Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

desti-----> no to jest strona topicku, ja myslalam ze chodzi ci o ta stronke co sa na niej zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
co tam robicie dzis wieczorkiem? ja chyba jakis filmik sobie ogladne albo ksiezke poczytam, gorąca kąpiel i lulu:) zjadłabym sobie coś dobrego ale sama nie wiem co:( macie jakieś pomysły? albo na jakiś gorący napój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o napoje polecam herantke vaniliową. :-) Z jedzonka to spaghetti albo pizza, ja jednak wczoraj mialłem po pizzy problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka waniliowa -pychotka :p ostatnio jednak mam ochote na herbate z platkami rozy w takim syropie,mniam mniam mniam (wlasnie ja teraz chlipie ;)) dzisiaj to swieto mamy???łoo to lece sie pzrebrac w jakas kiecke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze nie poszłam do domku... miałam jeszcze coś porobić i ten \"cudowny\" komputer siadł na chwilę rrrr.... Niestety http://sympatia.onet.pl/podglad.htmlzaraz zmykam, jutro z samego rana szychy z centrali... makabra, ale pewnie da się przeżyć... moze setka wódki? ... żartowałam;) Biały, doszedł mail do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, to miłej imprezki Moi Drodzy... bawcie sie dobrze... Ludu!!!! Teraz zobaczyłam, że się wkleił jakiś link, a mnie na onecie nie ma... skąd sie to bierze? Fakt, ze czekam pół min. na wyslanie wiadomości i przejście do innego tematu... nie wyrabiam. Miłej nocki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszedl mail, Nowa Ty to masz ciezko z tą pracą cały czas Cię gnębią. nawet potańczyć Ci nie dadzą z nami. Myśle, że powinni Ci dać więcej luzu. Pracownik zadowolony pracuje dwa razy wydajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
zapodałam sobie herbatke cynamonowo-jabłkową, dobra akurat na sezeon zimowy;) i oglądamjakiśfilm na jedynce o salsie hmmmm i znowu pewnie bedzie jakas big love;/ a Wy tu imprezke moncicie desti z krukiem;p jakie stroje obowi.ązują? moze sie przyłacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no sama nie wiem czy przebierac sie w ta mini i kozaczki czy nie ;) ??bo troszke zmeczona jestem a jutro mam maraton mozgowy w pracy i musze trzezwomyslaca byc rano :) single - zapraszamy na impre.a masz jeszcze te czekoladki z %?? a sticu potajemnie chcial impre zrobic i mnie nie zaprosic:( i mnie \'matka\' nazwal :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym przydało by się zatańczyć przy takiej muzyce :-). Coś mi mulnie forum chodziło przez chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm z szybszych to moze byc: Out of touch Ai no corrida a z wolnych: With or without you to tak pierwsze co mi an mysl przychodzi,bo juz dzisiaj troszke ciezko myslaca jestem (po tej lidlowskiej wódzie) ale w sumie to moze byc wszystko oprocz disco polo,tego na tzrezwo nie zdzierze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
desti cukierków juz niet:( niestety, ale coś sie wykombinuje;) hehehehe dobra to ja sie wlanczam w impreze siadam sobie ciuchutko w kąciku nucąc sobie pod nosem i neeed a hero....... lalalalalaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesteś matką tego topicu, nigdy się tu nie wypowiadałem na tym forum. Zazwyczaj jak już to forum pewnego clubu pierwszoligowego :-). Ten temat mnie jednak zaintrygował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, ze Ci sie spodobal :) a pierwszoligowy to jaki??cos jak Gornik Zabrze??;) kurcze cos mi tez muli to forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox, powiedzmy :-) Mnie tez sie muli forum, ale czasem tak bywa godziny szczytowania nastały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
kruczku - oprocz tego ze desti z tamtych stron to jeszcze jest kibicką zespołu pierwoszligowego mistrzowskiego ;) hihihi i nawet na mecze chodzi w sezonie wiosennym;) no nie desti??? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Single nie wiedzialem, ja też bardzo często jeżdżę. To już będzie od dzieciństwa, teraz sam się wybieram. Dlatego tak chce wiosne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha serio trafilam?? na slasku to chyba najbardziej znani sa,moze dlatego? single- no pewnie ;) zaliczylam pare meczykow w zyciu a na najwiekszym z nich bylam z single :) gdzie radziu majdan dzielnie bronil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie bylo w Zabrzu :-) Chociaż tam pare razy Radzia widziałęm jeszcze w barwach Pogoni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×