Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Aisha moja Ala od 4 dni ma bóle adaptacyjne tez nie płacze ale marudzi, stęka :( Polożna poleciła kropelki ale mam wrażenie ze nie pomaga:( w dzien jest jeszcze w miarę ale kłopot zaczyna sie w nocy :( malutka śpi często z nami mam wrażenie ze wtedy jest spokojniejsza, zrobiła bym wszystko żeby jej nic nie bolało i czasem w nocy to aż mi sie płakać chce ze nie umiem jej pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mapeffka,-moje gratulacje!!!! Trochę się nadenerwowalas ale chyba było warto co? Jenki ale wam dziewczyny zazdroszczę!też już chcialabym tulic moje malenstwo,a tu jeszcze tyle czasu:( Aisha mam nadzieję że Madzi przejdzie niedlugo.Najwazniejsze że kochasz ja bardzo a ona to czuje.Niestety taki jest urok kolek i nie ma na to cudownego lekarstwa!Jestes dzielna. A mnie dopadlo chorubsko i okropny kaszel.już przechodzi ale tydzień wyjety z życia!ale moja.mala ma się świetnie,bylam w czwartek ma wizycie i moje szczęście wazy całe pół kilo.wszystko ma na swoim miejscu a jak zrobił mi usg w 3d to widac jak się usmiechala:)a kopie już coraz mocniej aż czasami mi brzuch faluje. Trzymajcie się dzielnie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapeffka gratutulę malutkiej :) ja po wizycie dobrze miałam tylko zapalenie pęcherza ale już jest dobrze wszystko :) dostałam leki i zadziałały. jestem 28 tydz jeszcze troszke :) nie mogę sie doczekac juz malutkiej ale boje sie w kit. maaalusia mi też brzuszek twardnieje czasami ale byłam na wizycie i wszystko ok jest oby tak dalej :) nie mam zamiaru leżeć w szpitalu wcześniej. ale przygotowania pełną parą u mnie bo jednak to różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilor
Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę... Staram się już 6 miesięcy o dzidzie i nic:( Mam jeszcze nadzieję, że może w tym miesiącu. Za tydzień termin @ o ile wystąpi w miarę regularnie, bo mam wahania od 27 do 33dni. Od dnia po owulacji boli mnie brzuch jak na okres tylko trochę delikatniej no i jajniki, szczególnie lewy. Poza tym czuję ciągnięcie w brzuchu. Oczywiście piersi jak dojna krowa od dwóch dni po owulce, ale mam tak często przed @. Niestety mogą to być to też objawy zbliżającej się @. No i wstręt do jajek i mięsa się pojawił, ale wydaje mi się, że to na tle nerwowym (po wizycie teściowej :P) Jutro wybieram się gina, bo w ostatnich trzech cyklach miałam plamienia w czasie dni płodnych a w przedostatnim cyklu to musiałam nawet podpaskę założyć. Na szczęście w tym ostatnim to już tylko parę plamek było :/ Gin jeszcze nic nie zobaczy nawet gdybym zafasolkowała, bo to za wcześnie. I weź tu nie zwariuj...*_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justajna
Cześć! :) Mam pytanko, co do bóli brzuszka we wczesnej ciąży... Jestem w 4tc i czekam na wizytę u gin (którą mam dopiero za tydzień) :/ , a martwi mnie to,że podczas napinania danych mięśni, przy chodzeniu i podnoszeniu cięższych rzeczy kują mnie jajniki. Jest to dość silny ból, którego nie odczuwam nie ruszając się... Dodam,że ból ten pojawił się dopiero wczoraj w pracy, w której na cały dzień przerzucam ok 1500kg. Powinnam się martwić? Może nie czekać aż mój lekarz wróci z urlopu, tylko zasuwać czym prędzej do innego? HELP.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię Ci się Justajna, że wiedząc, że jesteś w ciąży pracujesz fizycznie, tym bardziej, że to nie jest lekka praca - jak piszesz...Ja bym się bała na Twoim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no i jak tam i Was? Zagladacie tu jeszcze? u mnie 29 tydzien, nawet, odpukac, dobrze sie czuje, maluch fika i uwielbiam to :) z wyprawki grubsze rzeczy już mamy, takie jak wozek, łóżeczko i to co z tym związane, zostały ubranka i kosmetyki ale to tez do końca lipca chcemy załatwić zeby mieć spokój :) napiszcie coś czasem, zwłaszcza szczęśliwe już mamusie jak wam idzie? Dawajcie dobre rady :) pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) zaglądam czasami do Was ale nie mam czasu