Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość czas sobie płynie
Seti jak mnie sie urlop skonczył to Ty dopiero mówisz o wspólnym wyjeździe, jak ja juz sama w górach byłam ;) Z chęcią bym jesienią w góry pojechała ale kto mi da urlop....no chyba że bym wzięła ze dwa dni bezpłatnego + wekend to by były 4 dni... = hehe "złapac drania"... a potem sprzedać ;) Ty tez bys go nie łapał jakby ci po ścianie chodził w czasie hmmm...( no wiadomo) ja go nawet nie widziłam bo już go nie btyło ale z opisu taty wywnioskowałam że to był ptasznik, tata potwierdził jak zobaczył zdjęcie w necie...bo jak ja bym go zobaczyła to tez bym pewnie zawału dostała, no mówię że przez miesiąc nie mogłam spokojnie spać i nie kokietuj ze te Twoje górki to takie niskopienne ;) jak dla mnie to wysokie :P co do spacerów to samemu czasem tez przyjemnie, cisza , spokój, natura i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, no z tymi weekendami to nie tak latwo bo pracuje daaaaaleko od domu! ;) I raz w miesiacu jestem, przy dobrym wietrze! :) Kolega jak kolega! Do pogadania jak znalazł! :P Sama w gorach? Co za strata! ;) Chyba ze sie jakos zgadamy na konkretny weekend. Wiesz, nie musimy lazic 4 bite dni! No wlasnie ten wczoraj skoczyl na mnie w czasie hmm, bo rzucalem cien a bylo mocne swiatlo i chcial sie gdzies schowac. Bylo to troche komiczne ale jakos dalem rade! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jaklos sie zgadamy:) 2dni chbya i tak wystarcza;) moze do tego czasu zakupie sobie profesjonalne butki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
= no sama na szlaku ( bo poszłam rankiem i nikogo nie spotkałam, pieknie było, cisza , spokój, słoneczko poranne prześwitujące przez drzewa tylko troche może strach ;) ) co do wycieczki to no niby nie trzeba by chodzic 4 dni ale ja i Seti mamy trochę daleko, to sam dojazd nam by zabrał jeden dzień ;) ( mówię o pkp naszych wspaniałych) a ja to lubie tak troszke odsapnąć zanim z pociagu w góry pójdę :P hehe...to pomyśl jakby skoczył na Ciebie taki ptasznik Seti , jak ja sobie kupilam butki ( a raczej buciory) to je po jednym wyjeździe do reklamacji dałam , ale mam juz inne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas ano ja sobie buciki kupie:) lkadne :) ale to jeszcze troche:D moze dopiero na wiosne:o moze na wiosne sie umowimy jednak?;) :D:D ehhhhhh pozyjemy zobaczymy:) tymczasem sp[ac uciekam papap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
ja tak dawno nie byłam w górach jesienią.....:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
pojedziemy do = to nas przenocuje :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas ja ostatnio w gorach to bylam w porze zimowej:( ciekawe co na to =:D;) Milego dnia🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaden problem. :P Ile Wam zajmuje dotarcie do Wroclawia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
to tak: najpierw około godziny autobusem potem około 3,5 godziny pociągiem , tak średnio żeby się znaleźć we wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
ja na nartach nie śmigam to zimą w góry nie jeżdżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
a w piątek byłam we wrocku ( posiedziałam na rynku przy herbacie) wracając znad morza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na nartach tez nie smigam:o :D = musialabym to sprawdzic;0 polaczenie mam pewnie bezposrednie;) Czas to Ty jakas okrezna droga z nad morza wracalas chbya:P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehe zalezy znad ktorego morza... ...no to z Wrocka do mnie jest 1,5 godz. pociagiem Seti ma blizej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= to gdzie Ty dokladnie mieszkasz, bo juz nie pamietam, to ja zaraz sobie dokladnie sprawdze:) ]lubie pociagami jezdzic:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
znad bałtyku :D no okrężną wracałam, bo tym razem ze znajomymi a oni tak już mają ;) = skąd wiesz że Seti ma bliżej? ;) raczej mamy tak samo bo mieszkamy obok siebie :P i jest bezpośredni autobus, tyle że ja na dalsze trasy autobusami nie mogę za bardzo jeździć, więc tłukę się najpierw autobusem a potem pociągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
no to bym jechała 6 godzin nie licząc czasu spedzonego na czekaniu pomiędzy jednym pociagiem a drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"skąd wiesz że Seti ma bliżej?\" ...zle doczytalem, nie wiem :o 6 godzin + coś tam to nie tak zle... Wyjezdzajac w piatek o 15, 16.. to mozna byc tu o 22, 23 jesli polaczenia pozwola... Sobota na spacerek i w niedziele powrot! :) Gdzie mieszkam? Tajemnica! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
to fakt, w piatek sie zmęczyć podróża, odpocząc w nocy potem w sobotę zrelaksowac na spacerku i odpocząc w nocy i do domu :) mniej więcej to wiadomo gdzie mieszkasz a przynajmniej w jakim kierunku od wrocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
pamiętam Cię A Thousand And One Night ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja TEZ pamietam mimo iz jeszcze wtedy nie pisalam;) tak w 2006r;) [chyba nie 2005:D;)] tez w sumie nikogo nie znalazlam , mimo iz spotykalam wielu ludzi itd;) nie wiem juz w czym problem tkwi, na pewno we mnie ale gdzie dokladnie, to nie wiem jeszcze do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
No ale A Thousand And One Night ma jeszcze trochę czasu skoro miał trafic w 2007 r ;) Ja może i na "bratnią duszę" trafiłam ale niestety okazalo się jak "kulą w płot".... Ja akurat nie spotykam wielu ludzi ( zwłaszcza mężczyzn), wiec szanse że trafie na jeszcze jedna "pokrewną duszę" są praktycznie zerowe, bo w życiu ich się wiele nie spotyka ( to raczej rzadkość), w ogóle nawet o przyjaźń trudno...jakoś mam wrażenie że niewielu ją ceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas witaj:) ja wlasnie ostatnio wielu tych mezczyzn spotykam, roznych bardzo ale jakos wtedy nie mysle tymi kategoriami i zbywam po kolei;) tak mam juz albo troche pozwodze i koniec:o musze sie zmienic bo sie w koncu na serio sama zostane!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
no własnie...ja jak juz spotykam to w sumie tez nie myśle tymi kategoriami w sensie że nie patrze na każdego spotkanego faceta pod kątem "a może to ten", pod kątem bycia razem itp. raczej tak normalnie, pod kątem koleżeństwa ewentualnie przyjaźni...to juz raczej faceci których spotykam myślą w sposób " albo będzie moją kobietą albo nikim w moim życiu"...( dlatego napisałam że sama "tylko" przyjaźń nie jest w cenie, bo jakoś tak wydaje mi się, że ludziom szkoda na nią czasu, raczej "polują" i zdobywają a ja okazuje się że nie pasuje to zmieniają na inną/innego) aaa...no i ja nie zwodzę ;) bo nie umiem( a moze nie chcę?) a chyba powinnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
poprawka bo zjadłam "k": "....raczej "polują" i zdobywają a jak okazuje się że ktoś nie pasuje to zmieniają na inną/innego)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, jak pojdziesz na spacer prosto na północ to wpadniesz do odkrywki!!! :o Ale dół! Ło matko! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×