Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość song of song
Tak i co stanac na srodku ulicy?;) Co za niewygoda;) Juz lepiej pojsc z KIms, tym na neonowy spacer:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonowy spacer:D ja niedawno sniadanie zjadlam obiad bedzie jak zglodnieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość song of song
tak neonowy:) taki w swietle neonow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość song of song
Oj tak w swietle księzyca:) 👄 Tak:) Oboje go kochamy:) ja tez nie widziałam, ach gdzie to nocne słonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam singluchów ja nadal w moim LBN, jakby przyjemniej się zrobiło, troszkę słońca zza chmur wyglądnęło co mnie bardzo cieszy :) A wy jak tam - weekendujecie - ja zaraz zaliczę rodzinny obiad :/ a później siesta i pakowanko :) Odpoczywam, wannuje, łyżwuje, impersuje, melażuje, miksuje, rymuje, faluje i odlatuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Czy można? Bo jakoś tak szczególnie odczuwam ostatnio swoją singlowatość... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że można - bierz krzesełko i siadaj - wspieramy Cię, wspieramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniana czapka - nie...a wiesz co mi się śniło - że dostałaś \"bana\" i zakaz wchodzenia na topik \"APEL do...\". ;) A wogóle to witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem - obudziłem się spocony jak w malarii, czujłe że matka topiku jest brzemienna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis koszmar byl,moze cos kalorycznego przed snem zjadles :p ja brzemienna???hahaha ja brzemienna ;)matka Polka :D ni ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Desti, czy spotkanie się jakieś szykuje?:)... cos tam wyżej poczytałam:) Już się zastanawiałam, czy innego topiku by nie złożyć... pt: \"Pozostałości z Apelu do Singlii\"... hahahaha, bo zaczynam obawiać sie o śmierć tego wesołego forum:( Ha Sticu---> zwiałeś perfidnie w sobotę!!!! Gromy zsyłam na Cię... fakt, miałam rabotać, ale wiadomo jak to w sobotę w pracy;) Desti:) Insynuacje do Twej brzemienności zaprawdę, zaprawdę zabawne- najpierw miałaś \"chuść\" lub \"zgrubnąć\", a teraz... no niech to... Stica dorwała jakaś wena na Twój temat... Tyś Muzą mu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocho seti się nawaliła :) Nova>>>Zwiałem ?? Hmmm...pojawiłem się na chwilę i musiałem lecieć - oczywiście aby \"schuść\" Desti>>> Jakie spotkanie bo nie wiem o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy mam nadzieje ze nikogo nie usmierciles:D to czym sobie na to zasluzyles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti>>>Zgaduje dalej - czemu się błogo czujesz - miałaś ORGAZM! Kruk>>>>Mafia ale co dokładnie będzie mafiowane ?? W ogóle siemka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuina
stiqqqq:D ic spac lepiej ale powiem ci ze pierwszy domysl ]byl trafny:P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×