Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Wlasnie jem sniadanie tylko jeden klient mi przerwal. Seti co to za kwasna minka mialas cos wyslac na maial ;-) Mala--> Jak samopoczucie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ----> Zrobilas zakupy to powinnas sie czuc ;epiej, a w sklepie nikogo nie bylo sympatyczny pan ktry otwiera drzwi np :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pojadlam bialy---->smacznego, wyslalam , moze juz doszly, sprawdze czy mam w wysklanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
poczeli go rodzice na jakims polu buraczanym pośród biedronek i innych owadów i cale zycie bedzie ważył buraki w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy--->ja mam w wyslanych wiec kiedys dojda:) A ja nie czytalam prozy sica jeszcze , zostawie sobie na wieczorak a jaka to strona?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti--->84 na samym dole, no ja tez jeszcze nie mam. Mala---> chyba bedziesz na ten parapet musiala poczekac :-) Reni----> znam bardziej wysublimowane dowcipy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona Forever...aaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To były moje ostatnie słowa kiedy spadałem z parapetem malutkiej s.. Teraz życie to koszmar, będę lepił baby z piachu - co prawda lotka zaoferowała pomoc, heri i setunia mają co pokazać ale to nie to samo co wciskanie po raz 100 (przepraszam Cię setka) obrazka z warzywem.Kotastrofa Koniec z Biedronką...to koniec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu----> Prowokacja :P nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------>nie poczulam sie wogole obrazona:) Na pewno zapamietam ta stronke, skojarze ja z moim rocznikiem A\'propos skojarzen to wlasnie sobie w nie gram na jednym topicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto był na \"Dzielnicy\"????Mówię o filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuteczq----->:) witamy, ja jzu nie pisze skrotow bo nie ejstem w tym dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha. Moi Mili i nastał czas, który kiedyś nasać musial... albo i nie: powolutku, pomalutku robi mi się w firmie mały obóz pracy za sparwą jednej zbyt ambitnej baby: nie siedzieć na necie, pracowa, zobaczycie rozliczą na... Matko... jakich ja czasów dożylam? A ona jeszcze młodsza ode mnie i palma władzy odbija... więc nie często pojawiac sie będę... ale myśleć caly czas. Szykujcie spotkanie, a jak co, to maile piszcie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic----->ja nie , a o czym to??? Zaraz sobie poszukam i przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam recenzji nie czytam bo to same bzdury :) SuperNova--->To ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutek czesc serwujesz dzis drinki? Nova---> to zastaw na ta babe pulapke niech sie poslizgnie w wc na skorce od banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa------>jestesmy z Toba, wspieramy duchowo caly czas:) Film juz mi sie nie podoba bo to jakis sf:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------>ja recenzji nie biore do siebie bo nie sa obiektywne, czytam zeby sprawdzic o czym film jest wogole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-----> oczywiscie , ze tak:), a widziales\"the doors\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×