Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Aisha ja mam kotka i jest taki rozpieszczony ze nie pytaj :) Krol domu normalnie. Na szczescie nic nie niszczy i jest grzeczny. Ja mam depresje przez te dodatkowe kilogramy. Jestem niewysoka 162 cm i widac kazdy dodatkowy kilogram a jak zajde w ciaze to nie bede sie przeciez odchudzac. Mam ten miesiac na schudniecie i jesli zajde w ciaze to zdrowe odzywianie i kontrola kilogramow. Moze tesciowie zrozumieli i juz nie beda glupio komentowac. Ja bym im powiedziala jak juz bedziesz w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
no i skonczył sie 3 tydzien i @ nie przyszła.. kurcze boje sie rozczarowania,ze to jednak nie to, wiem ,że Mój M znowu sie załamie jeśli nie bede w ciązy.. ;// dlatego sie boje robic ten test. ale bede testowac jakos pod koniec tego tyg co nadchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna 20 wczesniej pisalas ze pod koniec tego tygodnia co minal bedziesz testowac. Nie jest lepiej wiedziec nawet jesli nie jestes w ciazy ? 3 tyg to napewno ciaza jesli nie to musisz isc na wywolanie @ ale szczerze watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna testuj, jesli jestes w ciazy to lepiej zebys juz wiedziala, im wczesniej tym lepiej :) Dianka no ja teraz mam dwa chomiki, dwa koty, psa, rybki i swinke morska:);P No dianka skoro uwazasz ze przydalo by sie zrzucic to i owo to popieram i trzymam kciukasy! no i jutro poniedzialek, we wtorek M na badania krwi no i po odbebnieniu 30 listopada szkoly, bede juz tak blisko 3 listopada-czyli wizytki:) Juz mam tlyko dosc tych zastrzykow...bolących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) odkąd wrócil narzeczony to sie staramy i mam nadzieje ze tym razem sie uda. Temperaturke mierze codziennie i przed wczoraj mialam spadek na 36.5 a wczoraj znow 37 wiec od razu po zmierzeniu zaczelismy przytulanki. Ale jak dzis zmierzylam to znow spadek na 36.7 juz sama nie wiem co myslec. Na dodatek troszke sie przeziebilam :(. Dzis nie wiem czy dobrze wyszedl wynik bo gdzies tak godzine przed mierzeniem wstalam do łazienki. Za tydzien powinna przyjsc @ ale mam nadzieje ze sie nie pojawi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
A w ktorym miesiącu widać już brzuszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
Obiecuje wam,że w piatek się przetestuje :) nie będe siebie iwas trzymać w niepewności :) przedłużam to tak , bo dwa razy była już taka sytuacja ,że okresu nie miałam prawie 3 miesiące... i powinniscie mnie troszkę zrozumieć ,że boję sie rozczarowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Mi w 3 miechu juz tak fajnie widac, tzn jest zaokrąglony, a wieczorami jest najwiekszy. Jak mam obcisla bluzke to widac, chociaz mozna tez powiedziec, ze troszke mi sie przytylo:) Ale to zalezy od kobiety, moja siostra w 6 misiacu wogole nie miala brzuszka, az robili jej dodatkowe badania czy wszystko jest ok, dopiero w ostatnich 2miesiacach wybrzszyszylo ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
aaa, no rozumiem. bo u mnie nic nie widać jak narazie,. i mało wto wierze,że jestem w ciąży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
****lilka pewnie,że można się dołączyć, witamy w naszym gronie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie :) bo na paru forach spotkalam juz sie z "brakiem akceptacji" wiecej wyklinania i dogryzan niz wsparcia:) a tu u Was tak jakos przyjemnie i miolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
hej Lilka, a dlugo juz czekasz na kreseczki? A to fakt, ze na innych forach jest masakra, czasem nie moge sie nadziwic co ludzie pisza, szukaja tylko błedow, literowek zeby sie tylko czepic. Na szczescie jedno forum sie uchowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
