Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Seti, bo to mala pizzeria i nie serwuja tam piwa, dla mnie to i tak bez znaczenia bo jechalem autem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to pewnie dlatego takie pustki am, ja wlasnie wracam z poczty:), o piata trzydziesci to byly chlopak mojej kolezanki kiedys spiewal :D, ale w orginale nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze on hahah , nie no zartuje sobie, spiewal to na weselu siostry swojej dziewczyny, bo mial buta panny mlodej i musial cos zrobic zeby dosal litra:D ja mialam buta pana mlodego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna bylo powiedziec wierszyk, zaspiewac , albo kawal, to zaspiewalam 100lat i powiedzialam kawal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahah seriale pl:D:) to zaczne od klanu:D Ola lezy ciagle w szpitalu bo dostala od malolatow ktorych chciala resocjalizowac:D Agnieszki chlopak ladnie przygotowal wieczorek walentynkowy, ale ona nie byla w nastroju, bolala ja glowa wziela sobie \"proszki przeciwbolowe\" walnela sie na lozko w kozaczkach( to w tym serialu typowe ze nie zdejmuja butow nigdy:D)i nawet nie chciala pic wina no bo wziela \"proszki\":D Wsciekla sie na tego swojego faceta bo on zaproponowal jej weekend w gorach ale nie uwzglednil tego , ze jej siostra Ola lezy w szpitalu i ona nie jest w nastroju na weekendowanie:D Monika oblala nowy egzamin na prawko i strasznie to przezywa I bylo jeszcze pare mniej ciekawych watkow na ktorych sie nie sskupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynujace hehehe szczegolnie z tym weekendem w gorach no i wchodzenie z buciorami do lozka :-). A w tym drugim serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam tego chciales , to teraz bedzie \"m jak m\" Magda zaczela spotykac sie z ojcem kamila Kamil jest wsciekly na ojca, w koncu poszedl do niego i powiedzial mu , ze magda i on spodziewali sie kiedys dziecka tylko ze ona poronila, Marta urodzila sliczna coreczke Kinga zrobila Piotrkowi niespodzianke i wrocila z Anglii ale niestety tylko na dwa tygodnie , zeby pozalatwiac sprawy i wrocic tam znowu piotrka to zamurowalo i na tym sie skonczylo:D Kolejny odcinek emocjonujacego serialu \"m jak m \" juz za tydzien w poniedzialek!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, zaczela sie spotykac z ojcem sfojego chlopaka. Nie mam pytan co do seriali pl ;-) Brazyila sie chowie, to niewolnica izaura byl majstersztykiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba moj kolega spiewal inna piosenke, nic nie spiewal o zdejmowaniu sukni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A the police juz slyzalas? :-) Co mozna robic tak wczas rano z kobieta, no chyba ze juz suknie ma zdjeta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz sobie puszczalam kilka razy ta i ta:) to chba musieli wrocic z imprezy ze o 5:30 sie rozbierali Kiedys tez tak wracalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczyles mnie pytaniem:), Troche tajemnicy musze pozostawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a party naszego nie bylo, ty w czesci zreaizowales plan bo poszedles sobie na pizze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha no ale do piatej trzydziesci jeszcze daleko:) Mam nadzieje ze dzisiaj nie bede miala oporow przed zasnieciem bo wczoraj jak tylko cos zaczynalo mi sie snic to same koszmary wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheMnie sie nic nie snilo, ale ostatnoio tez raczej koszmary. Tzreba bylo cos napisac na forum dla odreagowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialo mi sie juz wlaczac kompa, tak najlepiej opisac koszmary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba ide spac A na dobranoc ----->piata trzydziesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×