Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Hahahahaha... ale afera... właśnie zbierałam się, żeby powolutku wychodzić z biura, kiedy to okazało sie, że nie mam kluczy, a ma je mój sympatyczny kolega, który o 16-tej poszedł doma:P Jestem właśnie po akcji obdzwaniania ludzi: kto mieszka najbliżej i podjedzie, zeby mnie uwolnić od mało przyjemnej roli stróża:) Ha, ale zaraz przjedzie kolega super szybkim autkiem... Ufffff.... jestem uratowana... Ale żegnam Was, miłego wieczoru i dyskusji na naszym forum:) Może w nocy wena Was weźmie i stworzycie hymn Singli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) Stic mam pytanko!!! Czy Ty się znasz na konstrukcjach żelbetowych i stalowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze macie racje,ze to tylko pretekst.Tez tak pomyslalam ostatnio,ale coz...sama nieiwem o co mu chodzi.W sumie niestety kolejna rzecz sie sprawdza jak nie ten to inny:(Takie zycie:)Dziekuje Wam:)!!!Ja sie boje zwiazkow z facetami teraz.Jesli moj M.powie,ze to koniec juz na zawsze to bedzie dlugi \"urlop\":( Dobrej nocki wszytskim 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jak ktoś szuka stica to szuka na singlach ??? :P Że ja niby tu mieszkam czy cóś...?? W ogóle jest ktoś czy przysłowiowy h... nocuje. Nartka>>>>Czemu ja nie będę potrafił zachować się w teatrze ??? Blondi>>>>No cósik wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku...to co do \"Wiśniowego Sadu\" pod jabłoń albo inne czarnoleskie drzewo na meliskę, dziurawca czy żen szen bo do \"Boba\" nie mam ochoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam swój wiśniowy sad herbatka u Tadka, a do Boba też nie mam ochoty. Chyba, że zobaczyć nasz stolik na którym rozegraliśmy ostatnią bitwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha - to i ja do domu lecę - no czas zgolić zarost menelski - ufff już nie mogę doczekać się maszynki Pozdrófffka dla nocnych marków. A byłem w kinie na \"Hostelu\" ale to jakaś kopa - ni to straszne ni to śmieszne. Jutro chyba przetestuje \"Czerwonego kapturka\" No to lecędo domu. POZDRO Narti>>>>Dziękuje, przepdaszam, do widzenia i dobdanoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zawsze tu jesteś Sticu:P A masz jakieś materiały na ten temat? kumpelka w biedzie :( Jestem zadowolona,że w końcu dobre kino w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie jest automatyczny pilot, jak wracam w sobotę do domu :p Wiesz, że nawet bys pasowała na zakonnice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się, znów tak źle nie ma, bo ludzie z Torunia normalnie żyją. To jest grypa nie zagrażająca takim istotom jak TY ;-) Tylko ptaki muszą być odizolowane, a co jak bialy kruk zdechnie, postawią w zoo atrape. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyja normalnie bo nie maja innego wyjscia,ale jest to grozna dla ludzi odmiana wirusa . A co do Ciebie kruczku to Ty trzymaj sie z dala od Torunia , nie oddalaj sie zabardzo od swojego gniazdka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknęli mnie w klatce, bo robią ostrą kwaratanne> Do Torunia nie lecę, bo nie po drodze mi :-). Groźna dla ludzi odmiana, to uważaj tam na siebie Blondyneczko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że jesteś kandynatką na zakonnice roku, a tutaj słysze text, że złego diabli nie biorą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×