Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Seti z moich wszystkich wcieleń też by całkiem pokaźna sumka postów się nazbierała :P :classic_cool: Pewnie nękania studenciaków doczekać się nie możesz? Tez bym tak chciała :P Spoko maroko, cóż to dla Ciebie 40 stron? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti wstyd się przyznawać ale tak wczoraj oblewałam zakończoną sesję ze nie byłam w stanie już jednego sensownego zdania sklecić :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi to:classic_cool: ze efektywnie sesje oblalas:D:) bo juz mialam , za Twoje nagle znikniecie, obwiniac wspolokatrki:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Seti że tym razem to ja jestem sobie winna :D :D No a dziś znów postanowiłam umilić sobie wieczór i efektywnie ;) przegrywać życie :P :P A Ty jak się trzymasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ja mogłam sobie dziś umilić i w inny sposób :P Ale to forume schodzi na psy, ot chociażby co zrobili z pierdoleniem o Szopenie? Nie mogę uwierzyć, że ktoś może sobie ot tak kasować tematy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi to zdrtadz mmi jak sobie \"umililas\" to moze tez tak zaczne;0 heh no ja tez w szoku jestem nie powinno tak byc , ze kazdy kto chce daje topick do kasacjhi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti na przykład wybrałam się na zakupy z koleżanką do Ikei- zjadłam 5 lodów śmietankowych, wylegiwałam się na kanapach, bo ona chciała sobie kupić jakiś komplet wypoczynkowy ;) No i sam dojazd w to miejsce zajął nam 2 godziny ;) To się nazywa tracić czas w przyjemny sposób :D :D Jak Ci się to podoba? ;) Ja nie mam pojęcia kto mógł mieć coś przeciwko tamtemu topikowi, ja czasem tam wchodziłam a one naprawdę pisały kulturalnie :o no i żeby tak wykasować dlatego że komuś się nie spodobało :o Zastanawiam się jak ja bym się poczuła w takiej sytuacji, ale jest pewne że nie chciałabym czegoś takiego przeżyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi ze wzgledu na to , ze rzadko decyduje sie na takie \'szalenstwo\" chetnie tyakie cos by, przezyla:classic_cool:;) a z tym topikiem to swinstwo!!!!!!!!! na pewno bylo by tobie przykro i nie wiedzialbysd \"dlaczego?\' niby toipick , a jendak na kazdym kroku spotyuka nas ogromna nisprawiedliwosc:o spij dobrze opdsypiaj zdrowo:) do jutra /dzisiaj🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpisz jeszcze? Czyżbyś i Ty odsypiała sesję? ;) :classic_cool: Ja mam dziś lepszy humor dzięki wczorajszemu lenistwu i dzisiejszej pięknej pogodzie :) Może się wybiorę do lasku? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi ja w zasadzie nie mam co odsypiac sesji , bo nocy nie \"zarywalam\":) teraz to dopiero \"zarywam\" nocki przez kafe😡 codziennie chodze spac o2giej 3ciej :D:D spie wiec do10/11nastej ale to i tak za malo a dlyzej spac nie bede bo to grzech:o :D a z kim do0 tego lasku pojdziesz:)??? tez byma poszla , bo mam b.blisko i tez fajna pogoda jest ale sama sie boje:( :D a dzis o 16nastej mecz jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti w lasku już byłam, ale nikogo ze sobą nie zabrałam :o Więc nie bój żaby, tylko sama sobie idź. Przecież mamy \"zacząć wychodzić z domów\" :) O meczu słyszałam, pewnie znów będę siedziała i na kafe studiowała aktualny wynik :P :P Seti to Ty się nocnym markiem przez to forume stałaś :) Ja ostatnio chodzę spać niewiele wcześniej, bo buszuję jeszcze po innych topikach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi i nie balas sie sama po lesie??;0 a kogo ja w lesie spotkam>dzika jedynie:palbo sarenke ;) i przerabalismy😠 ale srebro jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti jest chociaż sreberko, a szwaby niech spadają na szczaw :classic_cool: No i naszemu Adasiowi nikt nie naskoczy :classic_cool: A Ty skad wiesz, ze ja taka strachliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopi bo kobiety z natury sa strachliwe:D:P to ktory nasz Adas jest?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ja wcale taka strachliwa nie jestem :P A nasz Adas pierwszy :P Ale nie moglo bzc inaczej :P O co chodzi z Lusesita, chyba jej sie nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi heh ja do tych strachliwych naleze:o To brawo dla Adasia!!!!!!!!!! luska chbya Nas wszystkich wkreca;0 cos w rodzaju eksperymentu robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam pewnie tak z nudow sobie nowy topik zaklada :P Ja tez czasem strachliwa jestem, ale lasku sie nie boje :P A dziewczyny od Szopena niezle sie wycwanily :P normalnie podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopoi ja lasku samego w sobie sie nie boje ale tego co moze mnie tam spotkac wystraszyc:o musze przelamac ten strach chyba;) No tak Luska lubi zakladac topiki i byc w centrum uwagi:classic_cool:;) Dziewczyny faktycznie przestaly beczec , a zaczely6 dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez se dodam P
Seti nic Ci nie powiem ale to moje nowe wcielenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz chyba czas zeby Ci zdradzic choc jedno z moich czarnych wcielen :P Otoz zazwzczaj jestem gotowa na wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy zaczelam nia byc w zeszly weekend :) Ale cicho sza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodawac nie gadac
Mowisz ze sie domyslalas :) Tego sie nie spodziewalam :P Moze mi powiesz, czym sie zdrazilam ;) Zebzm na przyszlosc mogla sie lepiej kamuflowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopi tego tez sie domyslilam:P bo ja strachliwa ale domyslna istota jezdem:classic_cool: po czym sie domyslilam????jak powiedzialas o tym , ze masz wiele wcielen , to zaczelam byc czujna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa , a dzis gotowe na wszystko!!!!!! szczerze , to jeszcze nie ogladalam jak na razie tych niedzielnych odcinkow:o czy to jest powtorka tej ostatniej serii??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa przecia Ty masz odwyk od TVala!!!!!!!!!!!!!!!! ja bardziej ogladalam druga serie niz pierwsza ale kafe......:o ja szpiegostwa uczylam sie odd \"mistrzyn\":classic_cool: zreszta znasz je z jednego topIKu;) Zaraz zaczne cie podejrzewac , ze jestes tez Wicky Ticki;) [czy jak tam jej:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×