paracetamol w czystej postaci czyli apap,poza tym pić herbate z sokiem malinowym i cytryną.coś tam jeszcze wymienił ale już nie pamietam:) a i można brać tabletki na gardło- tantum verde.poza tym w skrajnych przypadkach lekarze przepisują jakieś bezpieczne antybiotyki homeopatyczne. Więc nie jest źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
Dziewczynki, okresu dalej brak. Pogodziłam się z tym, że to jeszcze nie teraz, ale jeśli do 10 nie dostanę @ zrobie test z innej firmy po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki, przyszla @, wiec jedziemy dalej:) Oby do 3.11 i bede wiedziala, co dalej:) P.S. NIE MOGE SIE DOCZEKAC!!!!! Czuje sie moze minimalnie lepiej (po lekach), ale na zajecia nie pojechalam-musze szybko wrocic do formy! Milej niedzieli kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Witam wszystkie Panie;] na początku gratuluje przyszłym Mamą i życze powodzenia starającym się Kobietką;) i tym oczekującym na wyniki starań... Mam pytanko do Was Dziewczyny jestem w 8t.c. to jest moja 2 ciąża. mój Synek ma 13 m-cy. całą pierwszą ciąże miałam zagrożoną i byłam na podtrzymaniu, w związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy ta też może być zagrożona. ostatnio czuje się nienajlepiej... boli mnie podbrzusze. wieczorami najbardziej... mogę wziąć no-spe? nie wiem czy udać się do lekarza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×