Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

seti ------------ co innego geje a co innego \"normalni \" faceci golący nogi czy regulujący brwi itp..... a widze ze nas faceci opuścili, możemy spokojnie poplotkowac i stic nie bedzie krzyczał;) a spódnica -------- właśnie o to chodzi żeby nikt nie maił takiej samej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podoba wam sie piosenka \"big city life\" mattafix? ja tez robie wszytsko wolniej, słabo kontaktuję dobrze ze już 11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big City Life, Here my heart have no base ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiem gdzie ja mam;o a lubicie ------->Nancy Sinatre \"Bang bang\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz znalazlam lol teraz caly czas bede jej sluchala:D do znudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poszla:D ale tu cisza wszyscy ostro pracuja w zwolnionym tempie:D teraz slucham Simple Minds"don't You.." tez fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rześmy przegadali tamten tydzień to w tym milczymy :) jak egipskie grobowce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie wypalilismy:D ale jak jak bialy i nowa maja szefostwo na karku to lepiej niech nie podpadaja :) no a co sie z reni stalo i z lotka i z mala, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieję ze to efekt nie wypalenia ale poweekendowej niedyspozycji psychicznej i zawiązanego z nią braku umiejetności konstruktywnej rozmowy jutro bedzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie \"wypalamy\"....jest poniedziałek - jutro - Walniętynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ja bede pic;) z radosci ze jestem sama a nie w chorym zwiazku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
Witam wszyskich obecnych i nieobecnych ;) Kruku - skoro już mowa o piciu, to co z tą recepturą na cytrynowkę? Walentynki już jutro... Pozdrawiam cieplutko i zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: - jeden litr spirytusu, - jeden litr wody, - jedna cytryna, - pół szklanki cukru. Jak przyrządzić? Umyć cytryne przekroić na krzyż, nie rozcinać, włożyć do spirytusu zalać wodą, pół szklanki cukru zalać wrzątkiem do pełna, połączyć z resztą odstawić na trzy dni. Po trzech dniach wyjąć cytrynę na zdrowie. Jak podawać? Powinna być zimna. Najlepsze cytrynowki robie ja :-)Powinnas zalać samym spirytusem na 7-em dni cytrynę naciętą do połowy,a potem cukier z przegotowana wodą mineralną niegazowana zalać. 1 Litr Spiru-0.8 Litra wody i 7 łyżeczek cukru.Po wymieszaniu odstawić na 3-y dni dobrze zamknięte.Po czym cytrynę można cieniutka pokroić i przechowując w lodówce dodawać do ciast. Życzę ci SMACZNEGO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×