Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość misia181
witam was dziś rano robiłam test i wyszła słabiutka druga kreska ale po ok 10 sekundach znikła nie wiem co o tym myśleć dziś powinnam dostać okres ale póki co wcale brzuch mnie nie boli tylko mocna grypa mnie łapie od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak tak mówię na usg przyjeżdża do nas doktor z poznania i sprawdza czy móżg ok czy wodogłowia nie ma serduszko i takie tam różne pomiary robi. A to już najgorsze za tobą hehe tak mówią do 12 tygodnia. Ja już myślałam że wyprawkę zaczne zbierać a tu dupa hehe. A tak serio to wczoraj mówi do mnie tak wygląda jej na dziewczynke ale nie może powiedzieć na 100% bo ma pępowinę między nóżkami i może przeoczyć sisiaczka hehe. Ani męzowi nic nie mówiłam bo się biedaczek załamie hehe. Kurcze sama bym chciała synusia. Ale najważniejsze żeby było wszystko dobrze. Może w poniedziałek się coś dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Hej kobietki :) Pamiętacie mnie jeszcze ???? Właśnie robiłam test ciążowy i wyszła mi bladziutka druga kreska. :) Ostatnią @ miałam 28 lutego. Dziś zrobiłam też b-hcg i mój wynik to : 108 nie wiem czy to dobrze czy nie .... może któraś z Was mi podpowie na ten temat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawo gratuluję jesteś w ciąży :) 3 LP --- 5 50 mIU/ml 4 LP --- 5 426 mIU/ml 5 LP --- 18 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 56,500 mIU/ml 7 8 LP --- 7, 650 229,000 mIU/ml 9 12 LP --- 25,700 288,000 mIU/ml 13 16 LP --- 13,300 254,000 mIU/ml 17 24 LP --- 4,060 165,400 mIU/ml 25 40 LP --- 3,640 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
do lakarza mam zamiar umówić się za ok 2,5 - 3 tyg myślicie że to nie za wcześnie? Czy już będzie widać coś na usg ? Jejku tak bym chciała żeby się udało ibyło wszystko ok:) Dziewczyny : Aisha i KArola dobrz że u Was ok. A jak cukry Aisha ? Pozdrawiam wszystkie kobietki i życzę zdrowych i ślicznych "fasolek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Dziękuję mondziula :) Oby tylko wszystko było ok.... czyli co ok 3-4 tydzień? Dobrze rozumiem? Jejku ile to jeszcze przedemną ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawo a ile spożnia ci się @ ? Karola fajnie cię widzieć ale masz ładny ten brzuszek :) Muszę też wstawić moje zdjęcie z brzuszkiem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Ostatnią @ miałam 28 lutego i miałam zawsze co 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
hej dziewczyny wczoraj powinnam dostać @ póki co ani widu ani słychu tylko brzuch mnie boli jak na @ i dziś miałam troche takiego białego śluzu tempperatura 37,6 jeszcze troche poczekam z testem bo wczoraj rano robiłam to mi wyszła blada kreska ale po ok 10 sekundach znikła i została tylko kontrolna nie wiem co mam o tym myśleć a wy co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam, troszke naprodukowalyscie:) U mnie ok, leze, cukry troche skacza bo za duzo sobie pozwolilam w swieta... misia dziwna sytuacja z tym testem, zrob moze jeszcze raz i daj znac co wyszlo! no i ta tempka taka wysoka... mondziula dobrze ze wsio ok u malucha :) plec jeszcze zdazysz poznac- mialam identycznie, mała tez wziela pępowinkę miedzy nogi i nic nie pokazala:P alep otem sie ujawnila:) Moze 29.04 juz pokaze Ci co tam ma :P karola czekamy na wiesci jak po wizycie, na pewno wszystko jest ok! agawo no pewnie ze pamietamy:) witaj! gratuluje- jestes w ciazy! Jesli chcesz sie upewnic to zrob jutro (po 48h) drugi raz bhcg i zobacz czy i ile przyrasta ten hormon :) A na pewno leć do lekarza za jakiś czas:) To ciaza na 100%, ja raz mialam bhcg 17 i byla to ciaza biochemiczna, ale jak jest ponad 100 to nie ma o tym mowy:) Takze czekamy na wiesci. No to pewnie jakiś 4 tydzień, także usg jakoś koło 6 tyg najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
a tak wogóle co taka tempka może zwiastować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia zalezy jaka mialas wczesniej itd, po jednym pomiarze ciezko stwierdzic, ale albo to skok przed @ albo temperatura ciążowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha moja Oliwka też mi tak zrobiła z tą pępowiną a po miesiącu już widziałam :) W poniedziałek mam usg 3d zobaczymy :) Kurcze a ty jeszcze troszeczkę i będziesz miała kruszynkę na swiecie :) Masz fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
