Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Ja tez zaraz mykam na \"klan\":D bialy----> no chyba musze zbic tego dostawce pizzy, albo mu pensje obetne:D, no albo sama musze ja przywiezc:> nowa to do jutra ismacznego obiadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti nie wiedzialem, ze ogladasz klan chyba jestes masochistka, tam pewnie o walnietynkach jest. PO coz za temat moze poruszyc koniunkturalny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze stockiem to jeszcze nie zakonczona sprawa :p trzeba dopisac scenariusz... ;) hmmm znow znikam na momencik (loty mam dzisiaj ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znow na momencik:) single-- podziel sie czekolada chociaz wirtualnie, bo tu takiej nigdzie znalezc nie moge ;) bialy-- po co do Holandii, lepsza Hiszpania, a pracy nie szukaj, bo jak otworzymy pub dla singli bedziemy trzepac kaske;) seti-- ja tak nie znosze tego dnia... ale dzis jakos nawet o nim zapomnialam, bo bylam caly dzien zajeta. A teraz tez nie mysle, bo jedyne, czego chce, to spac i jesc i dla wszystkich singli po 🌼 w tym okropnym dniu. Ja ma zamiar tylko sie spic, ale juz nie Zubrowka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy ----->jestem masochistka do potegi n-tej, ogladlam dzisiaj troche \"mody na sukces\":P hopeless----->zubruweczka zaszkodzila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy--->moj dziadek tez:D , wiec dotrzymuje mu towarzystwa, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu na tej glupiej poczcie nie moge otwierac zalacznika:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten serial leci od lat 80, wiec wielu wiernych widzow juz zmarlo. Dzisaj chyba nie pojade na ta pizze, jak mam ogladac te wszystkie pary to wole sobie zrobic zupe w 5 minut mam kurczak zloty z vifonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sa na jakims 94roku, bo ostatnio czesto pojawia sie slowo\"internet\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w;asnie nawet nie moge zapisac nic , bo wyskakuje mi ze nie jestem zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-- raczej nie tequila, myslalam raczej o Bacardim;) Lokali mam na oku juz kilka, ale najlepiej zbudowac cosik od zera przy plazy seti--Zubroweczka bynajmniej nie zaszkodzila, ale sie skonczyla juz po pierwszej imprezce:( , bo trzeba bylo sie po polsku ze wszystkimi przywitac Dobra kochani, teraz juz naprawde musze spadac:( Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc walentynkowe singiel party :o to ja tez sobie ide moze bede pozniej🖐️ do konca dzisiejszego dnia jeszcze tylko 4 h i 13min!!!!!1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie pokatowac kolejnym serialem:P tym razem \"m jak m\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ,ja tez ide go obejrzec :) ee tam pokatowac, ja w sumie tak tego nie odbieram :) slodziudkich snow wszystkim zycze 🌼 :D ja juz dzisiaj padam na buzke,papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 tys
może to jest odpowiedniejsze miejsce na moje pytanie. Co robić żeby znaleźć sobie dziewczynę. Nie mówię w ciągu kilku dni , tygodni ale w ogóle. To prawda, że obecnie przysłowiowo siędzę w domu. Czyli naprawdę chodzi o to, żeby poprostu spędzać czas w towarzystwie? Poznawać ludzi, coraz lepiej, coraz dłużej i w sposób naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 tysiecy i widzisz jak to jest nikt nie potrafi Ci tutaj odpowiedziec. Chyba pojade na ta pizze jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desti-----> katowac nie dlatego ze dzisiaj sa walentynki, i to jest o \", milosci\", powiedzialam tak dlatego bo bialy powiedzial ze jesem masochistka bo ogladam \"klan\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem na pizzy w takiej malej pizzeri. Byly dwie pary pozniej przyszla trzecia. Zjadelm srednia p[izze z boczkiem oregano i cebula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trzy pary, to cos malo, albo wszyscy byli wczesniej, albo wiecej jest singli niz par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×