Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Gohna
ja też zrobię we czwartek, albo piątek jeśli nie będzie @. także mam nadzieje że nam się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) dawno mnie tu juz nie było jednak w maire mozliwosci śledziłam wasze wypowiedzi. Gratuluje dziewczynom które wiedza już co nosza w brzuszkach:) ja zaczynam 16 tydz ciązy,we wtorek czeka mnie wizyta u lekarki,mam nadzieje ze powie mi juz kto tam mieszka:) kiedy wy wiedziałyście kto u was gości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka no ja w 11tyg baaaardzo wstępnie- chłopiec, potem w 15t3d ciąży na 90% dziewczynka i potwierdziło się na 100% w 19t4d, że również dziewczynka, no i byłam teraz 21.01 na USG połówkowym u innej dr i też dziewczynka :D, więc jak się urodzi chłopiec to się bardzo zdziwię :P dziewczyny czekające na @- oby nie przyszły!!!!! 3mam mocno kciuki! maiko niby powinien wykazać, ale to różnie bywa na prawdę. Poczekajmy, co ma być to i tak będzie. i jak Cię boli to koniecznie bierz no spe! agawo jak dla mnie na test za wcześnie, bo powinno czekać się do terminu @ Ciężko powiedzieć skąd te smugi, może być i na @ i na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zaliczyłam zasłabnięcie w sklepie :P Poleżałam sobie trochę na paletach.Na szczęście zdążyłam dojść do nich na własnych, ale już watowatych nogach! Poty mnie oblały, dobrze, że mąż był ze mną. Zszokowałam się, bo pierwszy raz mi się to zdarzyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMINEK
Hej a co powiecie na to: Dziś jestem w 35dc , cykle mam regularne co 30 dni więc dziś jestem 5 dzien po spodziewanej @ .....w 32 dc robiłam test wieczorem i wyszła mi bardzo słabiutka II kreska , na następny dzień zrobiłam test innej firmy rano i test był negatywny . Pomyślalam , że pewnie jest mniej czuły więc kupilam następny z jeszcze innej firmy i też negatywny. Już sama nie wiem co o tym myśleć , dodam , że piersi mam tak nabrzmiałe jak nigdy dotąd i do tego pełno żył biegnących do sutków tak nabrzmiałych że wystają ponad skórę a do tego od 3 dni mam straszliwą zgagę chociaż nie jem słodyczy ani nic smażonego , po prostu cokolwiek rano bym nie zjadła zgaga , nawet po herbacie . Niestety mieszkam w Irlandii i nie mam możliwości zrobienia testu z krwi . Proszę o Waszą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Aisha, t dobrze,że nic Ci sie nie stało ,tzn ze sie nie wyrociłas .itd. Ja dostalam okres obfity jak cholera wiec ciaze juz w 100% mysle ,ze moge wykluczyc; ) ale bede sledzila wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Julka ja w pierwszej ciaży dowiedziałam się w 16 tyg że będzie chłopczyk i tak przez cała ciąże no i oczywiście 3,5 roku temu przyszedł na świat Dominik. AISHA no ja też tak myślę że trochę za wcześnie. A śluz znów dzisiaj z krwią, coraz bardziej wydaje mi się że to na tą niechcianą @. Obym się myliła. Dopiero dziś pobolewają mnie piersi są obrzmiałe. Aisha będziesz miała córeczkę - gratuluję. Ja właśnie też bym chciała dziewczynkę:) no ale czas pokaże. Czy Ty jakoś specjalnie celowałaś w płeć czy oby było. Ciekawe czy to faktycznie tak jest że przed owulacją dziewczynka a w dzień owulacji albo po niej chłopiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
MIMINEK NAjpewniej iść do lekarza, albo kupić test tej samej firmy co wyszły Ci dwie kreski i ponownie go zrobić. a może miałaś ostatnio zmianę klimatu jakiś stres .... i może @ Ci się przesunęła. A czy wcześniej miałaś takie wachania w cyklach? JAki najdłuższy cykl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMINEK
Hmmm , no właśnie zawsze miałam regularnie a ostatnio żadnych stresów ani zmian klimatów , test już mam tylko się zastanawiam czy robic go jutro rano czy jeszcze poczekać bo trochę sobie poczytałam i wiem , że czasem testy wychodzą pozytywne dopiero w 14 dniu po spodziewanej @ . Nie chcę się nakręcać bo mimo tego , ze nie planowałam to bardzo bym chyba już chciała zwłaszcza , że jestem już po jednej stracie w 14 tc. Z lekarzem jest tutaj problem bo jak pisałam mieszkam w Irlandii a tutaj ciąże uznają dopiero od 12 tyg. i jest problem. No ale nic to pomyślę kiedy robić test :) Dziękuję bardzo za odpowiedz i dam znać jak już coś będę wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miminek no dziwna sprawa, poczekaj 2 dni i znów wykonaj test, może coś się wyjaśni. maiko no to 3mam kciuki za kolejne podejcie A u mnie szkole jaja, jedna dziewczyna jest w 9 miesiacu i caly czas co do niej dzwonie to jeszcze dzidzia w brzuszku, z kolei druga jest, a raczej byla 7,5 miesiaca w ciazy i wczoraj odeszly jej wody i urodzila corke. Na szczescie wszystko ok, dostala 10pkt, leży w inkubatorze. Ta kolezanka ma druga corke małą, moze sie przeciążyła czy cos ze tak wczesniej urodzila...hm... agawo no to czekamy, 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zrobilam test-negatywny,ale jeśli nie dostane@ do piatku to powtórzę,może wtedy już będzie 2 kreseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMINEK
