Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Dziewczynki, leci mi duuuzo sluzu, takiego plynnego, jest bialy jak ciazowy, ale nie wiem czy to nie przez luteine ktora biore dopochwowo. Hm, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha trzymam kciuki na pewno ci się uda:)Mnie też leciał biały śluz więc bez obaw.Też bym już chciała żeby w końcu się nam udało.Ale tracę nadzieje z miesiąca na miesiąc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia glowa do gory! kazda z nas kiedy spotka to szczescie i mam nadzieje ze niebawem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
Hej dziewczyny :)Aisha wiedz że bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki, czytając forum poznałam twoją historie, bardzo mnie poruszyła, opowiedziałam o tobie koleżankom w pracy, wiedz ze wszystkie życzymy ci z całego serca aby się UDAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina jejku :) bardzo dziekuje!:) Bardzo mi milo, no okaze sie za kilka (9) dni jak jest. Jestem dobrej mysli. Dosiach czuje sie ok:) Brzuch jak balon, kluje co jakis czas i tyle. Dianka pewnie zajeta starankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki i czytam wszystko codziennie tylko nie mam czasu pisac. Jestem zajeta praca, swietami. Schudlam 4 kg i ciesze sie bardzo. Robie testy owulacyjne pierwszy raz i jak na razie wychodza negatywne. Dzis 12 dc. Dzis ubralismy choinke. Aisha wierze ze Wam sie uda :) Trzymam caly czas mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mi jest :(
hej dziewczyny pomocy :( Od jakiegos tygodnia czuje sie dziwnie.. Mam zawroty glowy, slabo mi, mam nudnosci, czuje dosc silne kłucia w jajnikach. Do tego od 2 dni spoznia mi sie okres. Zamiast niego wydziela mi sie gesty bialy sluz wczesniej takiego nie zauwazalam :(podejrzewalam ciaze, ale zrobilam wczoraj test i wyszedl negatywny... Czy moglo byc jeszcze za wczesnie na test ? Juz sama nie wiem co o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mi jest mozliwe ze jeszcze za wczesnie poczekaj kilka dni i zrob nastepny test pelna nadzieji zamiast wieprzowiny zaczelam jesc chude mieso - piers z kurczaka, indyka, wolowine. Przestalam pic gazowane napoje. Zaczelam pic wiecej wody dziennie i nie jadlam nic po 18-tej. Zamiast chleba jadlam taki ryzowy. Wazylam 58 kg a teraz 54. Nie musialam sie glodzic. Zawsze musialam chodzic ,,na wdechu'' a teraz brzuch mi spadl. Wlasnie brzuch mi najpierw tyje. Nogi i reszta szczuple. Ja nienawidze cwiczyc wiec tylko dieta pozostaje. Mialam motywacje bo jade do domu na swieta i nie widzialam rodzicow 9 m-cy i chce dobrze wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia :)
hej dziewczyny:) mam pytanie do Was:P ostatnia miesiaczke dostalam 28.10 i byla ona spozniona kilka dni. od tamtej pory nie dostalam okresu i juz sie spoznia tydzien. pare dni temu bardzo bolal mnie jajnik z prawej strony mniej wiecej tak jak przy jajeczkowaniu ale przestalo, dzis pobolewa mnie lekko jak na okres. czy moge byc w ciazy? mam test w szafce ale nie wiem czy jutro zrobic czy czekac czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dianka same pozytywy:) Ja mam nadzieje ze teraz bede tylko tyla hehe ;) ale zobaczymy. Testy lada dzien beda pozytywne:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabkaa bo nie wiem kurcze czy ci odpisalam, test robie 13.12 z krwi-najbardziej wiarygodny, potem pewnie powtorka po dwoch dniach no i jesli bedzie na tak tego 13.12 to ustalimy kiedy usg:) czas ciagnie sie niemilosiernie, ale jakos wytrzymam:) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Witam miłe rozgadane forum :) Ja już kompletnie zgłupiałam :( tak jak pisałam źle się czuje @ powinnam dostać 29 ale go niema już 6dzień , zrobiłam test rano wyszedł negatywnie w 4dni po @ wcześniej miałam skoki temperatury , a od wczoraj temperatura spadła do 36,4 i byłam pewna ze jednak @ się pojawi lada chwila bo ta zawsze u mnie było ale jednak nie teraz to już sama nie wiem co myśleć ? czy to hormony zaburzenia ? ostatnio oprócz ciężkich piersi pojawiły sie niebieskie linie na otoczkach ,mam wzdęty brzuch jakby balon ,co chwilę mnie mdli, jutro umówię się do lekarza nich sam sie wypowie, a ile kosztuje badanie krwi ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus badanie bhcg z krwi kosztuje 20-30zl zalezy w ktorej przychodni. mysle ze Twoj przypadek jest wlasnie idealny do zrobienia bety. Daj znac koniecznie jak wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki co tak cicho???? Ja dzis juz po pracy, w miare bez szwanku wyszlam, nerwow tez nie bylo na szczescie, zmeczona jestem to fakt, ale szybko minal dzien dzieki temu. Dzwignelam tlyko odruchowo szuflade bo lekarz mnie poprosil, mam nadzieje ze to nie wplynie negatywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny:) co u Was? My rośniemy:) mam do Was pytanie, od kilku dni boli mnie gardło. powiedzcie co moge wziac na ból? juz probowałam cukierki z szałwi, ale ne pomagaja... A tak ogolnie to wszystko jest ok. dajcie znac co u Was. