Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Kurcze Aisha strasznie Ci zazdroszczę ze niedługo będziesz trzymać swoje malenstwo w ramionach, ja już sie nie mogę doczekać. Niby wcale jak na razie nie mam ciężkich dolegliwości ciazowych, w końcu to dopiero 20 tydzien, ale już po prostu nie mogę sie doczekać! Mój maluszek coraz mocniej kopie, już nie muszę sie skupić zeby coś poczuć :) brzuszek wreszcie ewidentnie widac i już nie słucham komentarzy ze za mały, ze nic nie widac itp. strasznie mnie to wkurzalo, wszyscy wkoło wiedzieli lepiej ze już powinnam mieć taki a nie inny brzuch... Brr w każdym razie Aisha dawaj znać co i jak i oczywiście trzymam kciuki zeby wszyskich było szybko, zdrowo i bezboleśnie- czy naturalnie czy bezsens potem podobno nie jest najprzyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam, no i skonczylam 37 tydzien ciazy :) ale mała się nie szykuje chyba jeszcze na świat. Dalej oczekuje, sprzatam sobie, ruszam się wiecej, delikatnie czasem cmi brzuch ale do porodu chyba daleko. Dzieki Wam za mile slowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny byłam wczoraj u lekarza i hwedług usg 6 tc a i było już widać delikatnie zarodek:) także narazie jest ok:) Aiha super na pocieszenie moja koleżanka rodziła 2 tygtemu i tylko 2,5 godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka no to super! Gratulacje! :) widzisz, a tak sie martwilas :) doradza ci coś czego ja ciagle sie uczę- trzeba zachować spokoj :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka gratki! :)) mnie w nocy skurcze lapaly, zle spalam, brzuch twardnial na kamien, teraz tez zreszta twardy, jutro ktg- zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aischa ty już możesz jechac rodzic az ci zazdroszcze! Bo przedemna daleka droga , ale o tyle dobrze bo tą ciąże przechodze duzo łagodniej niz dwie pozostałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaa
Aisha Chyba każda dłużej zaglądająca tu kobitka czeka na wieści od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabkaa, karola no u mnie nic i ciagle nic. Do cesarki 10 dni. Skurczy brak. Wczoraj dostalam rozwolnienia, myslalam ze to przed porodem, ale juz przeszlo chyba i sama nie wiem :P Najpierw Magda chciała szybko wyjść, a teraz się zasiedziała. No niby ma czas, bo to dopiero 38 tydzien leci (koncze go we wtorek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha,doczekasz się:)Już tylko parę dni! Ale jak już będziesz w domciu z małą to napisz nam co i jak. A jak twoje cukry?jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha,doczekasz się:)Już tylko parę dni! Ale jak już będziesz w domciu z małą to napisz nam co i jak. A jak twoje cukry?jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Hej Dziewczyny miała może któras z Was kubiaka w ciąży? U mniam niestety przy drugim usg wyszło że jest 2x1cm z dziesiątki narazie ok pomimo wcześniejszego krwawienia... Boję się... Teraz krwawienia już nie mam ale brązowe upławy a czasem brązowe niteczki sluzu tak. Czy przy krwiaku to normalne? Czy mam się martwić,? Ja chyba zwariuje.... POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Aisha już naprawdę niedługo.... Trzymam kciuki kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawo mylse ze przy krwiaku to jest normalne, jakby ilosc krwi sie zwiekszala to do lekarza oczywiscie trzeba i duzo lezec niestety. 3maj sie dzielnie! karola czuje sie ok, ciezko juz, cukry tez ok, pozwalam sobie na wiecej, np lody, ciasto ale potem sie ruszam i ladnie sie cukier spala i jest w normie:) A jak u Ciebie???? Oczywiscie dam Wam znac jak juz mała będzie z nami. Od 2 dni jakaś zła chodzę, mam zły humor nie wiem...idę szafki szorować w kuchni, może trochę pracy mi poprawi nastrój hehe :) i może coś się ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś leci i....cały czas wysłuchuje czy coś tam się nie dzieje.ale póki co żadnych ruchów nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha,i jak tam u ciebie?trzymasz się jeszcze w dwupaku?jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karola, tak jeszcze tak. Dzis ktg i dalej czekamy, mysle ze do terminu cesarki dociągne bez problemu. Zostało 5 dni i idę do szpitala a za 6 dni cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki aisha urodziła :) Pisała na fb że się zaczęło wczoraj i dzisiaj widzę że już piszą że jest malutka :) Kurcze jak fajnie ja też nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaa26
No to czekamy na Aishe i jej relacje:) Hip-hip huraaa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha,ale super!!!!!Jak tylko bedziesz mogla to pisz nam co i jak:) A ja jestem po wizycie i będę miala druga córeczkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha gratulacje! Super wieści! W ogóle pozytywnie na forum :) ja tez jestem po polowkowym USG no i Synus jest, rośnie, wszystko w porządku serducho i wszystko :) także powoli do przodu i damy radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha gratulacje! Super wieści! W ogóle pozytywnie na forum :) ja tez jestem po polowkowym USG no i Synus jest, rośnie, wszystko w porządku serducho i wszystko :) także powoli do przodu i damy radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki ja dobrze się czuję trochę coś placy bolały wczoraj dzisiaj już ok jest. Są dni kiedy nerka mi dokucza bo mam piasek na niej . a widziałam zdjęciej malutkiej córeczki aishy tzn weszłam na profil jej męża śliczna malutka czarne włoski :) dokładnie jak moje dwie córeczki :) a jeden dzień przyśniła mi się moja nie urodzona jeszcze hehe bedzie wyglądała tak samo jak poprzednie hehe :) już nie mogę się doczekać jak ją przytulę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać:)a tu jeszcze tyle czasu!super,że aisha już po.Ciekawe kiedy nam opisze wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać:)a tu jeszcze tyle czasu!super,że aisha już po.Ciekawe kiedy nam opisze wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×