Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

bialy-----> ale ja nie lubie naszego wakacyjnego slonca, bo nie da sie dobrze na nim opalic:-/ A w wakacje to u mnie ludzie sa wszedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na działce pośród krzaczków, a i owszem...ale tak dla nudytstów...nie, nie było mnie tam i raczej nie będzie... lubie mieć ciałko całe opalone, a potem dla ochlody... balsamik:) To była minutka relaksu i znów zmykam... poza tym, co za dużo, to niezdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa---> zimny balsam na rozgrzane cialo. Seti----> zawsze mozna sie ukryc w lesie albo jechac gdzies :-). Alea gdzies znikla mi z tym arbuzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-----> no to już wiem do kogo pojadę po piasek...:D (.)(.) Reni--->No to mnie zabiłaś :) Idę chwilę popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak... zimny balsam aby skóra nie schodziła. A wracając do wylądu, to większość oczka niebieskie i blond włoski:) Ja mam czekoladowe włosy- farba, a i tak naturalnie są ciemne, piwne oczka i ciemną karnację... typowa Polka;) hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały -----> spróbuj kiedyś to zobaczymy....;) szkoda ze nie mam takich doświadczeń związanych z SUPERmarketem biedronka jak wy bo chętnie bym się przyłączyła do waszej fciągającej dyzkuzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, z bajki biedronowej to się wypisuję, bo mam na nich alergi¶... nawet promocje na drażetkach mnie nie skuszą:) mam marketofobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---->w lesie jest cien , chyba ze jakas polanka, no i rozne patyki , chyba nie wygodnie by bylo Czy ja marudze, czy mi sie wydaje Stic-----> a duzo piasku potrzebujesz, bedziesz jakies zamki z piasku stawial czy do piaskownicy potrzebny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w biedronie ostatnio kupowalem szampana na sylwestra rosyjskiej produkcji, Nova---> z tego co widze po ankiecie to wiekszosc ma ciemne wloski tylko ja sie wylamuje, jak widac po niku zreszta ;-) Seti wyslkij mi cos na maila bo oprocz spamu nic nie dostaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, dopiero teraz zmyka, bo z papierosa wrócili... ja nie palę, więc mam cisze na 10 min.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova, a u mnie wywiesilem zakaz palenia nikt mi w biurze ni bedzie kopcil nawet klient > :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> no moze nie doczytalam, ale większość ma niebieskie oczka:) takie ladne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-----> ja tez, chociaz dostalam jakies pierdoly od kolezanki ale nic szczegolnego, moze byc cokolwiek :) Ty mi juz wczoraj miales cos wyslac9cos nie znaczy , ze zdjecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ale dopiero z domu bo tutaj nic nie mam ciekawego, chyba ze jakas baze danych z klientami :-) A maila masz dobrego? Nova--> a w pracy masz przytulnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa nie denerwujcie mnie!!! Ja mam brązowe oczy 😡 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy------>ok, ja tez szukam cos fajnego ale nie wiem gdzie wszystko sie podzialo, moze na innym systemie mam, chcialam wyslac jednak jakies fotki ale mojej okolicy poki co , jak znjade to wysle , chyba ze jakas mzyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
podobają mi sie brązowe/czarne oczy u facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-------->wszyscy artysci mnieli natchnienie po alkoholu albo innych specyfikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę budował piaski i lepił babki z biustem 70B - potrzebuje Tylko modelki - muzy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> miło mam w pracy, miło, spokojnie za oknam, a 15 min. spacerkirm i piękny park mam:) Towarzystwo tez doborowe:) do szczęścia brakuje tylko większej kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
nie nadaje sie:)) 75 D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti---> Wiem o tym, szczegolnie Jim Morrison :-) Nova--> No to na spacerek jak znalazl> Park blisko i w krzaczkach mozna sie topless poopalac latem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 70D to potrzeba wiecej piasku wiec stic bedzie musial 2 razy do mnie po piasek przyjechac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj biały zebyście się nie podrapali w tych krzaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka---->75D A 70 to chbya nosza te z rozmiarem 34:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera---> Ale to nie bedzie tak nagle jak chlusniecie wody na Twoje rozgrzane plecy na plazy gdy masz odpiety biustonosz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa czytaliście moze książkę \" ZAHIR\"? a ma ktoś ją na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri------>co tak cichutko siedzisz????:) W takich krzaczkach to dorwie was straz miejska i mandacik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×