nic napisać:( ogólnie jest słodko ale przydala by sie pomoc :) moja Ala nietolerancje laktozy i zanim pediatra dobrał mleko to trochę czadu minęło :( biedna meczyla sie, przeżyła, stekala całe dni i noce nie mogła zrobic kupki, teraz pije mleko z apteki na receptę o jest dużo lepiej jest spokojniejsza kupki są nawet dwa razy dziennie :) a rak poza tym każdego dnia uczę sie być mama:) Ala pięknie przybiera na wadze i nie jest już taka "kruszynka" w zeszłym tyg miała już 3300 :) a co u Wad dziewczyny jak sie czujecie? Ja już myśle o drugim dziecku :) Aisha jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki u mnie leci już 33 tydzień jeszcze troszeczke i malutka będzie z nami :) Ogólnie dobrze sie czuje tylko wiadomo coraz ciężej. wyprawka prawie cała został i wózek do kupienia przewijak i jakieś drobmostki. torbe po mału pakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, dziś robiłam test z rosmanna strumieniowy. od razu 2 kreski. czuję się jak na okres to znaczy ze pobolewa mnie brzuch i mam ciemno żółty mocz, boję się ze ten test mnie oszukał , tak pragnę tej ciąży. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) U nas problemy kupkowe, ale powoli sie wszystko stabilizuje:) Magda rosnie jak na drozdzach i ma mega dlugie wlosy!:) http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/969905_10201537537868349_519192243_n.jpg same zobaczcie:)) Poza tym cóz- spacerki, płacz, karmienie, smiechy, gaworzenie i wszystko, co zwiazane z maluszkiem:) A no i obrona w ndz! 3majcie kciuki mocno! Mapeffka to chyba musi samo przejsc, my dawalismy juz: debridat, bobotic, espumisan, herbatka z kopru, herbatka z rumianku, masaze, kladzenie na brzuszku, cieple pieluszki, kapiele - nic...nawet ciepelko z suszarki nic nie dalo. A mielismy chwile grozy z Małą...zachlysnela nam sie syropem...zawsze ladnie polykala a ten 101 raz nie polknela i wpadlo tam gdzie nie trzeba! nie oddychala:( była wiotka, myslalam, ze zawalu dostane...taki przerazony wzrok, od razu wzielam ja do gory nogamii po pleckach klepalam, slina jej z buzi kapala na podloge...mowie Wam straszne! na szczescie doszla do siebie i pogotowie bylo szybko ale juz po calej akcji. Bylysmy jednak w szpitalu dla pewnosci- miala rtg, badania moczu, krwi, byla monitorowana , stos kabli :(bidulka! potem na wlasna reke robilismy jeszcze usg brzuszka i glowy. Z glowa ok, a w brzuszku refluks stwierdzili, ale ze powinien z wiekiem przejsc- oby! karola2812 jak sie czujesz???? szybko wygralas z choroba? no w kocnu ruchy:) super nie? :) na kiedy masz termin? mondziula ajak u Cb- kiedy rozwiazanie????:) Ilor ja sie staralam 4 lata i za pomoca in vitro sie udalo- takze glowa do gory1 jeszcze masz czas:) do roku moze sie nie udawac, nie tak latwo trafic akurat w ten dzien, chociaz wydaje sie to takie proste...i powiedz jak u Cb? jest ciaza? udalo sie? Justajna przede wszystkim -nie nos ciezkich rzeczy! Jak masz ciezka prace to na zwolnienie marsz! musisz teraz sie oszczedzac. Niemartw sie na zapas, ale blagam- oszczedzaj sie! Maaalusia gratuluje wyprawki:) tez uwielbialam to kopanie i teraz mi tego brakuje:) i kiedy rozwiazanie? pewnie nie mozesz sie doczekac??? ooo mapeffka dopiero doczytalam ze juz z kupkami ok:)super! zeby u mnie tak bylo cholewka...rosnie Ci kruszyna i super:) moja tez naal kruszyna, ma ponad 2 miesiace a dopiero 4,5kg okolo wazy. Dzieki, ze o mnie pamietasz:) Tez mysle o drugim dziecku:) ale narazie nie moge sie nie zabezpieczac bo jakbym zaszla to nici z karmienia bo od razu leki itd. Zobaczymy jak to u nas bedzie, jak sie nie uda naturalnie to moze powroci temat adopcji... mondziula tez juz mialam spakowana torbe:) fajnie kupowac rzeczy dla malucha nie? :) no ja pod koniec juz mialam dosc, nie moglam spac, ciezko bylo sie ruszyc, schylic itd, za to teraz na bezsennosc nienarzekam:P chociaz i tak mam zlote dziecko- zasypia sama w lozeczku i budzi sie tylko 2 razy na karmienie w nocy:) gosc- gratuluje ciazy! nie oszukal Cie- bol brzucha jak na @ to normalny objaw we wczesnej ciazy :D:) Pozdrawiam wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja procz sennosci na poczatky to zerrroo objawow az do dzisiaj ;) 31tydz No i brzuszek jak na okres bobolewa czasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA_1982
