Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

co seti z twoim planem?? a co się działo tu przez weekend?opowiesz mi o kimś/czymś??;) a witam reszte towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..........plan zajęć?? myślam ze jakies plany na pszyszłość........................coś przez te chorobę jestem ciężko kapująca dziś...............sorry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----> raz w tygodniu taka diee to mozna zastosowac ale na dluzsza mete to zle sie konczy:) Heri---->chbya sie nie zrozumialysmy , bo ja pisze caly czas o planie do szkoly:D a ty chyba myslisz o jakis planach \"zyciowych \":) heri-----> nic ciekawego sie nei dzialo pare nowych mamy:), ale teraz ich nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri---->wybaczam:D widze , ze sama doszlas o co mi chodzi , ja jak jestem chora to tez taka rozkojarzona zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri---->wybaczam:D widze , ze sama doszlas o co mi chodzi , ja jak jestem chora to tez taka rozkojarzona zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich hercia---->Dzięki za defens - chciałem pokazać swój trukusowy staniczek, który kupiłem w Orsay\'u :( Biały--->Zupka chcmielowa powiadasz.... Jutro Walentynki - aj aj aj - będzie cukierkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ja dzis jestem rozkojarzony ale to waidomo czemu za tydzien juz obiecalem sobie poprawe ;-) Hera najlepiej to nic nie planowac, ja zawsze jak cos zaplanuje to wychodzi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sticu:* ----------> a ja jak w sobotę byłąm na tych zakupach to kupiałm fajne turkusowe majteczki koronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha :) A widziałaś Jezusa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam single po weekendzie? a sticu ------------ byłam GRZECZNA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie zamiar komuś wysłać Walentynkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------>a ty????? chyba nawet priorytetem by nie doszla na czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie chce mi sie dzis pracowac.......................wolałabym porobić cos sensownego myślę o uszyciu sobie spódnicy:)moze dziś zacznę moja mama super szyje i moze warto byłoby się nauczyć pójdę dzis do niej po \"lekcję\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
seti :) nie zaczerniam sie, podszywaczy nie ma na tym topicu, a przynajmniej robie wstawki pomaranczowe na tym topicu;) stiku ja wysylam (tzn juz wyslalam) walentynke sama sobie, z napisem najfajniejsza, najmadrzejsza, najpiekniejsza, najlepsza itp. ;) ciekawe czy najutrro dojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sticu --------- skąd wytrzasnąłes te fotke niby twoją i kruka??????? a widziałes to oburzenie dziś z samego rana czyjeś tam????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single----->nmasz racje przynajmniej troche kolorowiej jest:0 heri----->wlasnie ja zadnego zdjecia nie widzialam i juz mialam temu dewiantowi co nas tu obrazal dzisiaj pisac , ze nie ma tu zadnych linkow z fotkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spódnica.........widziałam taką swietną ale była droga materiał ---jakas satyna chyba (kolor brudny róż), długośc coś do kolan, lekko rozkloszowana z pod spodu wystawała taka siateczka czarna, a na wyskościbioder tasiemka jakaś pasują ca ogólenie do całości nie umiemtak wytłumaczyć dokładnie ale śliczna była ubiorę ją na nasze spotkanie kiedyś tam to zobaczysz;) amoze poprsosu wybiore materiał i namówie mamę na uszycie mi jej bo ja mam slomiany zapał....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Trzej przyjaciele z boiska skrzydlowy, bramkarz i lacznik zyc bez siebie nie moga dzirscy i nierozlaczni\"> Co myslicie o facetach metrosexualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a seti -------- był na której stronie link do takiej fotki na której były jaies dwie panny takie ze szok...................chyba jakies nienormalne ze zamieściły taką fotkę w necie ----- masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singla 2 tyg----->To taki jakby Walentynkowy autoerotyzm Kruku---->Od Ciebie zawsze chcę Walentynkę - ja wam wszytkim pewnie wyślę ;) setunia--->Były nawet destination się ujawniła na zdjęciu z jezusem hercia---->a włóczę sie po fotka.pl i się nudzę to czasami coś wlepiam To jak ?? Siadam do photo sex sohpa i coś wam na jutro machnę co byście nie byli smutni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metrosexualność ---------- to jest chyba troszkę nienormalne facet musi o siebie dbać, ale nie przesadzać... mi się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri-----> no to mniej wiecej sobie wyobrazam bo teraz wszedzie pelno takich spodnic jest:) mysle ze niedlugo beda ich przeceny bialy--->a co to za typ???? stic---> jupi ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem co to jest ten metrosexualizm, najczesciej dotyczy to gejow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ---------- daltego tez ja własnie nie czekam żeby sobie kupić jak będą tańsze bo chcę coś do niej dodać od siebie żeby była inna zeby nikt nie miał!!!!!!!!!!!!!!!!;) stic ------------- koniecznie czekam na walentynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×