Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gotowa no to sprzataj, sprzataj;) ja reszte posprzatam we wtorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no przegrywam zycie... ...od salatki chyba nie utyjesz! Kto to Nigga i czemu odmowilas? Nie nadaje sie? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mhm, i wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no zdradź nam tajemnice, czego to mozna sie spodziewac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta sprawa ma cos wspolnego z Simonem M. ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wazne jak sie nazywa, wazne co mu po glowie chodzi. ;) Bo jesli to co Simonowi to uciekaj jak najdalej, chyba ze lubisz sporty extremalne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posądzam, dobrze ze z Tobą nie jest latwiej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za twarda tez byc nie mozesz, bo ktoś moze pomyslec ze się Tobie narzuca i co wtedy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa chbya czegos Ci brakuje , ze tak nie spisz po nocach!!!!!!!;) ciekawe czego?:P;) pewnie melatoniny!!!!!!;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem singlem
dobra rada, wychodze z domu ide umyc auto hi hi hi moze kogos spodkam :-))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę proszę, jaka Pani Gotowa skrupuatna, pracka napisana grubo przed czasem. No no, podkresla ze nie jest latwo, hmm to daje wiele do myslenia (w pozytywnym aspekcie). Nie moze okazywac powiadasz? Hm... to co wiercic do upadlego (dziury w brzuchu)? :P Racja seti, no dzis nie najlepszy dzien do mycia fury, proponuje sobote, dzis to raczej ludasy do kosciola pedza! Jednakowoz czekamy na wynik polowań! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja juz obiad zrobilam ciasto upieklam:P trzeba o spacerze pomyslec i innych sprawach:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastko? A jakie, dobre jakies? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mniam mniam mniam, ale bym sobie pojadl uwielbiam cynamon w polaczeniu z jablakami lub sliwkami i cukrem. Kurde gdzie Wy dziewczyny sie chowacie, gotuja sprzataja, prace za wczasu oddaja no normalnie skarby... ...sam lubie sie w kuchni aktywnie pokrecic... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==== a co dzis wyniknelo z Twojego \"aktywnego krecenia sie\" po kuchnbi?;) moze Ty w innym celu tam sie krecisz??moze po prostu zagladasz do garow tylko i generalnie placzesz sie pod nogami:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti dzis z aktywnego krecenia sie po kuchni wynikło przygrzanie bigosu! :P Ale generalnie czasami tez coś prostego sie zrobi. Tak, zagladam do garow, i placze sie, przyznaje bez bicia... Gtowa, 5 ciast? Rety, kto to zje? Pozdobywalbym ;) tylko mozliwosci brak ;) no chyba ze wirtualnie :) ! Uwielbialem pierwsze terminy egzaminow, oj broniło sie tez miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest Seti, nie rozumiem Cię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=== wtedy to mialo byc \"sami mlodsi\";)( to ze mam \"szczescie\" do mlodszych ode mnie:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielki po 40 to jak dobre wino! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto powracam :classic_cool: Trochę chorowalam i tu nie zaglądałam :o :o = masz czas na zdobywanie aż do piątku ;) ;) PS. Zmieniłam nicka bo stary mi się znudził :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze jak? Tylko do piatku, to za malo. Popodrywalbym, ale zostane uznany za Don Juana (juz singielke podrywalem) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swieta powiadsz, ja wlasnie przyjechalem :) Jestem ciekaw jak sie zapowiada te Twoje 5 ciast :) A gdzie pedzisz do tego domku? Hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×