Hej. Wiem, że napiszecie mi żebym poczekała do spodziewanej miesiączki i żebym zrobiła test ale ... :) To co się ostatnio dzieje z moim organizmem nie należy do normalnych. Okres skończył mi się 07.07. (spóźnił się 3-4 dni i nie był jakoś szczególnie obfity) - nie biorę żadnych tabletek i nie jest on super regularny ale zazwyczaj mój cykl trwa 28 dni. Od jakichś prawie dwóch tygodni piersi mnie bolą, są ewidentnie pełniejsze (ku uciesze mojego faceta ;) ), temperatura mojego organizmu nie schodzi poniżej 37 C., zrobiło mi się przebarwienie na czole jakbym źle rozsmarowała samoopalacz bądź za ciemny podkład (innego porównania nie umiem znaleźć), na udach też mam zmiany mianowicie jest ona dużo delikatniejsza - po tym jak się lekko podrapałam wyszły mi czerwono-fioletowe smugi ( jakby podłużne "malinki"). Jestem osobą aktywną fizycznie ale teraz nawet na 2 piętro wjeżdżam windą bo raz wybrałam się na nogach i myślałam, że ducha wyzionę. Co do apetytu to mam go zawsze i nie zwróciłam uwagi żeby był większy bądź mniejszy, no może więcej słodkiego jem mimo, że wcześniej jakoś za słodyczami nie szalałam. A i 5 dni temu pojawił mi się biały, bezzapachowy, lekko grudkowaty śluz. Wątpię, że jest to grzybica bądź coś podobnego bo kiedyś parę lat wstecz zdarzyło mi się ją mieć i wiem, że to nie to. Bóle podbrzusza owszem ale lekkie, jak nie na okres. Ogólne zmęczenie no i spanie, spanie i jeszcze raz spanie. Moje pytanie brzmi ... czy któraś z Was miała podobnie i okazało się, że jest w ciąży?! Z góry dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi. Buziaki, AGA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha masz śliczną córeczkę i włoski ma piękne :) Współczuje tych przejść z zachłyśnięciem ale najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło.Buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA ja na samym początku to mogła bym spać na siedzące nie ważne gdzie w pracy, w domu w tramwaju. Wieczorem godzina 19 ja już zapadalam w głęboki sen, mąż był zdziwiony czasem widząc mnie o 19:30 jeszcze na nogach :) ogólnie się mówi ze zmęczenie jest objawem ciąży, co do bólu podbrzusza, to był od początku aż do końca 3 miesiąca nimi pózniej oczywiście, sluzu tez było wiecej niż zwykle, u mnie był taki " biały " gesty przez cała ciążę. Z apetytem nie miałam żadnych zmian, ani zachciankek ani smaków. 3 dni po terminie spodziewanej @ wyszły 2 kreski ( wieczorem ) pózniej przez 3 dni powtarzalam testy i zawsze były 2 kreski a jutro moja Córcia kończy 2 miesiące :) więc Aga tak jak piszesz zrób test albo z krwi albo ciazowy i daj znać :) U mnie Ala rośnie jak na drożdżach z każdym dniem jest coraz lepiej ;) jako wcześniak musimy robić dodatkowe badania ale wszystko wychodzi prawidłowo, dzisiaj byliśmy badać oczka badanie nie zbyt miłe, plakalam razem z nią :( Dziewczyny co u Was jak znosicie te upały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA_1982
Hej. W środę byłam u ogólnego z tymi plamami, gorączką itd. Wysłał mnie na badania, wyszły idealnie nawet anemii nie mam. Wczoraj byłam u ginekologa powiedział, że wszystko jest ok a jeśli chodzi o ciąże to jeszcze zbyt wcześnie żeby ją stwierdzić. Ogólnie jestem zdrowa jak ryba. Poczekam do poniedziałku jak @ nie będzie to zrobię test. Bóle brzucha są takie jakby nie na okres ale w sumie tylko wieczorami i jak leże na którymś z boków. Piersi są jeszcze bardziej bolące i doszło ich swędzenie a szczególnie sutki - masakra. Temperatura nadal się utrzymuje. Czekam do poniedziałku :) ale będzie to ciężkie bo nie należę do osóbek cierpliwych :) Pozdrawiam, buziaki AGA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA_1982
