Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nartka-----> teraz zaznaczam ze to moje subiektywne odczucie, moze nie mysle o tym caly czas ale podswiadomie to ciagle gdzies tam tkwi:), a wszystko wokokl ciagle mi o tym przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Jak się z kimś było długo -to potem jest na pewno ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New
Witam!!! wlazłam tutaj do Was na forum i zdecydowanie poprawiliscie mi nastrój :) szczególnie rozwalił mnie swoimi tekstami Stic hehe szkoda ze pozniej jakos tak jakby weny zabrakło. Walnij jakimś dobrym tekstem. I really like your sens of humor. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka New :) noo stiq jest przedni !!! ze mnie tak wogole to jest smieszek,ale ten to mnie do lez rozsmiesza :D buzka stiq *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Napiszcie dziewczyny jakich facetów lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Nich się chłopaki uczą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Buuu ...trudno uciekam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hejka wszystkim;) ja dopiero wstalam i jeszcze w glowie mamumca umca - wytanczylam sie za wszystkie czasy, nikogo nie poznalam (ale moze to i dobrze;) ), zreszta nie bylo szansy bo tak to jest jak sie chodzi ze znajomymi, a znow samemu na takie umca umca to nie jest dobry pomys ufff ale sie rozgadalam nowa;) nic sie nie martw najwyzej zatopimy smutki 14.02 przy komputerze na kafe;) w grupie zawsze razniej witaj narcia;) sticu no i co z ta biala gwiazda??? jestes jako fan czy nie fan??? bo jak wawa to raczej nie hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single od 2 tyg.--> na szczęście mam cały dzień zajęty... juz w sobotę pisałam do Kruka, ze jakoś da radę, poza tym, ze wszyscy w firmie będą nadawać, jak spędzą ten dzień... ja czekam na czerwcowe Kupaly:) sama, czy z kimś, ale to nasze święto było... dobrze, że od paru lat wRynku robi się impreski z tej okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nartka... odpowiadam: NORMALNYCH... wesołych, inteligentnych, którzy są soba i nie błaznują, od których mozna sie czegoś dowiedzieć i czaas wplny na szaleństwie spędzić... to chyba niewiele, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Nowa -dzieki podpisuje się pod Twoją charakterystyką!!! -Tak -niewiele ,ale w praktyce okazuje sie ,że dużo (wręcz za dużo)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Hallo!!!!! Czyżby wszyscy oglądali ,,Na dobre i na złe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiem tak: wiem czego chce i fajnie jakby facet tez mial podobnie :)!!! wlasciwie nie wiem czy jest jakas taka oficjalna lista,ktora bym mogla umiescic ;),bo czasem to nie ma regul ale powinien napewno miec poczucie humoru polaczone z odpowiedzialnoscia.poprostu zebym sie fajnie przy nim czula a on przy mnie.i napewno nie jakis lovelas błeeee :) to tak tyle co mi pierwsze na mysl przychodzi jesli chodzi o charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Detox -a jeśli chodzi o wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Pewnie taki jak Kruku lub Sticu?! hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi sie rozkrecilas Narcia ;) jak wygladaja to nie wiem,ale napewno oboje sympatyczni i z poczuciem humoru to sa :) a gdzie reszta topikowiczow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście sie rozpisali....co wy jecie - draże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldninka, masz maila ode mnie, ale teraz muszę uciekać, bo u koleżanki w firmie byłam, a ona wychodzi. Buzie dla wszystkich i pozdrawiam.... Goldinka, nie przesadzaj, tylko się aklimatyzuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOooooooooo Natka interesuje Cię mój wygląd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Hi - Goldinka dawaj! Tak Sticu-Przystojniacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JW 2436. Kobieca kompania sanitarna. Apel poranny. - Sprawdzałem dzisiaj w nocy sprawność wartowniczą - mówi sierżant - Szeregowa Destination, zapamiętajcie sobie raz na zawsze, że wartownik woła: \" stój, bo strzelam\", a nie: \"nie podchodź, bo będę krzyczeć\"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Prosze trzymać się tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
O nie jesteś Jezusem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Prowadze badania dotyczące opini na różne (wymyślone przeze mnie ) tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Prowadze badania dotyczące opini na różne (wymyślone przeze mnie ) tematy, a Twój wygląd ja knajbardziej mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×