dziś jest 30 d.c. a mam cykle 28 dni wczoraj wieczorem piersi i brzuch mnie kuły i pobolewały lecz po ciepłym prysznicu przeszło temp.37.5 dziś o dziwo rano miałam potwornego lenia a teraz jestem pełna energii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
tak sobie myśle może to za mała ciąża żeby testy wyszły musze poczekać czy może mi się poprostu @ nie porzesuneła mam nadzieje że nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Hej misia ja przy tej ciąży pierwszy test robiłam 1kwietnia w prima aprilis i wyszedł negatywnie to był drugi dzień spozniajacej się miesiaczki A 3 test wyszedł już pozytywnie tylko druga kreseczka blada ale pojawiła się! Nie stresuj się tylko poczekaj jeszcze że 2 dni i powtórz test. Oby pojawiła się druga kreska :)buzka Ja narazie nie powtarzałam bety we wtorek dzwonię do lekarza i namawiam się na wizytę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
cholera rano jak założyłam stank to myślałam że oszleje tak piersi i sutki mnie bolały i kuły potem przeszło teraz musiałam ściągnąć stanik bo znów się to zaczeło ale zauwazyłam że w dzień jak powinnam dostać @ i wczoraj czułam sie jak bym miała dostać silną grype a dziś nic mi nie jest poczekam do końca następnego tygodnia czy @ się pojawi jak nie to zrobie test poza tym pobolewa i kłuje mnie dół brzucha i jajniki ale tak sporadycznie a przd okresem nie miałam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondziula mam: http://www.facebook.com/joanna.wojtecka - daj znać, że to Ty :) U mnie niestety tak sobie, mam sile bole kosci lonowej, miednicy, do teo stopnia ze ledwosie przekręcam,ledwo staję na prawej nodze, bo bol jest silny:( noi tak samo jest jak podnosze nogę do góry. agawo to powodzenia, misia czekamy na wiesci jak tescik:) oj mondziula juz bym chciala zeby byl 37 tydzien...a tu jeszcze ponad 3 tyg! ciagnie sie teraz niemilosiernie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
Aisha mam nadzieje że ten ból ci przejdzie a co mówi na to lekarz?agawo daj znać co tam u ciebie ja dzis spałam jak zabita chociaz kilka razy sie budziłam. obudziłam sie dopiero o 9 rano i nadal chce mi się spac masakra nic mnie nie bolało super się czułam a teraz znów czuje jak brzuch zaczyna bolec za chwile przechodzi tak w kółko nie wiem czy to jest normalne temp. 37.5 i 3-ci dzień spóźniającej @ szlag mnie trafia przez ta niewiedze czy okres mi się spóźnia czy to ciąża ale wole jeszcze poczekać z testem bo może być na testowanie za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
a jak było u was na samym poczatku ciązy z objawami miałyście jakies zanim lekarz potwierdził ciąże? ja dziś mam słabe zawroty głowy i poranna kawa mi się cofa co mi się do tej pory nie zdarzało brzuch już mniej boli teraz tylko odpukac sporadycznie ale prawy jajnik mnie kluje i sutki mam jakieś takie wrażliwe na czwartek zapisze się do ginekologa mam nadzieje że nie bedzie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
i zamiast jakiegokolwiek plamienia jak zawsze miałam przed @ to mam troche takiego białego sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka kkk
no wiec ja powiem ze ja wiedzialam zanim okres sie zatrzymal ze jestem w ciazy,bolaly..tak w zasadzie szczypaly mnie piersi,brzuch bolal mnie tak jakbym miala zaraz okres dostac..a nigdy nie bolal mnie wczesniej,tylko jak bolal to odrazu krwawienie bylo a tu bol od tygodnia i nic,do tego doszedl taki metaliczny posmak w ustach,az mialam wrazenie ze mi jezyk sztywnieje.....no i jak @ nie przyszla testowanie i dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka kkk
aha ale jeszcze chce dodac ze czasem zdarza sie ze dochodzi do zaplodnienia,czujemy sie inaczej na skutek podwyzszonych hormonow a pozniej niestety nie dochodzi do zagniezdzenia w macicy i przychodzi @,wtedy nam sie wydaje ze nasze objawy byly urojone....ale tak nie bylo,czasem nawet testy wychodza pozytywne a pozniej przychodzi wstretna niechciana @.Nie pisze tego absolutnie zeby straszyc czy wprowadzac jakies zle fluidy ale jezeli patrzymy realistycznie to pozniej mniejsze rozczarowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondzia E40