Witajcie, też czekam na dwie kreseczki. ***lilka na pewno mnie kojarzy z innego postu. Tak w skrócie:O kres miałam między 30 września a 4 października. Intensywnie staraliśmy się o maleństwo między 9 a 16 bo mniej więcej tak wypadał mi okres płodny. Powinnam dostać okres w piątek 28 (liczę, ze nie dostanę) Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka witaj:) No nasze forum jest bardzo porzadne! Tu chodzi o wsparcie i wymiane doswiadczen a nie zbedne czepianie sie :) 3mam kciuki za powodzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny co taka cisza? ja sie tu pochwalic chcialam a Was nie ma; P Oficjalnie oswiadczam ze- bariera finansowa pokonana :D Tzn mamy kredyt, a reszta juz dozbieralismy i jeszcze w piatek rozmowa o jeszcze jednej pozyczce od znajomego, wiec sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za mile przywitanie ;* :( nie staramy sie dlugo to byl pierwszy cykl .. ale niestety dzisiaj z rana dostalam@ wiem ze to krotki okres staran ale mimo wszystko jakos mi strasznie przykro bo w glebi serduszka to liczylam ze sie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka rozumiem co czujesz ale nie zalamuj sie. Nowy cykl to nowa szansa. Jak dlugie sa Twoje cykle? U mnie wlasnie @ sie konczy i moje cykle trwaja 30 dni okolo ale tak jak ci napisalam nowy cykl nowa szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miewalam bardzo nieregularne bo pomiedzy 26a 42 ale od poczatku roku to tak wahaja sie 28-32. ten teraz mial 29 dni :( jutro chciałam powtorzyc test bo juz robilam i dziwny wynik wyszedl :( nie moglam doczekac sie jutra a tu prosze ;( wredna @ nadeszla 1 dzien wczesniej i zepsula wszystko ale masz racje.. nowy cykl nowa szansa moze razem nam wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super by bylo :) a jak czesto sie staracie? moje postanowienie to drugi dzien.. no zobaczymy :) ostatnio trafilismy dzien po owulacji ale niestety nie udalo sie. Co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia kiedy mam owulacje bo moje cykle- kazdy inny. powiem szczerze ze tym razem nie bylo duzo dni przerwy oprucz samego poczatku gddozie chora bylam i bralam leki wiec nie chcialam wowczas poczynac malenstwa :( ale sadzilam ze nie moga to byc dni plodne bo to zaraz po okresie tak 2 dni bylo no + te 6 choroby.. a potem to prawie codziennie ale czytalam tutaj ze to ponoc nie jest dobre. wiesz cos moze o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
***lilka, bardzo mi przykro. Też jestem w pierwszym cyklu starania się o Maluszka. I staram się wyluzować, ale czasem jest ciężko... czekam z testem do niedzieli, w pt, spodziewam się @ i coś moja intuicja mi podpowiada, że to jeszcze nie teraz... My kochaliśmy się codziennie w okresie płodnym. Teraz prawie w ogóle przez mój ból brzucha i jajników... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie literowkami :) zdania sa podzielone..slyszalam ze lepiej co drugi dzien ale tez ostatnio ze jak codziennie to ruchliwosc plemnikow jest wieksza... heh sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mesiac niesamowicie sie ciagna.. :( codziennie wyszukiwalam jakis nowych "dolegliwosci" i wszystko pod ciaze podciagalam i cieszylam sie.. :( troszke chyba przesadzalam - musze bardziej racjonalnie do tego podchodzic. a wiecie moze co pomaga na zajcie w ciaze ale nie jest zbyt inwazyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Margotka 9022... - zycze zeby ten bol byl pozytywnym objawem :) i szczescie w nieszczesciu zeby wszsytko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
Dam znać na pewno jak tylko coś będę wiedzieć. Czy zażywacie kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 1 sierpnia biore kwas foliowy. na opakowaniu jest napisane ze minimum 1 miesiac ale kazdy gin. podaje ze min to 3 miesiace (ja teraz 3 konce) wiec i tak gdyby nie dzisiejsza @ to o 1 mies za malo by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka 9022...
Ja biorę od miesiąca. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×