Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Kurka Nova jestem we Wrocu ale nie mam telefonu do Ciebie - :O Totalnie to skrzaczyłem - dzwoniłem na kom służbowy ale nikt nie odbiera !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq u mnie po staremu:D stiq moze ktos z topiku ma tel do nowej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam jak zwykle Nartka mnie nie zawiodła...czyli jakoś leci...ciekawe ciekawe :) Co robisz wieczorkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq ja to co zawsze:D a ty w podrozy sluzbowej???????:) no to poszalejesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedszkole. Po zajęciach przedszkolanka pomaga założyć botki jednej z dziewczynek. Męczy się, bo botki są ciasne ale w końu - weszły. Spocona siada na ławce obok a dziewczynka mówi: - A butki są na złych nóżkach! Rzeczywiście, lewy na prawy. Ściąga je więc, zakłada znowu, morduje się sapie... wreszcie! - A to nie są moje buciki... - mówi nagle dziewczynka. Przedszkolanka zaciska zęby, sciaga botki, ociera pot z czoła... - ... to są buciki mojego brata, ale mama kazała mi je nosić. Pani zaciska pięści, liczy do dziesięciu... Wciąga botki znowu na nogi dziewczynki. Uspokaja oddech. Zakłada jej płaszczyk, czapeczkę... - Masz rękawiczki? - pyta dziewczynkę. - Mam, schowane w butkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI HI HI Swoją droga ciekawy zawód -zakładacz papci w przedszkolu!-ja sie pisze! Życze kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nartka bo panie zawsze pomagaja dzieciom sie ubrac , bo to takie maluszki jeszcze:) a zreszta sie nie znam:D kolorowych nartko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek gwizdeczko:)🌻 a juz myslalam , ze pierwsza bede przywolywac singli do porzadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka dziekuje Ci dobra kobieto:):D ale i tak nie da rady zebym dluzej pospala bo sama sie o 8mej budze i juz dupa nie zasne:D to wstaje , robie kawe i zasiadam tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia- a ja chcialabym sobie pospac ,ale nie moge bo do pracy trzeba rano wstac :( bialy-a coz to sie stalo ,ze jestes rozlazly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdi---> życie takie jest, że czasami się jest rozlazłym jak dzień wcześniej napije się piwka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej single:) dziś obudziałm się z takim dobrym humorem jaki dawno u mnie nie gościł, mam nadzieję ze rozgości się on na dłużej,a nawet ze zosatnie na stałe jestem żywą reklamą deprimu i magnezu:P a.......ktoś się zakochał? fantastycznie! nową ktoś widział? a macie moze mp3 z piosenką jamesa blundta \"high\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×