Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość singielka
uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka znalazlas? czy nie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
owszem kliknełam;)ale nic z tego nie wynika, chyba musze byc zarejestrowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz, tam jest moj nr gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaskudka
A co, jeśli ktoś jest brzydki, mało atrakcyjny i nawet mu makijaż oraz dbanie o siebie nic nie pomaga ??? Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Niektórzy są skazani na samotność i już. Mogą mieć poczucie humoru i mnóstwo znajomych,ale i tak zyciowego partnera nie znajdą, bo liczy się ten cholerny wygląd. Taka jest moim zdaniem brutalna prawda. Czy ktoś z tego forum chciałby być z kimś, kto jest paskudny? Na pewno nie. I nie zmieni tego nawet fakt, że fajnie się z nim rozmawia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
no przykro mi,ze taki tepy ze mnie okaz:)pod kilka slow o sobie to jest gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
no jednak cos wykrzesalam z tego mojego malenkiego mozdzku, no coz widac jest wprost proporcjonalny do rozmiau stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki oki - to taki żart singielka :) Paaaaskuda - no jest jeszcze topik \"Dlaczego jestem samotna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zle, zapewniam Cie, ciekawa teoria mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaskudka
stic---> coś mi się zdaje, że nie muszę tam wchodzić, żeby wiedzieć dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszstkich, miło było z Wami spędzić czas. Singielka >>> do zobaczenia na gg. Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
no teraz to juz naprawde dobranoc,oczy mi sie zamykaja:)dla wszystkich kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenne loty
Paskudka masz racje, nie ma sie co oszukiwac mimo, ze tyle ludzi wypisuje iz na wygald nie patrza :O jedyna nadzieja w tym ze piekno jest pojeciem wzglednym... Ja nie narzekam na wyglad, glupia tez nie jestem..i dalej sama. Juz nie wiem na co to zwalic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka - a z czym sie dokładnie nie zgadzasz ? Nawet jak sa bez facetów to na pewno są zajęte. Przynajmniej wszystkie te w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie ma paskudnych chłopaków ?? A ci co robią, wyrabiają draże 24h/ dobę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
A no sa mezczyzni tez paskudni, a nawet mocno oszpeceni. I nie wyrabiaja drazy 24h/dobe bo i tak drazy nie moga jesc, to po co slinke sobie robic? Paskuda, niestety masz racje, nie ma sie co oszukiwac, a na potwierdzenie niech bedzie to, ze ja sam chociaz Paskudny szukam pieknej dziewczyny. Oczywiscie nie znajde, ale moge sobie nawet szukac i brzydkiej to i tak nic z tego, bo przeciez brzydkie szukaja przystojnych... I tak to wyglada. Na kazdym kroku jest nam wmawiane ze kazdy moge doznac milosci, ale prawda jest niestety inna. Milosc to dla wielu Utopia. To tak zeby was rozweselic troche. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaskudka
Przykre to wszystko. Samotność jest przerażająca :-( Niedługo te durne Walentynki ............. :-( Dobrze, że jest kafeteria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz siądzcie i płaczcie jaki to los niesprawiedliwy i okrutny i jacy wy biedni jesteście...ja przynajmniej sobie na zakupy do Lidla pójdę - może coś wyrwę przy chłodziarce z warzywami :P Ludzie skąd w was taki dół ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu niebezpieczne związki
narzekają a jak proponowałam randkę w ciemno to żaden nie chciał się ze mną umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×