Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Ty sidła, ja harpon, sieci, wnyki....aha jeszcze znajdę moja maczugę i możemy zacząć polowanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic:) Ha... ale ja wolę bardziej humanitrane metody... może jednak zostanę przy tym całowaniu;)... krew, krzyk, szamotanina ofiary w sieci... nieeee... jakoś tak nie moge dzis... łagodnie nastawiona jestem. Całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... pobudka!!!!!!!!!!! Nie mówcie, że pracujecie...;) Stic, a Ty co? Na polowanie się udałeś? Harpun, łuki pod pache i polowanie Brutaluuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam ło ...... ale tu pusto no włazić na topik gady jedne i pisać co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro Blondyneczko_25 prosze podać \"topikowi\" tlen, przełożona Novika poprawić czepek i otrzeć mi pot z czoła, siotro Heroino szczypce i skalpel, \"=\" podać znieczulenie - zaczynam operować :D...w pogotowiu o,5 litra zniaczulenia dla mnie i defibrylator :classic_cool: Byłem w Pruszkowie - przepraszam za nieobecność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups pomyliło mi się - chodziło of course o gwiazdeczkę_25 ;) Fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ,ze stic marnotrawny wrocil ;) stic czemu Ty caly czas \"piszesz \" na mnie blondyneczka , ja mam czarne wlosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihih -otóż z natury nie pamiętam \"ksyf\" \"imion\" - często przekręcam. Swego czasu mielismy tu blondyneczką_25 ale coś ostatnio ucichła. Nagle pojawiła się gwiazdeczka_25 i już mi się zaczęło wszytko \"kiełbasić\". Generalnie po prostu ten model tak ma. Ale jak sama widzisz oswajam się i z Twoim nickiem. Jestem tu od pierwszej strony, to już tyle tu nicków zagladało, że nie sposób zliczyć. Ale z Gdańska to nikogo nie było. Ja lubie Gdynię ze wzgledu na Jachtklub Marynarki Wojennej \"Kotwica\" - ło działo się jak witałem tam na rejsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak blondyneczka i gwiazdeczka bardzo podobne nick-i :) Wiesz gwiazdeczki maja to do siebie ,ze pojawiaja sie nagle ;) A Ty teraz w pracy jestes czy w domciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto \"Stic nigdy nie powraca - to ludzie po prostu nie widzą Sticka\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Of kors że w pracy :) Ja tak lubie sobie do 21:00 posiedzieć - cisza spokój bezkresny, a za oknem świat pełen agresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
And You Panno Gwiazdeczko :) ?? Też pracka czy juz domek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihih, dopiero środa, bessss przesady, dobry zaprawiony singiel (zwany pod APELEM \"cynglem\") nie myśli o winku w pracy. Myśli jak wyjść na miasto i coś przypolować :P np: długonogą piekną młodą \"gazelę\" :D. Ja tam lubię \"domatorkę\" ale bez przesady - fotele nie dla mnie gdy dookoła tyle się dzieje. :) Winko to chybie że w żenskim towarzystwie i to na dodatek: ___$$$$$__________$$$_____$$$___________ __$$$___$$$_________$$_____$$___________ ___$$$_______________$$___$$____________ _____$$$______$$$$$___$$_$$__$$$____$$$_ _______$$$___$$___$$___$$$____$$____$$__ ________$$$_$$$$$$$___$$__$$__$$____$$__ _$$$___$$$_$$________$$____$$__$$___$$__ ___$$$$$___$$$$$$$__$$$____$$$___$$$$$__ ____________________________________$$__ ______$$$$____________$$$$__________$$__ ____$$____$$________$$____$$_______$$___ _$$$________$$____$$________$$____$$____ ______________$$$$____________$$$$______ Ale fakt też mi się nic nie chce, mało facetów na tym topiku, niedługo jak sie \"=\" nie bedzie pojawiac to zostanę sam - jak paluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lal stic masz talent ;) wiesz ja nie bede polowac na dlugonogie ,piekne \"gazele\" ,bo nie sa w moim typie :P Ja lubie sobie wieczorem po pracy wypic winko , chyba sie juz staczam :O wogole malo ludkow tu ostatnio ,wiosne poczuli czy co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia - może się pozakochwali i siedzą lub leżą objęci na swoich wersalkach. Novka już w domu - nie ma neta, Seti chybie na studiach to ma też utrudniony dostęp, Madzix z pracy chyba też klepie a już po 15:00, Hercia to samo, Desti obraziła się na mnie za \"orgazm nauczycielki\", Kruk chyba jej kibicuje, \"=\" też chyba z pracy klepie, Narti pewnie szykuje kolejną zemstę na swojego \"ex\" męża czyli mnie ;) Reasymując w 98% polskich firm sektora prywatnego i państowego posiada dostę do internetu :) Ja siędzę w pracy bo Biedronka do 22:00 a później lubię polatać w samych \"pokolankach\" nylonowych po sklepie - więc też siedzę - nie wiem jak Ty ale z tego co pamiętam to chyba paliwo \"chrzcisz\" ;) Czy nie tak...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie czaję - no chyba mówiłaś że dla Orlenu pracujesz czy cóś ?? Jak mam nie czaić ludzi - tu wszyscy się już dawno fotami i informacjami powymieniali :) Nawet jedno spotkanie na Śląsku było - a Novą pewnie znowu zobaczę w następnym tygodniu jak będę we Wrocku :) do Katosów też pewnie wpadnę - tylko Ty tak jakoś nie po drodze :) Wszytko to wie tak na prawdę Kruk - ale nam chłopaczyna wymiękł :( dobry był z niego herbatnik - gdziekolwiek jesteś \"wspieramy Cię, wspieramy...\" No i tak się nam topik kula...ostatnio cos oddech traci bo mnie do roboty zaganiają :( A Ty jak, nudy w pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ,ale mi ulzylo bo juz myslalam ,ze taki tepy okaz ze mnie ;) Ja nie pracuje dla Orlenu ,nic takiego nie mowilam ,musiales mnie z kims pomylic :) Ja pracuje w hotelu . No to juz rozumiem dlaczego tak dobrze sie orientujesz jesli chodzi o innych :) Nudy straszliwe ,wszyscy grzecznie pracuja , nie ma kogo opierniczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie o poranku ganiać borsuki w lesie, ubrana przy tym w pelerynę przeciwdeszczową i dlugie kalosze, przypominając tym samym talibańskiego komandosa. Nadmieniem, że powyższą czynność czynię z zapałem godnym aktywisty pomorskiego LPR\'u, nucąc przy tym melodię \"hej przeleciał ptaszek\" w metrum parzystym, której nauczyłam się na spotkaniach legendarnego koła gospodyń wiejskich w Solcu Kujawskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz opierdzielic kogoś za podszyw albo zgłosić to do modera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż nie można być doskonałym - to było tak na szybko ;) Nie chciałem się zbytnio rozwodzić, bo ostatnio zostałem posądzony przez jedną z forumowiczek, że palę \"coś\" :classic_cool: Właściwie nie minęła się zbytnio z prawdą, gdyż w chwilach wolnych od pracy i zgiełku, kiedy biuro pustoszeje, zaszywam się w kiblu z Vice Roykiem i sobie spalam jednego ponieważ mimo dorosłego już wieku, nie chcę aby ktos w firmie wiedział że palę :) To efekt trudnego dzieciństwa, kiedy to mój ojczym co ma warsztat samochodowy, bił mnie po głowie regenerowaną półosią od trabanta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi, nie powiedziałem ostatniego słowa ale dziś jestem już tak klapniety że nie mam na nic siły :) Zacząłem o 8:00 a do 16:00 nic nie jadłem - właśnie pochłaniam chleb z sosem do spagetti na zimno - mniam nie ma jak \"męska\" kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie szybko minie już 18:40 - póżniej jeszcze przez przypadek wpadnij na jakiegoś singla w Biedronie i znikniesz tak szybko z singli jak się pojawiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi, w faruszku w kropeczki - w czapce z prostym daszkiem i obowiązkowo obuwiu sprtowym czyli trampkach marki Converse, których guma wali na kilometr tanim kauczukiem - do tego Kasia Cerkwicka albo Krzysio Chałturnik - odjazd - mix romantyki i semantyki...a jak nie to zawsze posotaje nieśmiertelny van Damme na TVN i jego siarczyte wykopy - przy czym jądra wcisnięte w dekatyzy krzyczą: \"pomocy !!!!\", przy każdym uniesieniu stopy powyżej głowy - a to przecież domena tego aktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×