Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość maiko89
ja poki co objawow zadnych u siebie nie zauwazam, piersi troche urosly ale nie bola zabardzo moze przy doyku troche odczuwalny bol ale do zniesienia. mierze sobie temperature i caly czas od konca tego plamienia co mialam utrzymuje sie 36,4 wiec nie iwem..jakbym nie miala owulacji bo wtedy powinien byc podobno skok.. a ja 24 mam okres dostac...dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy..
hej dziewczyny moze wy mi pomozecie... 14.12 mialam miesiaczke, a 29.12 dostalam plamienia takiego słabego ... trwalo 3 dni . na czwARTy dzien (praktycznie prawie nic nie bylo) a na 5 to tak jakbym miala normalnie miesiaczke. 6 to samo. i to bylo takie dziwne nie krew tylko przepraszam za okreslenie takie dziwne "flujki" niewiem jak to nazwac. Dodam ze przeszlo 2 lata staram sie o dziecko a normalnie nigdy tak nie mialam . okres zaawszee obfity i trwający 7 dni . Czy miala tak ktoras z was? i jak mam obliczyc od którego dnia zacząc? Dodam jeszcze że przy tej "dziwnej" miesiączce bolał mnie mocno kręgosłup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
korzystam z ovufriend takiej strony do wyznaczania owulacji itd. i pokazalo mi dzis ze na podstawie pomiar temperatur sluzu itd owulacje mialam 9 dnia cyklu.. czyli 8 dni od pelnego stosunku, myslicie,ze moglam zajsc w ciaze? ze plemniki przetraly..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maiko wg mnie 8 dni to za dlugo by plemniki przetrwaly. Kinia fajnie ze zajrzalas i ze cora rosnie :) Skoro sie zabezpieczaliscie....no poczekaj na @ i tak niestety trzeba. A jak nawet jestes w ciazy- na pewno dasz sobie rade! :) Tak dziewuszka- Madzia bedzie:) Karola u mnie tak sobie, martwie dzis bo dzis nie czulam w ogole małej....tzn leciusienko rano i potem zero. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha śliczne imię Madzia:)I przede wszystkim nie panikuj!!!Tak gadam ale sama panikowałam jak się mała nie wierciła przez jakiś czas to ja już czarne myśli dzieci też maja gorsze dni i czasem są leniwe i się nie wiercą na pewno będzie ok więc się nie martw i głowa do góry!!Jeszcze ci da popalić Madziulka zobaczysz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia mam nadzieje bo kurcze nadal nic, tzn chyba z nocy ze 2 razy sie ruzyla ale sama nie wiem :( pomocy to raczej miesiaczka, ale idz do lekarza moze cos zaradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
czesc dziewczyny z tymi ruchami dziecka to ja też sie juz niepokoje :( jestem w 18 tyg i nic nie czuje, niewiem czego mam sie spodziewać, raz słysze motylki raz burczenie, boje sie, że może cos dzieje sie złego, że jeszcze nic nie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mapeffka-spokojnie,każdy ma inaczej:)Napewno jest wszystko ok,ale jeśli się niepokoisz to może umów się na wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
jutro mam wizyte wiec napewno lekarza wypytam jak to jest, ale martwie sie juz, brzucha mnie mam jak na poczatek 5 miesiaca w sumie to wygaladam normalnie, a nic nie czuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia mam nadzieje bo kurcze nadal nic, tzn chyba z nocy ze 2 razy sie ruzyla ale sama nie wiem :( pomocy to raczej miesiaczka, ale idz do lekarza moze cos zaradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula..
