Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

KINIA postaraj sie czyms zajac :) czasu nie pospieszysz ja nie mam zadnych boli ale to nie regula wiec nadzieje mam ale jeszcze czas do @ wiec nic czekam z toba Aisha dzieki i trzymam kciuki za in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta która czeka na dzidzie ma nadzieje co miesiąc że nie przyjdzie@ hihi...U mnie nawet mój chłopak zauważył że moje piersi są inne większe więc może nie zbzikowałam jeszcze i naprawdę się udało:)Czekam cierpliwie.Wiem że na testy nie mam co liczyć i że ten zrobiłam za wcześnie ostatnio jak byłam w ciąży to test zrobiłam parę dni po spodziewanej @ i kreska druga był taka słaba że nie wiedziałam czy w ogóle jest.Ale to czekanie jest takie denerwujące:(Czasem myślę że to musi być ciąża bo taki sam ból piersi miałam w poprzedniej ciąży też ból był okropny zwłaszcza gdy zdejmowałam stanik płakałam z bólu i teraz też tak jest,ale z drugiej strony myślę że wmawiam sobie że te objawy to coś innego a nie ciąża..A najgorsze to jest to że wydaje mi się że ten mój cykl trwa wieki..Trzymam kciuki za was wszystkie żeby wam się udało.U mnie bycie w ciąży to połowa sukcesu ciąża musi się jeszcze rozwijać,bo dwa razy się zatrzymał w 6tyg;Ale mam tą nadzieje że tym, razem dostanę tabletki na podtrzymanie i w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mnie nigdy piersi nie bola. Ja kieruje sie tempka. Mam cykle pomiedzy 30-33 dni ale zdarzalo sie i 36 raz.. Boli mnie podbrzusze jakby skurcze czy klocia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
no ja poczekam do konca tego tygodnia i jak nie dostane to robie tes.. bo jak nie to inaczej zwariuje...a jesli obydwa beda negatywne to co mam zrobic do ginekologa sie zapisać?? mój M jakoś się tak nie przejmuje tym za bardzo.Mówi mi,ze i tak predzej czy później będę musiał isc do Gin.Grr wkurza mnie już on.. Ale jestem pewna ,że jak będzie dzidzi to mnie nie zostawi bo kocha do szaleństwa! ah :) kocham go nad życie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też:)Aczkolwiek te kłucia to mam co miesiąc i ból taki jak na@.Wtedy jak byłam w ciąży to też mnie brzuch bolał cały czas jak bym miała @ Jeszcze śluzu jest jakoś dużo,od paru dni.Czas pokaże ale te czekanie jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna 20 podziwiam cię za cierpliwość.Ja już bym nie wytrzymała:)A wizyta u ginekologa to na prawdę nic złego.Ale skoro nie masz @ to pewnie jest fasola.Rób ten test i daj znać:)Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
No teraz jest równe 15 dni jak mi się spóźnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
No ale moja cierpliwość też czasem się kończy :))ale jeszcze tydzień wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha trzymam kciuki. Dziewczyny wczoraj wrócił mój narzeczony i oczywiście już rozpoczęliśmy starania o dzidzie. Już wczoraj miałam przezroczysty śluz. Dziś go jest bardzo dużo i jakąś godzinę temu dostałam skurczu brzucha. Dość nieprzyjemne uczucie. Teraz nie lekko kluje prawy jajnik i bardzo mi mokro. Mam nadzieję że tym razem się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna 135
Pamiętajcie kobietki- przyszłe mamy - że ciąża nie musi oznaczać abstynencji seksualnej dla was i waszych mężczyzn:) Polecam wam artykuł na http://www.seksualnepozycje.pl/kobieta/seks-w-ciazy ja dzięki niemu naprawdę wiele zrozumiałam i wiele sie nauczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza dziewczyny? U mnie koncowka cyklu i niedlugo sie wyjasni. Zawsze myslalam ze jak zajde w ciaze to poczuje sie od poczatku jakos inaczej i bede wiedziala ze to to. Tym razem nic nie ma wiec nie robie sobie zbyt wiele nadzieji.Wychodze z zalozenia ze nie jest nam jeszcze dane. A moze zycie ma dla mnie cos innego w planach najblizszych niz macierzynstwo.. Najwazniejsze to byc szczesliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka