Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

stic ty jestes z lublina? nie z wawy?? a czekam na maila nie było mnie troszkę jakiś mamy konkretny temacik? biały ------- bywasz w klubach dla gejów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
wpuszczaja kobitki do klubow dla gejow, ale jestesmy tam zdobycza nie dla panow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej proponuje zrobic listę skąd kto jest bo tu zaczyna dochodzic do nieporozumień Stic- mieszkałem w Lublinie - teraz mieszkam w Warszawie mała s.-Toruń Hercia-Rzeczów Kruk- Gorny slask ale nie pamiętam co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bywam w clubach dla gejii!!!! Ale wiem gdzie taki jest i po ile piwo tam jest, z tego co sie orientuje to wstep tam ma kazdy. Alea---> a duzego kupilas tego arbuza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczku dużego uwzględniłam Twoje gabaryty... :P może zostanie cos do zjedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic a ja proponuje .........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleszczów, Piotrkow Try. Dlaczego wszyscy prawie sa ze slaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Zabrze a Kruk o ile dobrze pamiętam to z Piekar Śl ;) a co do klubów dla geji to niewiem po co tam by miały być kobiety przecież nikt i tak by na nie nei zwracał uwagi hehe :P no chyba ze były by bisexualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przypomniało mi się Kruk jest z Siemianowic Śląskich Reni - spod Wawy :P Herciu----->:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
jestem jedyna osobą z wawy poza stickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic - mieszasz kruk jest z Piekar Śląskich! :P i go wywiało gdzieś z arbuzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea----> To noc zapowiada sie wyjatkowo Sticu nie wiem wlasnie dlaczego mi sie skojazylo z pomorzem chyba przez to ze chciales ten pub otworzyc w Gdansku :-) W clubie dla geji przebywaj kobiety homoseksualne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawska
o to właśnie chodzi, można spędzic miły wieczór, i nikt by nas nie zaczepiał,... chybaże jakieś napalone panienki .. W takim klubie mogłoby być całkeim fajnie, a męskie pary to nie to samo co mieszane, przynajmniej dla mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawska i szkoda, że nikt by nas nie zaczepiał... troche kokieterii by sie przydało... ale w klubie dla gejów to nie bardzo :O jeśli o mnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea--->Wywiało z arbuzem :) Znowu zaczynacie swoje eortyczne rozmówki. Zaraz będą firanki, gorowane jajka i balsamowanie wewnętrznych części ud :P Kruku--->Skąd Ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Alea jest bezmiastowa Sticu raz Katowice raz Wisla (a dzisiaj wspolny arbuz :-) Seti z Kleszczowa i ma mozliwosc opalania sie topless na lace gdyz nie ma duzo ludzi Hera bylem kiedys w Rzeszowie :-) mala jest z ciasteczkowego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wieczor zapowiada sie ciekawie, kolejna czesc powiesci \"S@motność w sieci\" cz.II Podobala mi sie ta ksiazeczka, ale koniec glupi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawska
Alea29 -------> no masz racje :) tylko nam chodzi o spędzenie normalnego wieczoru, spotykamy sie akurat 14.lutego bo tak nam pasuje, każda mieszka w innym miejscu. No ale niestety nie unikniemy walentynkowej atmosfery i trudno. I tak będziemy sie dobrze bawić. Pozdro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ide o zakład ze stig jest informatykiem, a wieczorami dorabia sobie na pół etatu w biedronce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu poza Reni jest z 100licy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti to nie czytaj taki deprech. Zaciekawsak to zapraszam do pubu u nas tam par wyjatkowo malo, ale glownie faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea--->A jeszcze rano twierdziłaś że kruk odleciał do innej ?? To jak to jest ?? Hę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni--->Czas przeszły - dorabiałem - teraz będę lepił baby z piachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×