Hej dziewczyny , ja dzisiaj też robiłam test tej samej firmy co za pierwszym razem i znowu mam II kreski tylko że znowu ta druga bardzo jasna. Trochę się martwię bo jeżeli faktycznie jestem w ciąży to wydaje mi się , że powinna byc już dużo ciemniejsza ....hmmm , no sama nie wiem co o tym mysleć i strasznie mnie wkurza, że nie mam możliwości zrobić bety. No ale cóż począć muszę czekać na rozwój wydarzeń . Postanowiłam , że w piątek zrobię kolejny test i zobaczymy co wyjdzie. Ale tym razem kupie chyba ten elektroniczny , używałyscie go może kiedyś ? Życzę miłego dnia i trzymam kciuki za wszystkie starające się i już oczekujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Witam, Kobietki wczoraj zobaczyłam na wkładce ślady krwi. Od wczoraj mam .... plamienie (bardzo mało obfity okres przynajmniej narazie). Co jest grane? Zawsze miałam drugi dzień bardzo obfity ze skręcaniem się z bólu, teraz jak do tej pory mam bardzo skąpe plamienie bez bulów brzucha, no chyba że się cioteczka rozkręci :) zobaczymy ... będę Was informować na bierząco .... nie wiem co mam myśleć . Miała któraś z Was taką sytuację? bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Hej Kobietki dziś już prawie mi nic nie leci, zrobiłam test - negatywny (testy z allegro te bezfirmowe, ale chyba one są sprawnei godne zaufania? miała któraś z Was z nimi do czynienia?) Jeśli byłabym w ciaży to chyba raczej już by coś wykazał prawda? Oj chyba nie obędzie się bez lekarza, tylko teraz martwię się że coś się ze mną dzieje niedobrego ..... :( P.S. Ale byka walnęłąm z tego wszystkiego w poprzednim wpisie : "bulów".... aż razi po oczach. Zamiast bulów może lepiej bóli :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miminek nic sie nie martw- gratuluje!!!!!Ja tez mialam bardzo slaba kreske, chcesz zobaczyc???? http://www.youtube.com/watch?v=mMFemnmB7Ac&feature=youtube_gdata zobacz sobie ten filmik, na poczatku jest zdjecie mojego testu, a teraz juz 6 miesiac ciazy leci :) poza tym mojej siostry przyjaciolka iala na serio ledwo ledwo widoczna kreseczke, a byla 3 tyg pozniej od niej w ciazy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
no, podobno intenstywnosc drugiej kreski na tescie nie ma znaczenia. slyszalam ze po prostu jesli w ogole sie pojawi to swiadczy o ciazy ale nie nalezy sie przejmowac intensywnoscia. :) a jak tylko test wyjdzie pozytywny to trzeba leciec na badanie krwi bo tam juz o zadnej pomylce nie moze byc mowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam drugi test i wyszła już bardziej widoczna druga kreseczka:)ale jest tylko jedno ale...dziś miałam test innej firmy niż wczoraj-myślicie że ma to jakieś znaczenie? A i mam pytanie-czy jeśli wogole nie byłabym w ciąży to pokazała by się druga kreska po upływie wskazanego czasu w ulotce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Witam Was dziś mój 22dc wczoraj po południu zrobiłam test ciążowy po upływie wyszła druga kreska blada ale dość wyrażna ,dziś zrobiłam nastepny test i też po południu i wynik jest negatywny co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola jeśli test pokazuje ciąże to jest ciąża. Ale nie mozesz patrzeć po czasie na test. Tzn jak pisze 5min to tylko tyle czekasz a nie dłużej. A tobie pokazał 2 kreseczke po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w takim wypadku mam już zaczac brac Duphaston,bo gin kazal jak zobaczę 2 kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMINEK
Hej dziewczyny , dzieki za wsparcie .Jesteście kochane :) Ja w piątek robię następny test i jak znowu wyjdzie pozytywny to lecę do lekarza :)Niestety tak jak wcześniej pisałam mieszkam w Irlandii i tutaj wykonanie testu z krwi jest raczej nie możliwe no ale zobaczymy co powie mój lekarz rodzinny . Bo tutaj jest tak , że oni uznają ciążę dopiero od 12 tyg. i wcześniej nie chcą żadnych badań robić ale lekarza rodzinnego mam spoko i mam nadzieję , że jak mu wyjaśnię moją sytuację to się zlituje i pośle mnie na badania :) No i przede wszystkim przepisze mam nadzieję , że bez problemu wypisze Duphaston :) karola2812 gratuluję II kreseczki i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
karola bierz duphaston, ja tez mialam tak zrobic w przypadku 2 kresek i tak robie do dzis:) bylam dzis na usg i widzialam je i slyszalam! serduszko mojego malenstwa :) maluch ma 10mm i jak na razie wszystko jest ok, mam nadzieje ze bedzie tak dalej.. ehh super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wzielam wczoraj wieczorem i dzis rano Duphaston!a jeśli wywołam sobie tym @ to co wtedy?może zaszkodzilam sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
duphaston ma wlasnie dzialanie zupelnie przeciwne- mozesz teraz wywolac krwawienie dopiero kiedy go odstawisz a teraz on ma za zadanie dostarczyc twojemu organizmowi jak najwiecej progesteronu zeby maluszek nie chcial stamtad uciekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohna
dziewczyny!! zrobiłam test tak jak mówiłam i dziś o 8:40 test pokazał 2 kreski! o jej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
gohna gratulacje !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×