Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość czas sobie płynie
no i faceci takie chyba lubia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
dlatego piszę ze też chyba powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
= ale z drugiej strony góra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
juz nie mogę tak mi zimno....u Was też? rekawiczkę założyłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zimno, jedną? :P Góry nie widzialem, zaraz zerknę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= a zebys wiedzial , ze dol:P ale widok robi wrazenie:) do wrocka jade 4godziny z minutami, mam pociagi rozne oczywiscie stawiam na bezposrednie ale pogoda teraz jak narazie deszczowa sie zapowiada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano gora tez jest;) i wiatrakow ostatnio pelno na niej poustawiali;) mnie tez zimnooooooooo!!!! siedze w dwoch bluzach pod spodem jeszcze jedna bluzka:o chbya jeszcze jedna pare skarpet cieplych zaloze z rekawiczek rezygnuje bo nie wygodnie mi sie pisze;) albo zaraz normalnie pod koc wskocze i nie wyjde juz spod niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
jedną bo bardziej mi prawa zmarzła :) Seti masz taki sam dojazd jak ja do wrocka ;) ja pod kocyk nie wejdę bo mam troche do zrobienia ale tez ciepło sie ubrałam....faktycznie pogoda sie zrobiła paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie
a te wiatraki na górce mnie sie nie podobają , jedyna górka w okolicy a tak spaskudzili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorka i tak sztuczna wiec wszystko sztuczne ciekawe ,,,,,, nmeidlugo bedzie sztuczne jezioro jak dol zaleja:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wpadłem do odkrywki! :P Wiatraki powiadasz, a stoku narciarskiego nie budują tam czasem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= stok juz jest juz pierwszy sezon zaliczony byl tzn ja osobiscie nie zjezdzalam:P ale smigaja tam ludzie ]zewszad przyjezdzaja na narty i inne atrakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co to za inne atrakcje? :P Jakby Seti rozdawala drinki z palemką to bym tez wpadł! :P Jak pogoda między dołkiem a górką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta roznosze drinki w pluszowym bikini:classic_cool: pogoda barowa lub jak kto woli lozkowa:D;) a u ciebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...łóżkowa! Widzę, że czytasz w moich myslach... :P To co aranżujemy coś? Do łóżeczka hop!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ja jeszcze nie w lozeczku;) ale moze juz neibawem bede mogla kilkac z lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, z łóżeczka, brzmi jeszcze ciekawiej... A powiedz mi czy Twoje imie zaczyna sie na K. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to ze na \"a\" sie konczy to wiem! A nic :) :P tak tylko pytam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= moze kiedys na jakims topie rzucilo Ci sie w oczy moje imie;) a ciekawe gdzie Czas sie podzial;) moze zas gdzies w drodze jest , bo zauwazylam , ze duzo podrozuje;0 a Ty masz nadal urlopik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie na forum, zupełnie gdzie indziej Cię znalazłem! :P No nie ma jej cos...kurde, zostawiła nas A urlopik sie konczy, w niedziele wyjazd :o To Ty teraz z kompem w łóżeczku bedziesz spać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeejjjjjjjjjjjjj Ty spryciarzu:P gdzie mnie znalazles?;) to pewnie przez to, ze wszedzie praktycznie tego samego nicka uzywam;) no jak bede miala taki \"myk\" , to z laptim w lozku bede z\\lezala:D a nie na krzesloe:o nooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie powiem Ci gdzie, bo kupa ludzi czyta forum. I nie po nicku, a po miejscu zamieszkania! :P Jak cos to jestem pod gg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra, kolorowych i tymczasem, na dzis starczy przegrywania zycia na kafe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ufff... dobrze, ze wczoraj przestalo padac! Sa tu jakies nowe single? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a starzy nie wystarczaja:P???? =czesc w ogole:0 a teraz mis ie przypomnialo , ze cos mialam sprawdzic:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wystarczają w pełni, ale cos mało nas! Lepiej nie sprawdzaj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×