Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Aisha,trzeba myśleć pozytywnie,Mam nadzieję,że Nowy Rok będzie owocnym rokiem.Już nie moge się doczekać kiedy będę mogla starać się na nowo.Chyba mam już owulke,bonie jajnik pobolewa,lecz jeszcze niestety plamienia mam.Jenki to czekanie mnie dobija.A czy któras z was wie coś na temat pustego pęcherzyka?bo mi coś takiego się przytrafiło.Wiem,że wada chromosomów,więc może następnym razem też się przytrafi?Jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja mialam wlasnie to samo, puste jajo plodowe, zarodek zatrzymal sie na bardzo wczesnym etapie, jakies geny nie takie, cos sie popsulo i nie chcialo dalej isc. A widzisz, drugim razem juz poszlo gladko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taka nadzieję,że następnym razem będziejuż ok,bo chyba gdzieś czytałam że puste jajo lubi się powtarzać,Wiecie coś na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 roku. Żeby spełniły sie wam wszystkie marzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę wam dużo zdrowka,miłości,szczescia i wszystkiego czego sobie zapragniecie.Oby NR był lepszym rokiem i owocnym w maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
hej dziewczyny. Mam taka sytuacje ... moje cykle sa 23-26 czasem 27 dniowe. Ale glownie 23-24. okres mialam dostac w sobote.. dostalam dzisiaj , ale takie jakies plamienie delikatne , 1.01 kochalam sie z chlopakiem i skonczył we mnie czy jest opcja ,że będę w ciąży, mimo tego krwawienia co mam teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
hej dziewczyny, moja sytuacja wyglada tak ... 7 grudnia mialam okres moj cykl trwal 24 dni. 10 juz okresu nie bylo i mial miejsce stosunek przerywany , , potem był 20 grudnia i 26 , okres powinnam dostac 29 grudnia. Nie dostałam. Mialam mdlosci , w niedizele niewielkie plamienie , na sylwestra jadlam sledzie i ogorki na zmiane po prostu non stop o nich myslalam. 1 stycznia tez mial miejsce stosunek i chlopak we mnie skonczył. dzis dostalam taki niby delikatny okres, brzuch mnie pobolewa ale bardziej jest takie uczucie jakby mnie prawy jajnik pobolewał. Czy po tym stosunku 1 stycznia mimo,ze dzis mam ten delikatny okres moge zajsc w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiko, jeśli krwawienie się nie "rozkręci" zrób test i będziesz wiedzieć, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Mialam krwawienie w dzien teraz ustało , moze to cos oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Jesli wczoraj mialam temp 36,8 a dzis 37 mierzona o 8 rano tzn ze mam owulacje czy co? bo probuje sie dowiedziec jak to jest z tymi pomiarami ale nie wiem juz sama..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiko co do pomiarów, to miarodajne są tylko wtedy kiedy mierzy się je regularnie i o stałej porze, nie wstając z łozka. Zrób test i zobacz co jest grane, jak wyjdzie negatywny to najwyzej na krew idz. nie ma co gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
mierze o tej samej porze. tamten cykl caly i teraz tez. no poczekam i zobaczymy . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nawet sobie nie wyobrazacie jak ja czekam z utęsknieniem na @..Może któras wie kiedy powinnam dostac po poronieniu?Kiedy mogę zaczac staranka? Bo co lekarz to inna teoria?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Karola2812 moja koleżanka też tak miała, po 3 miesiącach była już w kolejnej ciąży i wszystko szczęśliwie się skończyło, więc na to nie ma jednej teorii, jeżeli dostaniesz pierwszą miesiączkę i będziesz czuła się na siłach to zaczynaj starania. ja trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola niby powinno sie odczekac minimum 3 cykle, miesiaczke po poronieniu powinno sie dostac do 6 tygodni od zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,co sądzicieo takiej sprawie.Zrobiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki o czułości 10 I/ml,po trzech minutach nic nie było tylko jedna kreska ale jak wróciłam po 30 min to była druga i to nie taka slaba kreska???!!! Zamarłam.... miałyscie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i znów