Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Kobiety na ciągnik 😠 plepleple napisałem, że jestem rozlazły bo byłem wczoraj na piwie, a wy juz całą ideologie doprawiacie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojc bialy nie denerwuje sie juz;) ja juz nic nie bede spekulowac;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku sie zakochał? ooooooo i chyba frówa w obłokach teraz ze go nie ma na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie dzisiaj jakieś schizy z tym zakochaniem. Uwaga dostajecie oficjalny opieprz za plotkowanie: -------------------------------OPIEPRZ--------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość ogarnęła wówczas swoim płomieniem serca czarnopiórych kruków, mądrych ptaków o gorącej krwi, której nawet zimowe chłody ostudzić nie mogą. I zaczęły się krucze zaloty. Skoro złoty dzień rozjaśniał blade świty zimowe, Czarnopióry wzywał krakaniem namiętnym Czarnopiórą na miłosne gody. Wzywał ją do harców i pląsów powietrznych, podczas których oba kruki, kracząc, zataczając w błękitach olbrzymie kręgi, kąpały się w złocistej toni mroźnego poranku, pławiły się w niebieskich wysokościach. I syciły żar krwi w pieszczotach nieziemskich, bo ziemi nie tykających, w uniesieniach prawdziwie niebiańskich, bo niebo było jedynym świadkiem ich rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy przeciez ja juz wiecej nic nie plotkowalam:) a tak wogole bialy to Ty pownienes jakies poematy pisac:)!!!!!!!!!! gwiazdeczka jutro jade ale wracam to pare godzin odpocznie ode mnie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczko moze racuszka:)?? a mnie cos glowa rozbolala i nawet nie mam w domu porzadnej tablety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kawki 3 nie pomogly bo tyle od rana wypilam:( ale po prysznicu mi przeszlo i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ,ale z innego powodu :( Ale postanowilam ,ze wraz z nadejsciem wiosny tzn.21 .03. bo kiedy naprawde przyjdzie to nie wiadomo ,biore sie ostro za siebie .To bylo moje postanowienie noworoczne ,ale nie udalo mi sie go zrealizowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna astronomiczna szybko do nas nie przyjdzie:( slyszalam ze dopiero na poczatku kwietnia ma byc slabiuskie przedwiosnie:( a wiosna i tak ma byc zimna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka wybacz ale mialam Ciebie oklamywac:( ja tez sie z tego powodu nie ciesze:( ale mozemy obudzic wiosne w sobie!!!!!!!!!!:):)🌻🌻🌻:) to jest juz bardzo pozutywne:)!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×