Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

= szkoda:(( Powodzenia!tam gdzie bedziesz;) Ja tez we wtorek wybywam:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy, straszna szkoda. To może przyślecie kogoś w swoje zastępstwo?? ;) Bo kto będzie tu ze mną rozmawiał? Może sama do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless🖐️:D Imprezowalas wczoraj??????? Wyrwalas jakiegos przystojniaka na parkiecie??;):D Nic sie nie martw!!!!! Ja tu w weekendy bede!!1 A juz niedlugo sesja bedzie czyli zas foll wolnego bede miala:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- ja nadal jestem singielką, moja imprezka znów skończyła się złym humorem, bo pokłóciłam się z moją najlepszą przyjaciółką :( Jakieś nieporozumienie wynikło, i mam nadzieję, że jakoś to sobie wyjaśnimy. Na dodatek przed chwilą miałam problemy z kompem. No i zadzwoniłam do Pana fachowca, który telefonicznie pomógł mi je rozwiązać :) Czułam się przy rozmowie z nim jak głupia blondynka. Dobrze, że będziesz chociaż w weekendy, koniecznie tu wpadaj :) I dawaj znać, jak Twoja sesja. Moja teraz będzie wyjątkowo mało zajmująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless mam nadzieje, ze przyczyna Waszego nieporozumienia nie jest facet:) Wiesz, ja tez sie na kompach nie znam:P i nie wiem , czy telefoniczne instrukcje by mi wystarczyl, wiec z Toba nie ejst tak zle!!!!:) Moja sesja tez straszna nie bedzie, dlatego napisalam , ze bede miala duzo wolnego:D Wlasciwie to moja sesja skonczy sie przed sesja:classic_cool: Ale przeciez trzeba pisac ta prace;) jakos damy rade!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- tu chodziło o wiele spraw, ale na szczęście nie o faceta. Gdyby chodziło o faceta, to bym ustąpiła, bo dla mnie przyjaciele są najważniejsi. A poza tym razem wiele już przeszłyśmy, a z facetami bywa różnie, o czym nieraz się już przekonałam. Wysiliłam się na szczerość i napisałam jej wszystko, co mnie gryzie. Moja sesja będzie rozbita, ale jakoś się już nią nie stresuję- wszak to już nie 13 egzaminów, a jedynie 4 :) A pracą się nie martw- jakoś damy radę :) Spij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless mam nadzieje , ze przyjaciolka wszystko sobie przemysli , to co jej napisalas i pierwsza wyciagnie do Ciebie reke!:) Juz do spania?;) To tylko ja po nocach siedze;) Spij karmelkowo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- jakoś się udało i wspólnie sobie to wyjaśniłyśmy. Grunt to szczera rozmowa! Teraz jest nawet lepiej niż było :) Ja też siedzę ostatnio po nocach, bo sesja się zbliża nieubłagalnie :( Ale przynajmniej zaczęłam już pisać pracę mgr :P Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless no widzisz jak wszystko ladnie sie wyjasnilo i wrocilo do normy!:) Ja do sesji jeszcze nie zaczelam sie uczyc ale zaczne w tym tyg;) Jesli chodzi o moja prace , to poki co mam ankietke[niezatwierdzona jeszcze] Teraz tworze jedno pisemko , do pewnego urzedu;) Moze zaczne od czesci empirycznej:P Milego:)i do napisania w piatek, bo jutro jade🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Seti, ze jedziesz, będę tęsknić ;) Kto tu ze mną będzie gadał o wszystkim i o niczym ;) Chyba nie sama ze sobą :o Miłego tygodnia, no i owocnego, do napisania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ja jestem! 🖐️ Co prawda w przerwie obiadowej, ale pozdrawiam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie kur­wa zaskoczyłeś = ;) Fajnie że wpadłeś, bo się stęskniłam ;) no i przynajmniej nie muszę pisać sama do siebie ;) PS. normalnie nie klnę, ale wczoraj się nauczyłam ;) no i umiem napisać zakochu­je bez gwiazdki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no niezle, ostre z Ciebie dziewcze ;) ...z tymi gwiazdkami to tylko kwestia czasu byla, Polak potrafi... Siedze sobie w pracy, przer-we ;) mam, obiadowa! Milego dzionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllow!!:) ktos sie tu o mnie pytal..jak milo, przynajmniej na forum o mnie pamietaja, hahahahaha, kurde kiedy ja w koncu \"wceluje\",ze tu bedziecie, bo zawsze przypelzne czekam czekam .....i nic w kazdym razie nieżle sie tu dzieje,zauwazyalam,ze o wieku gadaliscie, no to niech bedzie, ja-25,ale wygladam ( podono) mlodziej, co za niefart...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Singielka, jak tam filmik, dotarl? :) Jak zagladasz to pisz cos! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeles🖐️:) ale mnie zamurowalo , to Twoje \"kurwa\":Da kto Ciebie nauczyl , takich slowek?;) Singielka🖐️ pewnie , ze pamietamy Ciebie!:) =🖐️ smacznego obiadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......................................................... Dawno mnie nie było na kafe, az się stęskniłam ;) = ja tylko na ostrą się kreuję, w rzeczywistości grzeczna ze mnie dziewczynka ;) Seti- fajnie że tu zagladnęłaś... widzę że Ci się spodobało moje kur­wa , ale już nie klnę, bo się odkochu­je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................................................... coś mi nie wychodzi to pogrubianie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeless🖐️!!!!:D:) Ja tu zagl;adam i bede zagladala bo mam sentymenta do tego topiku;)to byl moj pierwszy \"staly\" topicki;):D Odkochujesz sie!!!!!Tp bylas zakochana?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sa wszyscy? ...wielkie mi uczynilas pustki w forum moim, moja droga... (Seti, Hopeless, Singielko)* tym zniknieciem swoim! :P ... *odp. podkreslic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! witam wszytkich singielkow:) ja po pracce dopiero, chora troszke jestem, cholerny katar i kaszel, no i te paskudne wichry. lece zaraz wypic fervex i pod kolderke siup:) = biedactwo, tak sie stesnil,ze zaczał \" trenami \" na forum przemawiac;P dostalam plytke oczywiscie, a ty liscik? mam nadzieje,ze tak [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Singielka...liscik dotarl, z tym ze w domu bede dopiero za tydzien! :( Tak wiec musze sie w cierpliwosc uzbroic, a zzera mnie ciekawosc! :) Dziekuje! :D Ciekawe czego Seti sie tak pilnie uczy hmm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti- moze Kochanowskiego sie uczysz recytowac?:) =- fajny filmik, taki.... niestandardowy:) i straszny..troche...:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no mial byc straszny! :) Kilmacik fajny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie mam dostepu do gg, bo w firmie siedze! :( A web-gg nie dzialla, w dodatku ktos przyslal mi wiadomosc, ktorej juz nie odczytam, makabra z tym komputerem! :o Tupot koni i nie tylko! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanowskiego to przerobilam w sredniej, wiec do tego juz nie wracam:D Ucze sie wszystkiego po trochu:P Widze , ze kolezenstwo singlowskie komunikuje sie za pomoca poczty tradycyjnej;) Lisciki milosne sobie wysylacie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= pojawiasz się i znikasz... mam na Twym punkcie bzika ;) nie romasuj więc z singielką [och, niewdzięczny, szukałeś wzroku mego, teraz go unikasz...] ;) Seti- ja nikomu liścików nie wysyłam... ale niestety nikt do mnie też ich nie pisze :( Jak sesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×