Hej. Dzisiaj zauwazylam, ze moj sluz zrobil sie bladorozowy - NIGDY W ZYCIU TAK NIE MIALAM ... A do poniedzialku i spodziewanego @ jeszcze tyyyle godzin. Oszaleje!!! Juz bym chciala wiedziec co jest grane. Pozdrawiam, buziaki AGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA_1982
:( dostałam krwawienia - krew jest jasna i jest jej taka ilość jak w ostatni dzień okresu czyli nie wiele ... :( w poniedziałek miałam mieć @ nie wiem co robić ani myśleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA_1982
Czy może to być tzw. krwawienie implantacyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach dzieki, co u Cb???? mapeffka ja to ja ale moja cora zle znosi te upaly:( ciezko jej spac,esc i w ogole. troche mamy problemow- mala ma dalej anemie, za wysokie PLT wyszlo do tego i wapn. W czw idziemy do pediatry-3majcie kciuki!!! Karolinki kochane co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aisha! Jak już pytasz Karolinki, to pewnie jestem jedną z nich;) U nas wszystko dobrze. Natalka 28.08 skończy roczek i nawet nie wiem kiedy to zleciało. Ma już 8 ząbków, od 7 miesiąca raczkuje, a teraz zaczęła chodzić przy meblach jak narazie, sama się jeszcze boi, ale myślę, że niedługo zacznie. Poza tym mówi mama, tata, baba, papa i "nie, nie, nie":)To jest coś niesamowitego, jak ta malutka kruszynka przywieziona ze szpitala potrafi się rozwijać każdego dnia i nie mogę się nadziwić jaka już jest mądra i jak dużo rozumie. Twoja Madzia też tak szybko Ci będzie rosła. Przypomnij sobie, że niedawno cieszyłaś się, że w końcu udało Ci się zajść w ciążę, potem oczekiwanie na poród, a ta Twoja mała słodzinka ma już prawie trzy miesiące jeśli dobrze pamiętam? Ucieka ten czas... Życzę Wam zdrówka kochane mamusie obecne i przyszłe i pociechy z Waszych skarbów. Aisha, napisz jak będziecie po wizycie i uściskaj Madzię od cioci z internetu;)Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiny93
Cześć dziewczyny. Mam wątpliwości, wydaje mi się że jestem w ciąży. Otóż codziennie bolą mnie plecy strasznie, dziś zaczął boleć mnie brzuch, @ miałam dostać 23 i nic. 30 plamienie dwa dni i nic poza tym. Robiłam test ale wyszedł negatywny. Czy to mogą być objawy ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta0503
Witajcie dziewczyny, postanowiłam napisać na forum, bo od kilku dni mam bóle w podbrzuszu- jakby skurcze. Cykl miesiączkowy mam co 30-31 dni, ostatnia miesiączka 12/07 a 25-28 dochodziło do zbliżenia z moim partnerem (wrócił akurat z delegacji). @ spodziewam się dopiero w okolicach 10-11/08 i dlatego ten ból trochę mnie niepokoi. W ogóle czuję się jakaś połamana-bolą mnie plecy, nie mam siły na nic. Myślicie że mogą to być objawy ciąży? Nawet jak bym zrobiła teraz test to pewnie nie wyjdzie? Proszę o odpowiedzi i rady, bo nie mam z kim o tym pogadać a w ciąży nigdy nie byłam, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki u mnie jutro 37 tydzień :) Za tydzień 14 sierpnia mam planowane cc. Boję sie strasznie ale wreszcie zobacze moją Majeczkę. Juz mi ciężko te upały wykańczają. Do tego malutka sie tak układa że dusi mi na żołądek i boli strasznie najczęściej w nocy. Ale jeszcze troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondziula powodzenia i szczęśliwego rozwiązania :* Współczuję Ci,te upały wykańczają wszystkich a Ty biedna w dwupaku jeszcze :/ Trzy córcie będziesz teraz miała,niezły babiniec hehe :) Ja mam dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki mondziula za szczęśliwe rozwiązanie. Na pewno wszystko będzie dobrze, więc się nie martw na zapas! A co do 14 sierpnia to będziemy razem świętować, Ty narodziny córci, a my mamy trzecią rocznicę ślubu. Wszystkiego dobrego i oczywiście napisz co u Was jak już dojdziecie do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia15
Hej , jestem nastolatką jestem z chłopakiem już 3 miesiące , i oddałam Mu się , mam bóle podbrzusza , kuje mnie ... mam dużo białej wydzieliny , czasem zdarza Mi się że popuszczam , a to jednak wydzielina , możecie Mi powiedzieć co to ? Chciałabym być w ciąży , ale troche sie tego boje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×