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny:) co u Was? My rośniemy:) mam do Was pytanie, od kilku dni boli mnie gardło. powiedzcie co moge wziac na ból? juz probowałam cukierki z szałwi, ale ne pomagaja... A tak ogolnie to wszystko jest ok. dajcie znac co u Was. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, idz do dobrej apteki, Panie tak jak kiedys mi, powiedza Ci co mozesz, a czego nie:) Pozdrawiam! Ja czekam na 13.12 wtedy wyniki testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, idz do dobrej apteki, Panie tak jak kiedys mi, powiedza Ci co mozesz, a czego nie:) Pozdrawiam! Ja czekam na 13.12 wtedy wyniki testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, idz do dobrej apteki, Panie tak jak kiedys mi, powiedza Ci co mozesz, a czego nie:) Pozdrawiam! Ja czekam na 13.12 wtedy wyniki testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, idz do dobrej apteki, Panie tak jak kiedys mi, powiedza Ci co mozesz, a czego nie:) Pozdrawiam! Ja czekam na 13.12 wtedy wyniki testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Hejka, Dzis siostra oznajmiła, że jest w ciąży:)) więc będziemy obie brzuchate, chociaż ja juz w kwietniu rodzę:) W święta leci do PL, babcia się ucieszy, że tak szybko rodzina się powiększa:) Jest czad hehe (hmm już pewnie nic nie dostane po jej 3 letniej córeczce, a łózeczko miała mi dac hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabkaaa super:0 pogratuluj koniecznie ode mnie:) Ja sie czuje ok, wczoraj wieczorem mnie dosc mocno kulo w dole brzucha kilka razy i przestalo. Piersi nadal bola, ale tak jak zwasze na @... Mialam okropny sen... Snilo mi sie ze rozmawialam z jakas pania doktor i powiedziala mi ze juz teraz moze mi powiedziec ze w ciazy nie jestem, bo mam bole jak na @... kurde.. .bziukuje, juz chce 13.12 !!!! Pierwszy snieg u nas spadl, a wiec pierwsze zyczenie wypowiedziane, hm...nie trudno sie domyslic jakie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) ja dziś 6 dzień cyklu gdzieś 10 powinny zacząć się płodne dni i myślę że gdzieś 14-15 dzień owulka. Postanowiłam sie nie przejmowac i nie liczyć dni ale to obliczenia jakos tak same z siebie w glowie sie biora i nic na to nie moge poradzić. Przyjechalismy na pare dni teraz do tesciów i ciagle słyszymy no kiedy wkoncu powiekszycie rodzine masakra i jak tu nie myslec. Mąż sie denerwuje a ja staram sie nie przejmowac. Aisha bedzie dobrze napewno sie wszystko uda. Trzymam mocno kciuki. Sabka no to super ze siostra jest w ciazy bedziecie mieli dzieci w tym samym wieku to bardzo fajne ja tez mam kuzynke z mojego roku córke siostry mojej mamy. Wychowywałysmy sie w sumie razem i to jest bardzo fajne. Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha wiem ze to trudne ale mysl o tym ze jestes w ciazy i wszystko jest dobrze. Ja wierze ze nie ma jak dobre nastawienie. Sabkaa ale macie fajnie z siostra :) Gratulacje :) Pelna nadzieji gdzies czytalam ze jak sie 3 razy w tygodniu uprawia seks to tak najpewniej i najzdrowiej mozna zajsc w ciaze. Bez patrzenia czy sa plodne czy nie. Tak mi kiedys jakis ginekolog powiedzial. U mnie owulacja bedzie na dniach. Robie testy owulacyjne i z cienia kreski jest ja widac wiec juz niedlugo owulka. A pozniej czekanie zeby ta wredna malpa @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia :)
hej:) zrobilam test wczoraj-negatywny, jednak nadal brak miesiaczki...jutro pojde chyba sie zapisac do ginekologa bo moze to cos zlego. test by mi ciaze chyba juz pokazal prawda? przypomne ze otstania miesiaczke mialam 28.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Aisha ja miałam transfer 30.11 i dokładnie boli mnie brzuch jak na @, również niebawem oszaleję... powiedz mi czy myślisz że skoro boli mnie brzuch na @ a nie bola piersi to są jakieś szanse że sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×