Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Desti:D Czy to wiosna w Twoim sercu? Ja zakręcona po piwku ze Stickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurka!!! I zeżarło mój wpis, że Dzień Św. Patryka w Irlandii i poleciałaym sobie zobaczyć jak to jest... Ha, ja bardzo prosze o nie zjadanie moich wpisów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie jestem
tak, tak "lubię kiedy się zieleni lubię jak się piwo pieni..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje, nie mam innego wyjścia - minibarek z hotelu Panorama mnie zruiNova....ł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu:D Nieźle Ci to wyszło... hahahahaha, mam nadzieję, że ja Cię nie zrujnowałam;) w żaden sposób:) Do dziś wydaje mi się, że alkohol we mnie płynie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> do czego Ty Desti namawiasz?;) Jakie \"zgrubść\"? Po co, na co? A Desti wiotka jak trzcina... i OK:) no chyba, że Ci o co innego szło, no to sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) ja wrocilam ze szkolki, moje szare komorki przestaly juz pracowac i myslec racjonalnie musze je nakarmic obiadkiem , ktory zaraz skonsumuje, a pozniej czekoladka , ktora sobie zakuopilam, na ochydnym piotrkowskim dworcu:D ide jesc bo Polak glodny , to zly;) Milej koncowki pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic - ale po co?mi tak dobrze :) hehehe a wogole to przyganial kociol garnkowi :p nowa - stic sie mnie czepia,widzialas??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie interweniowałam, acz moze mu o co innego chodzi:)... doprawdy nie wiem, co poeta chciał przez to powiedzieć, co powiedział, a co pomysłał przez to, co napisał, a czego nie napisał, a pomysłał, a moze powiedział? Zaprawdę, zaprawdę nie wie Droga Desti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti>>>>A co ja się Cię czepiam i co ma do tego Nova ?? Jak nie chcesz \"zgrubść\" to może \"schuść\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nova fajnie powiedziane:D i dzieki za interwencje ;) stic - schusc tez nie chce :p a Ty chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu, ale o co chodz o co chodz? Tycie, grubnięcie... No ja się zastrzelę:P ale nie jestem w temacie figury Desti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to może Kruka \"schuścimy\", ktość musi \"schuść\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuu... to już rozumiem... Sticu dba o forme i linie forumowiczek, bo wiosna, a wtedy każdy ma schiza, żeby pieknie i ładnie i zgrabie, a potem lato i sukieneczki zwiewne, ramiaczka opadające:)... chyba, ze sie mylę. Mma nadzieje Drogi Sticu, że mi sie nie każesz odchudzać... zostańmy na odchudzeniu Białego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja zmykam do domku robić kopytka i sosik grzybowy... mniamu, mniamu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie praktycznie caly dzien pada i pada ten snieg:o ale co tam:D jest dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setu
Alea coz za mila niespodzianka:);)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×