Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Hahahaha - my jak kiedyś z kumplem spirytus na \"jaskółkę\" robiliśmy (tzw. przepalankę) to mało co się nie spalilismy. W ostatniej fazie kumpel bawił się zapalniczką w pobliżu gara i ja uniosłem jego wieko. Jak nie pierdol.............lol. Ale spiryt był smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
Kruku - ślicznie dziękuję za "przepis", niestety procedura przygotowania cytrynówki trwa kilka dni ;( - wniosek z tego jeden - jutro trzeba będzie "znieczulić się" czymś innym ;) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cynamonka:) tak cierpisz przez samotność? moze warto czas bycia samej wykorzystać do pracy nad sobą jakies hobby, nowi znajomi itppppppppp i baw sie tu z nami dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porterówa: Składniki: - 0,5 l piwa porter, - 0,5 l spirytusu, - 1/3 szklanki cukru, - 1 cukier waniliowy. Jak przyrządzić? Cukier i cukier waniliowy rozpuścić w piwie. Następnie wymieszać ze spirytusem, wlać do butelek i odczekać kilka dni, aż się przegryzie. Uwagi: Piwo można podgrzać, wtedy łatwiej rozpuścić cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_dziewczyna
Heroinko - nie cierpię przez samotność, czasami tylko trudno jest mi sobie z nią poradzić... I oczywiście zamierzam świetnie się bawić w waszym gronie ;) a teraz zmykam... obiadek stygnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku---->Nie ma to jak Royal American for human consumption :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam dzis w biurku ksiązeczke z przepisami na drinki ------ koniec dietki jutro, od środy mogę zacząć je testować a przed chwilą dostaliśmy w pracy paczki z okazji tych walniętynek a dla mnie to chyba po prostu zwyczajny dzień a cynamonka ----------> nie martw się ze dziś tu taka drętwa atmosfera, zosatń z nami koniecznie, ewentualnie mogłąbyś przyciągnąć ze sobą jakiegoś kolegę-singla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dzień 14 luty to największa porazka tego roku, znowu spędze ten dzień z butelka wina użalając się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartak
cześć wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartak
Setunia ma fajny opisik-przeczytajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość long play
to gdzie mam chodzić i wychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a wezcie juz skoncze o tych walitynkach bo to juz monotematyczne błeeee kruku-a Ciebie to ochrzaniam ze jako facet rodzynek(razem ze stockiem) ani sie tu wczoraj nie zameldowales :(. a ja tu taka fajna kolezanke zwerbowalam do topicu. i dlaczego peklo niebo 14.02 niby??heee? phiiii byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość long play
nie udzielono mi odpowiedzi.. jak zwykle jestem pomijany, lekceważony, ignorowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Long Play-czepiasz sie-chciałam,żeby powiało troche optymizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Myśle sobie ,ze jest trafiony. Jest sie samemu -jest niby żle , ma sie rodzine tez jest ciężko-są ludzie którzy wicznie narzekają. Myśle,że trzeba cenić to co sie ma teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
long play :) z chalupy cza wychodzic i mozg przewietrzac, w doma to ludzie umieraja hihihihi ;) w pierwszym poscie jaki tu wogole napisalam podalam przyklady (patrz 29.01) chociaz czasem tez sobie lubie w domku posiedziec,ale nie za dlugo,zeby nie zgnuśniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy me sefl........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość long play
przeczytałem Twoje zalecenia i bywam w tych miejscach na pewno za rzadko ale jestem nie smiały i trudno mi nawiązać kontakt... i mało która dziewczyna mi sie podoba mam przewrócone w głowie, chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox j wczoraj mialem balety wiadomo weekend, wiec jak mogle wchodzic, a dzisiaj pije soczki w pracy i jestem generalnie oslabiony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie \"mentalnych inaczej\". Kruk to kruk a ja to ja czyli stic.... Cze detonation :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Uwież mi ,ze niektóre dziewczyny cenią sobie nieśmiałych kolesi-ja wole takich niz przyrąbanych szpanerów przepychających się łokciami. Wrzuc na luz i bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sticzek - wiem wiem,ale jakby nie bylo rodzynek ;) same baby tu pisza ;) jak w haremie macie normalnie!!!!ja sie tak nie bawie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
I lubie jak się pisze bez błędów-sorry ,,UWIERZ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodze caly weeknd bylem poza domem. Jednak wydaje mi sie, ze ciezko kogos poznac od tak przy barze czy autobusie. Chyba lepiej przez znajomych na imprezie naprzyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Kruku-zgadzam się!!! -to jest przynajmniej naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ,ze jak kogos mamy poznac to i tak poznamy (chocby w publicznej toalecie ;)),moze nie najlepszy przyklad ,ale troszke tam wierze w jakies przeznaczenie jeszcze raz polecam film JAK W NIEBIE :) troche daje do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×