Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

malutka-------->ekh...no...co...Ci sie zaraz zaczną balsamować i arbuzować - Reni spada za moment do chaty...no tu tak będziemy na deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
nio zmywam sie za chwilke nie mam przytuliska tylko mase różnych fotek na mailu :P stic.. jakbys nie byl taki stary to moja siostra ma 165 tez :)) kruk gdzie sie podziala twoja panna od arbuza, melon to naprawde kiepski pomysl, truskaweczki fajniejsze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku--->Cicho jest, czekam na was skowronki - gdzie Aleo ?? Hmmmm....wysyłałes mi jakieś pieski ?? mała s.----->no mówię Ci zaraz zaczną się oblepiać, masować i wachlować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
kruk ...ja mam pomarańcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni 75D - melony :P - i uwaga czekam na degradującą krytykę reni na temay mojego przyrodzniA TAK RENI JEST MAŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka-------->Jaki supermen-facet co zakłada gacie na spodnie - to jakiś lewus - Ty potrzebujesz aby coś cię wysublimowanego przygnitło - nie jest tak ale nie jak walec ale jak chroniąca tarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrocila najwieksza -nudziara, fatalistka i wogole beznadziejny przypadek-tego topicku Kto mi ladnie stresci co mnie ominelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała---->Ja się z Ciebie nabijam, hmmm..., no dobra przestaje ale nie wiedziałem że to może być nabijanie się - strange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja.... Aloe&Kruk--->Nadal orgie, wachlowanie, arbuzy, stringi i melony itp Malutka---> Mam wrażenie że jest jeszcze dziewicą Reni--->Miłosniczka psów, to po nie jeżdzi to mnie chwali - jak wahadło Ja---->Still single

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym niweile Cie minelo Sticu chce wpadac na Mala z oknem. Reni ma pomarancze :-) A Alea gdzies znikla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic i tu Cię zaskoczę, przyszłam, ale nie będę pozdrawiac kruka tylko napiszę kochani ! Zaraz stuknie nam 100 a Ty sticu w tym momencie wyciądniesz szampana Picolo z Biedronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka---->Kill me !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku---->No to siup w ten głupi dziub :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×