Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

> A Thousand And One Night W 2007 roku, będą te same dziewczyny co w 2006, tylko po liftingu - szkoda więc czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jednak ktos jest:) a z tymi dziewczynami to beda te same ....a moze ty jajuz znasz tylko ona sie jeszcze nie zakochala ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio wlasnie--> stic!!!!U nas nie ma Arkadii- niestety:(( ale mamy inne:)) Choc jak mam sie przyznac to tam same \" plastki\" chodza;p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff jestem w Wawie i jeszcze postanowiłem zajrzeć - ja w ogóle proponuje tak jednego dnia zbiorowo i anonimowo jednocześnie wybrać się do jakiegoś Alberta, zobaczymy kto sie po regałach i zamrażarkach chowa jak wam tak samotnie :P Widzę że znowu jakieś nowe nicki....i nowe marudzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) wpadłam sie przywitać i zmykam do nauki:/ ihihi czy ja zle rozumie czy sklepy typu lidel sa dobrym miejscem na poznanie kogos:P bo jeli tak to do Giliwckiego plusa dzis podskocze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Stic - Ty to chyba w jakimś markecie pracujesz albo co najmniej dostawcą jesteś :P A propos Arkadii podrywał mnie tam wczoraj doktor arabistyki... całkiem miły nazywa się Pirus (jest Turkiem) znajomi w Polsce mówią do niego Wirus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny czyli ja zapomniana
Witam i ja:-)Hmmm no ja dzis podskocze ale nie do sklepu a po pity...potem do b-ki no i......moze akurat kogos uda mi sie poznac.Wlasnie mialam dwoch panow kominiarzy, jeden mlody ,drugi starszy-wygladał jak rumcajs.Ale ten pierwszy byl niczego sobie-hmmmmmmmszkoda ze tak krotko, bo weszli,popatrzyli i zaraz wyszli.Taki los!NIestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojodyjowska - Only Client Server Wow kominiarze - taki to potrafi przepchać komin ;) Witam \"pojedyńczych brydżowych\" :D. Z jednej strony chciałbym aby ta przklęta zima się już skończyła a z drugiej strony nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) powiedzcie o co chodzi z tymi sklepami lidl.....chyba czegos nie przeczytalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka83, mniemam, iż do tego Plusa na ulicy Dworcowej się wybierasz, czy tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie ze nie :P do tego co jest niedaleko lotniska bo go mam po drodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiesza was filmiki które A Thousand And One Night wkleja?? czy tylko ja sie smieje:D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo śmieszą :D Jak tylko zobaczę link do nowego filmiku, to już się śmieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zdemaskowano mnie po raz kolejny:P Teraz będę musiał ukrywać się po kanałach kanalizacyjnych i ciepłowniczych albo zaszyć się gdzieś na przedmieściach miasta jako kasjer na jednej z wielu stanowisk obsługi klienta w dyskoncie sporzywczym lub przy wózku z paletą ze schyloną w pokucie głową...sad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Czy TMT jest niebezpieczny? Bo z tego filmu, jak jechali autem, można by taki wniosek wyciągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
witaski :D oj chyba nie stosujecie sie do mojego apelu :(, no ale faktycznie zima moze nie barzdo temu sprzyja w domu ciuplutko... ;),ale juz wiosna niedlugo :p stic - a Ty to chyba najbardziej sie nie stosujesz?;) ale przynajmniej mnie tu zastepujesz jako autorke topicu,dzieki ;) - buzka od detonation :* hihihi a z tym pojsciem zbiorowym do centrum to fajny pomysl,ale Albert moze za maly na to?a wogole to myslicie ze singiel singla pozna????? moze by sie jakos naznaczyc trzeba hehehe :D - jak Indianie jacys 1001 night - Ty sie chyba znasz z TMT,on liczy ile nie mial tej dziewczyny a Ty powinienes odliczac ile Ci pozostalo do poznania jej :p, ale tak an marginesie to sorki ale chore podejscie do zycia. co teraz ?zabarykadujesz sie w domu i wyjdziesz dopiero pod koniec 2007 bo wczesniej sie nie oplaca?:p oj oj oj ;) joanna - buzka (ja tez ze Slaska) ;) singielka-jakie marudy?;) noo chyba ze 1001 ten mnie zestresowal ze facet moze tak myslec!!!łeeeeeee pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
hahaha teraz zobaczylam filmik o stic'u -swietny byles :D!!! a o mnie jakis filmik jest?? ;) hmmm ochrzanilam ze nie wylaza z domow i teraz nikt sie nie odzywa :( a ja sie tak cieszylam,ze tylu fajnych ludzikow tutaj ;) lotka - i powodzenia na egzaminkach!!!trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy kawie
A Thousand And One Night = TMT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Thousand And One Night :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahahahahahahaha.:) Powiem jak Chyliska: Zajebiste !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×