no rzeczywiscie widze ze cisz ajak makiem zasial ;) No to dawaj znac czy @ nadeszla, czy nie. kiedy dokladnie masz dostac? Ja nadal faszeruje sie lekami, czekam cierpliwie do 3.11, wtedy po raz kolejny sprawa ruszy do przodu:) A tak nawiasem- udalo nam sie juz prawie zebrac cala kwote :D ,wiec jeden stres odchodzi:) Milego wieczorka, napisze jak cos sie zacznie wyjasniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha szybko zleci zobaczysz. Czas leci jak glupi. Juz zaraz swieta. Ja mam nieregularne cykle. Najwczesniej jutro bo mam cykle od 30 -33 srednio. Jutro 30 - ty dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Mi się jednak chyba nie udało.Jutro mam dostać@Ale brzuch już mnie boli okropnie na@wiec nici z dzidziusia ...Trzeba czekać cierpliwie do następnego cyklu.Takie zajście w ciąże wydawało by się że to prosta sprawa a jednak ile trzeba czasu i cierpliwości i jaki to ból jak chcę się dzidzie a tu co miesiąc przychodzi@ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
A ja dzis bylam na pobranie krwi, zeby wykluczyc jakies wady rozwojowe dzidzi (w 15 tyg sie to robi w UK). Trwalo 5min, a dzien wolny w pracy - platny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
a ja czekam i czekam az przyjdzie @. I juz 3 tydzień się spóźnia jutro kupuje test i się okaże;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna, dawaj znac jak wyniki-koniecznie! Dianka co u Ciebie? joweg jak anty? ;) pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to jestes taka sama jak ja tez czekalam 2 tyg na @ ale jak juz byl 3 tyg to zrobilam tescik i byl pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna 20 jak ty tyle wytrzymalas nie mam pojecia.. U mnie spadek z 36.8 na 36.7 jeszcze wczesnie wiec nie wiadomo ale ja mysle ze wiedzialabym ze to to a nic takiego nie czuje... Aisha a jak u Ciebie samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikinia
Witam moze ktoras z Was ma wieksze doswiadczenie i mnie uspokoi.a wiec tak: mialam okres(10.10) ktory dosc szybko sie skonczyl ale pozostal po nim bol podbrzusza wiec poszlam do gin. nie sugerujac nic mowie ze po okresie nadal boli mnie podbrzusze jakbym miala go dopiero dostac, zostałam zbadana a Pani gin, zapytala czy moglabym byc w ciazy poniewaz po badaniu stwierdzila rozpulchniona miekka macice czy jakos tak. no i ze tak poza tym to wszystko jest ok i na nic innego te bole i stan tehcniczny jej nie wskazuja jak na ciaze. zostalam zapisana na kolejne badanie m.in. USG 27.10 mowila rowniez ze na testy jest jeszcze za wczesnie ale wiadomo ze i tak go zrobilam i wczoraj kiedy go zrobilam przy zabarwianu sie pola testowego zauwazylismy druga kreske ktora sie pojawila i zniknela, po 5 min byla juz tylko jedna, Czy to mozliwe ze stezenie hormonu ciazowego jest jeszcze tak znikome ze ta kreska sie nie utrzymala czy po prostu mam niekompetentnego lekarza i ze mna cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka 1983
dziewczyny jesteście fantastyczne:) pełne optymizmu i wiary w wyznaczony cel:):):)tak trzymajcie jestem z wami:) BĘDZIE DOBRZE!!!! MUSI BYĆ...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam sie lepiej odzywiac. Zaczelam pic zielona herbate i chce schudnac 3kg. Co do staranek to bedziemy probowac od zakonczenia @ co drugi dzien bo ostatnio to raczej byl szczesliwy traf i staralismy sie w ostatnim cyklu raz dzien przed owulacja. Zobaczymy co bedzie ze staranek co drugi dzien. A co tam u Was? Dziewczyna20 kiedy testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka no i to na pewno bedzie na plus:) Ja tez odstawilam kawke a herbate zielona to pije od dawna. Dzis bylismy u tesciow...ale nic kompletnie nie wspominali o dziecku, wiec i my sie nie wychylalismy... Za to nad odbilo i juz calkiem mamy zoo w domu ;) Wzielismy sobie dwa chomiczki-sliczne malenstwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×