Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

No wiesz ?? Czemu nie mogłaś mieć orgazmu ?? Przecież to normalne pytanie było :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STIQ ano koglam ale nie mialam:( ale za to wypilam pare drinkow i stad ta blogosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi dobre :) Też bym się nakulał ale muszę być grzeczny :( No nic spadam do jutra, oby bez kaca ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq do piatku🖐️ mam nadzieje ze kace nie bede mialas:o w co watpie:D bialy nie mam pojecia nie znam Ci na tyle , zeny to qwiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy ano :D a ty do pracy :D :classic_cool: as sluchales sobie juz \"bang bang\";)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazzdka ach te nutki:D a ja musze zaraz isc spac ale mi sie odechaialo a jutro bede nie tomna :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o helloooooooooo widzę że tu impreska była wczoraj więc chyba za szybko nikt się nie pojawi na topiku.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi albo jak kto woli w stylu Angeli z pobliskiego burdelu \"Heeeeej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konie zdechły, koła skrzypią, nie ma wody na pustyni, kobiety nie chcę swiadczyć usług seksualnych :( To już nie karawana, to orszak żałobny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKO !!! Co teraz - Desti brzemienna - karawana stoi - nawet sam Chuck Norris nie pomoże - co dalej ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o z drowie pytam :) no hej wszystkim:) coś mi się widzi, ze mamy na tym forum do czynienia miejscami z lożą szyderców :) a ja to strasznie lubie wychodze z domu codziennie do pracy i nie tylko i co jak jestem singlem tak jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej
Ś M I E R Ć... Uuuuhahahahahaha.... Ś M I E R Ć.... bo nie ma wody, nie ma jedzenia, nie ma sexu...to koniec...uuuuhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kruk kurcze może i masz racje ;) słuchaj to w ktorej dzielinicy najlepeij zaplować ;) może się przeprowadzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne jaka dzielnica - ważne z czym polujesz - proponuje harpun :classic_cool: albo nóż do obierania ziemniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dośc ze zmiana dzielnicy to jeszcze narzedzia za dużo to jak na jednego singla do tej pory polowałam głównie wyciskarką do czosnku:) jak widać skutek niezadowlający;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy jesteś m or k, jeśli m to proponuje się przenieśc blisko internatu dla kobiet, lub zakładu karnego pólotwartego dla kobiet, jeśli k to proponuje blisko klubu sportowego piłki noznej albo jednostki wojskowej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kruk no daruj jednostka wojskowa klub spotrowy ja poluje na inteligenetnego pachnącego mężczyznę a nie spoconego ... maniaka pompek albo piłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×