Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Single----> lepsze pstro niz nic :-) Seti----> Ja bylem punkiem niepraktykujacym :-) A teraz czasem na jakies dicho sie wybiore zeby zasmakowac alkoholi wszelakich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>takich typowych , duzych dyskotek to nie lubie, ale poszlabym sobie na jakas impreze hausowa:) bo jeszcze nigdy nie bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wole takie cluby, ale coz jak koledzy tylko w sobote zaliczaja torpede w jednym pubie w ktorym nuda wieje, a w szafie grajacej 3 utwory na krzyz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
bialy i seti zapraszam wiec do kraka na maly hausik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawska
Wtajcie. Niewiem czy ten temat juz poruszaliście, ale mam pytanie co robice w walentynki? Chciałabym wyjśc z przyjaciółkami gdzieś na miasto na piwko, pizze itp, ale obawiamy sie że wszędzie będzie "romantycznie-milosno-walentynkowo-słodko-do zwymiotowania-parzysto-cudownie". Jedna z nas właśnie sie rozstała, reszta to singielki, które nigdy nie wychodziły w walentynki. Sa miejsca, gdzie ta atmosfera nie udzieli sie w ten wieczór?? Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single:) U mnie brak gotowki na jakiekolwiek wyjazdy:(, tak to jest jak jest sie na utrzymaniu rodzicow, a stypendium sie skonczylo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku---->Ej no przestań - ja się w gówniarzerię nie bawię - lubię fajny i inteligentny dowcip - raczej cos w stylu ja+ona+iskrzący się snieg w Aplach i dobry basik w uszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawska-------> wlasnie w ten dzien wyjatkowo wszystkie pizzerie sa oblegane przez walentynkowiczow:9 Wiem , ze w lodzi jest organizowana impreze dla singli w walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gownarzeria to chodzi na dyskoteki bo wlascicielom tak zalezy na kasie ze nawet juz na wejsciu nikt nie legitymuje nikogo wazne ze kupia bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam miałam być na zakupach... ale weszłam do fryzjera... mam teraz mniej na głowie! co nie znaczy mniej problemów :D ciekawe czy ktoś się wogóle za mną stęsknił... a czy cos straciłam, bo mnie nie było przez parę stronek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single---> bylem niedawno w Krakowie Seti-----> ale ja mam cala pusta, Zaciekawska----> musicie popczekac az otworzymy pub a z skad jestescie moze cos bede mial na oku :-) Sticu---> W Alpach masz snieg iskrzacy za oknem, a basik i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zaciekawska watpie czy sa takie miejsca gdzie sie nieodwrocisz to wszedzie tylko zakochani chyba ze tylko ja mam takiego pecha ze ciagle na nich trafiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawska
setunia ----> chybe będziemy musiały to znieść, ale trudno najwyżej się ponabijamy ( tak dyskretnie oczywiście :P ) Imprezy dla singli? moze byc ciekawe, tylko niestety kojarzą mi sie z wieczorem w klubie samotnych serc :P Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą zakochani jak zakochani - jak sie nie ruszasz z domu to masz ich z głowy, mnie bardziej dołują te piosenki w radiu ;( cały czas o miłosci dupią.Masakra.Dzis drinków nie serwuje ale moze ktos sie kawusi napije ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawska
mala singielka -----> nie nie tlko Ty wszędzie widzisz pary, niestety. Ale mam to w nosie, spotkamy sie tego dnia i już! Ciekawe jak by było w barze dla gejów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku---->Budujemy Arke i spierdzielamy stąd ale pod warunkiem że nazwiemy ją \"Biedronka\" To jak...może Panama albo Wyspy Bahama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczku ... arbuz pokrojony w lodówce czeka na noc... wycisnę go na Ciebie zamiast balsamu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
a ja 14 znowu bede siedziała do 20 w pracy .. wroce do domu padne na łozko i pojde spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutek--------->i bardzo dobrze bo ja mam dzis dzien bez%%% bialy----->to moze wyloguj sie i zaloguj ponownie:-/ Ja jzu wiem co bede robila w walentynki :) musze napisac referat z niemieckiego, wiec juz mam z glowy ten smieszny dzien:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Club dla gejow jest w katowicach na matejki :-) Imprezy calonocne i najtansze piwo w miescie ;-) Alea, ja jednak wole wcierac w Ciebie balsam mam blizszy kontakt z cialem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku---->Ja z Pomorza ?? Wow a to nowość - ja z Lublina :) Ale nie znam się na piłce nożnej, jestem fanem żeglarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawska
biały_kruk ---> u nas tez sa , ale podziękuję. A z tym balsamem to racja - o wiele to fajniejsze zajęcie niż gejklub :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×