dylemat-w sobotę05.01.bylam na wizycie kontrolnej po stracie i mój gin.powiedział,że wszystko jest ok,ladnie się oczyscilam,endometrium mam 5mm,tylko że... w prawym jajniku torbiel czynnosciowa-powiedział,że powinno się wchłonąć bo to po poronieniu.Mowil też że @ powinnam dostac za ok2 tyg.a ty niespodzianka-wczoraj!!!Dziewczyny,czy to czasami nie za szybko? Przecież minęło dopiero 3 tyg.A przestalam plamic tydzień temu.Prosze poradzicie coś bo oszaleje.Mój gin dał mi zielone światełko po @.I teraz już nie wiem co myśleć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czika, moja siostra tak miała, zrobiła test, wyszedł negatywny, wrzuciła go do torebki, a po kilku godzinach zmienił się na pozytywny. Kupiła drugi, wynik negatywny, a po jakimś czasie znowu pojawiła się druga kreska. Dopiero badanie krwi wykluczyło ciążę. Poszła do ginekologa i okazało się, że są kobiety których każdy test po dłuższym czasie zmieni się na pozytywny mimo braku ciąży. Na teście jednak zwykle pisze, że wynik należy odczytać po kilku minutach, potem wynik jest nieważny. Zrób jeszcze jeden test, a jeśli nadal będziesz miała wątpliwości to zbadaj poziom hcg we krwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czika dokładnie powtórz test, jak sytuacja się powtórzy to idź na krew. Karola nie wiem, co radzić, ja tak nie mialam. Dr dał Ci zielone światło, bo pewnie dlatego, że sama się oczyściłaś. Co do torbieli czynnościowej, to niekoniecznie musiała to być ona, mogła to być owulacja, ale skąd ta krew wtedy...hm, sama nie wiem. torbieli miałam takich dużo, ale okres zawsze jakoś tam przychodził w miarę o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też się zastanawiam,ale napisałam do mojego gina a on mi napisał że mam się nie martwić!Dał mi też już Duphaston,jak zobaczę na teście 2 kreseczki to od razu mam brac 2 razy dziennie i wizyta u niego,jeśli nie będę w ciąży to za 2 miesiące kontrola.Jak narazie to wygląda na zwykły @.nic szczególnego się nie dzieje.Już sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie tak jak radzicie,powtórze test jutro rano,a jak dalej nie bedzie okresu we czwartek zrobie bete.Jedyne co mnie zastanawia to dwie sprawy piersi bolą mnie niemiłosiernie,lekke klucie w brzuchu i takie jakby pekajace bobleki były.pozatym czujes sie normalnie nie jakos inaczej aaa i dodatkowo jak przed okresem mam sucho "w gaciach" hahahahah tak teraz na odwrot... pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Witam Was Ja dziś mam 29 dc odstawiłam duphaston bo test był negatywny w 25 dc od tego czasu nie mam okresu brzuch mnie boli jak na okres bolą mnie piersi i tak jak koleżanke mam "mokro"w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko 89
Czesc dziewczyny, mnie pobolewa brzuch tak jak na okres ale jestem w 7 dniu cyklu to chyba bardziej na owulacje? Tylko nie mam zadnego sluzu, czesto latam do kibelka, mierze sobie temperature od poczatku cyklu i martwi mnie to ze okres moj trwal jeden dzien i nie byl wcale obfity , a potem dwa dni plamienia. nigdy tak nie mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola skoro masz sie nie martwic, to poczekaj az krwawienie minie, potem 14 dni i jazda :)) czika daj znac jak test! :) pelargonia no to czekamy na wiesci, zrob test bedzie wiadomo. Nie wiem jakiej dlugosci masz cykle, i jak to ogolnie u Ciebie wyglada. Mam nadzieje, ze bedzie wszystko po Twojej mysli. maiko kontrolowalas to u lekarza? moze trzeba jakies usg zrobic, hormony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha,ale w sobotę jak mi robił usg to endometrium miałam 5mm,a nastepnego dnia@?przecież to za mało,poza tym wyczytalam w necie że tak cienkie endometrium nie ma szans na utrzymanie zarodka i kto wie czy przez to właśnie ja nie straciłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przy takim endo to chyba by się zarodek nie utrzymał w ogóle, tzn nie zagniezdzil w ogole, nie ta faza cyklu tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha test ujemny :( przed chwila dostałam okres:( rycze, użalam sie nad soba jest mi bardzo zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×