czesc dziewczyny,jestem kilka dni przed@ ale czuje sie dziwnie,non stop bol w dole brzucha i klucie w piersiach,wczoraj dostalam plamienia wiec myslalam ze @ przyszla wczesniej ale dzis nic ,kompletna susza wiec teraz zaczelam neta wertowac i to moglo byc plamienie inplantacyjne....tak sie wkrecilam ze cala noc nie zmruzylam oka,dzis chodze jak zombie...brzuch dalej boli,co chwile latam do lazienki ale wciaz sucho,zostaje mi tylko cierpliwie czekac,aha i mierze tez temperature bo to jest w sumie dobra metoda bo przed okresem zawsze bardzo spada,wczoraj bylo 36.9 a dzis 36.8 w sumie spadek byl ale nieduzy i to jest wciaz tempka podwyzszona,trzymam kciuki za wszystkie oczekujace,bede informowac co u mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia181 ja od kilku dni po zapłodnieniu miałam odrzut od kawy a piłam ją bardzo często, nawet nie od kawy ale od mleka w kawie, wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Test zrobiłam 2 dni po terminie @ i od razu wyszły 2 kreseczki:) ogólnie od początku samego bolały mnie sutki, nie całe piersi tylko sutki miałam drażliwe i wielkie :) mam je zresztą do tej pory (a to już 30 TC) no i mega ogromne zmęczenie zmęczenie, w pracy jakoś dawałam rade ale codziennie 18.30-19 już spałam przed tv a o 23 przenosiłam się do sypialni i tak przez 3 pierwsze miesiące,ból jak na @ też miałam cały czas, nawet sie bałam, że to coś powaznego, ale we wczesnej ciąży to zupełnie normalne, no i zgaga tragiczna w pierwszych 3 miesiacach, po 12 tygodniu przeszła mogłam już jeść wszystko ( dlatego też przytyłam tyle ile przytyłam) i teraz znowu wróciła :( przez ostatnie 4 tyg przytyłam tylko 0,5 kg tyle co mała przybrała. Aisha ja też mam straszne bóle, byłam z tym u lekarza bo bałam się, czasami nie mogłam chodzić tak mnie bolały pachwiny i cały dół brzucha, no i okazało się, że szyjka mi sie skraca, naszczęscie nie ma obaw przedwczesnym porodem, przepisał leki i kazał odpoczywać. Moja mała już waży 1450 i odwróciła się główką i uciska mocno. Dziewczyny ja już powoli kompletuje ubranka, dostałam w spadku cały karton, dokupuje coś na allegro, z mężem ogladaliśmy łóżeczka tylko wózek musze wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nowe forumowiczki :) Fajnie ze jestescie z nami :) misia wczesniej jak bolalo to mowili ze to normalne, mialam usg i tam nic nie wykazalo zlego itd. Teraz boli odrobine mniej bo rozchodzilam, chociaz nie powinnam tego robic, mam lezec jak najwiecej. To przynosi ulge jednak tylko na chwile, bo potem jak poleze to boli jeszcze bardziej przy kolejnej probie chodzenia. misia no ciekawa jestem jak bedzie u Ciebie, bialy sluz to byl moj objaw ciazy, to samo z piersiami i bol jak na @- objawy jakby miala przyjsc miesiaczka, tez mnie odrzucilo od kawy- ale tylko raz no i czesto bolała mnie głowa. Ja tez mam wizyte w czwartek tylko dopiero na 19.20 wiec jak wroce to przeczytam co tam u Ciebie. karioka kkk no ja podobnie mialam do Ciebie wlasnie, tylko nigdynie doswiadczylam tego metalicznego posmaku w ustach. No i to prawda, czesto czuje sie jakies objawy ale nie dochodzi do zagniezdzenia. mondzia E40 no to moglo byc plamienie implantacyjne to prawda a spadek niewielkitej temperatury rzeczywiscie, ja jak bylam w ciazy to mi tempka tez tak skakala o troszke ale o 2,3 kreski raz w dol, raz w gore. Daj koniecznie znac co i jak, moze zrob test w dniu spodziewanej@? 3mam mocno kciuki! mapeffka no moja mała też leży glowka w dol juz od jakiegos czasu (a jak dajesz na imie?- my Magda). No ja juz mam skrocona szyjke, mam nadzieje ze nie idzie to dalej, bo u mnie we wtorek dopiero 34tydzien sie konczy, wiec jeszcze chociaz 2-3 bym chciala przechodzic. Moja mała wazy dosc mało, chuda jest. W Wielkanoc wazyla 1600 z hakiem. Ja juz pokoj mam urządzony, wozek jest, torba spakowana :) czekam tylko na laktator i juz chyba wsio na start...no kupilabym jeszcze zyrandol, bo tak za mna chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia181
a ja zjadłam tylko połowe obiadu bo przy połowie skończyło sie mdłościami i obiad i prazynki bekonowe które kilka dni wczesniej mogłamjeść tonami teraz jakoś tak smakuje mi strasznie słono jestem dziś bardzo drażliwa z chęcią bym się zamkneła w pokoju i nikogo nie słuchała chodze jak tykająca bomba jakieś takie nerwy mam o byle co nie wiem czy to na ta cholerną @ czy to ciąża jutro zadzwonie do osrodka i się zarejestruje do ginekologa i zrobie przed wizytą test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×