Hej Dziewczyny.. Pisze do Was z zapytaniem. Być może któraś z Was tez tak miała jak ja w chwili obecnej.. Ost.okres,który miałam był pod koniec listopada. Do dnia dziesiejszego nie mam okresu. Od tego czasu bardzo źle się z tym czuje. Boli mnie podbrzusze,piersi nie specjalnie-delikatnie przy dotyku choć są chyba większe ;-) I jestem bardzo senna. Robiłam test,ale wyszedł negatywny. Cały czas wyczekuje na okres bo nie chcę napawać się nadzieją. Nawet gdyby byłoby to spowodowane stresem to nigdy tak długo okresu nie miałam. Lekarza mam dosyć późno-takie są terminy :-( koniec stycznia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Aisha to Ty jestes w ciazy;)? nie wiedzialam nawet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiko no pewnie :) Lada moment zacznę 6 miesiąc :D agula koniecznie idż na test z krwi- od razu bedziesz mieć jasnosc, a jak nie jesteś to trzeba działac, bo taka sytuacja nie powinna miec miejsca, trzeba szybko wyregulowac co trzeba, zebys mogla zostac mamusia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
ojaaa no prosze, i jak sie czujesz? a ktory rocznik jestes;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiko 1988 rok:) Co do ruchów to ja np poczulam pozno, kolo 19tyg leciusienko, sporadycznie, z tygodnia na tydzien coraz wyrazniej i czesciej:) Mała ruszyla sie po namowach tatusia :))) Ja mam lożysko na przedniej scianie macicy i moja dr powiedziala ze mozna wtedy poczuc wlasnie dopiero nawet kolo 22 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
oo to jestes tylko rok starsza ode mnie bo ja 24 koncze w marcu;) chyba nie bede w ciazy bo dzis mialam duzo bialej wydzieliny..a ona chyba swiadczy o tym,że ta niezaplodniona komorka zostala wydalona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
byłam dzisiaj na wizycie z maleństwem wszystko wporządku, co do ruchów dziecka to mogą być nawet za 3 tyg :) i zobaczylam wkoncu kto sie ukrywa tam w środku :) będzie dziewczynka :););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
byłam dzisiaj na wizycie z maleństwem wszystko wporządku, co do ruchów dziecka to mogą być nawet za 3 tyg :) i zobaczylam wkoncu kto sie ukrywa tam w środku :) będzie dziewczynka :););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Gratulacje:) tez chcialabym dziewczynke. Ale jesli doszlo do zaplodnienia. To wg kalendarza chinskiego ma byc chlopiec. Sprawdza sie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
ja sprawdzałam kalendarz chiński i mi się sprawdziło ;) może coś w tym jest :) tak wiec będzie Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny gratuluje wam dziewczynek :) Ja ma dwie w domu i wg kalendarza 3 w drodze hehe. ale powiem wam że mojej mamie np sie nie sprawdziło i mojej szwagierce też nie. przeznam szczerze że mógłby być chłopczyk teraz mąż by sie ucieszył be=ardzo hehe. a dzisiaj śnił mi sie chłopczyk hehe może akurat. jak byłam w ciąży z drugą córeczką a jeszcze nie wiedziałam że jestem śniło mi sie imię Oliwia zapisane na karte po 2 tyg okazało sie że jestem w ciąży potem usg że córeczka hehe. ciekawe jak bedzie teraz okaże sie za jakis czas narazie jestem w 8 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiko duzo sluzu bialego to oznaka ciazy :)) Ja doslownie w niej plywalam na poczatku;) mapeffka super! No to wiatj w gronie mam córeczek:) Maja slicznie! Mowilam ze z tymi ruchami to roznie bywa :))) mondziula no ciekawe, kurcze 3 dzieciaczkow super! Gdybym tylko mogla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aisha. ja w 2004 roku 8 tyg poroniłam miałam 21 lat ale bardzo to przeżyłam :( bałam się później kolejnej ciąży w 2005 w październiku urodziłam Julkę a w 2010 w maju Oliwkę też miałm problem bo rok czasu nie mogłam zajśc ale wyszło na to że poprostu za bardzo chciałam mieć drugie dziecko. Teraz planowaliśmy ciąże pod koniec tego roku ale widać tam na górze ktoś inaczej to zaplanował. Bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondziula wspolczuje, wiem co czulas...ja poronilam w styczniu 2012 roku....wlasnie mija rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
ale tylko wczoraj mialam tak duzo bialego sluzu, to tez moze oznaczac ,że doszlo do zaplodnienia? nie musialam miec plamien jako znac zagniezdzenia sie zarodka? jak to jest> mialam ochote zrobic dzis test, ale juz poczekam do 23 stycznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Ale ja tylko wczoraj mialam tak duzo bialego sluzu , a dzis w sumie troche tez polecialo ;P ale to moze byc oznaka zagniezdzenia sie zarodka tez? myslalam,że jak niezaplodniona komorka jajowa jest wydalana to tak sie robi , to mnie zaskoczylas, no ciekawe. czekam do 23 , choc dzis juz chcialam test zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia implantacyjne moga wystąpić, ale nie muszą. No to czekam razem z Toba! Dziewczyny co taka cisza? Meldować się co u Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×