Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Ha, dotarłam do pracy:) i pracować sie nie chce:( Sticu--> jak się ciesze, że dotrałeś do domku cało i zdrowo:) DestI, Nartka--> Miło było Was poznać, mam nadzieję, że następny zlot tez zaszczycicie i będzie nas więcej:) BiłaLy--> dzięki za olę gospodarza;) A wszyscy, których zabrakło: niech żałują!!!! I szykuja się na następne zlot... mam tanie noclegi w karpaczu, wiec może wiosna w górach? Macie ponad miesiąc do myślenia, albo rzucania innych propozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova...--->Też me serce się raduje jak Cię czytam - mamy zajebiste zdjęcie na deptaku - Nartka nazwała je \"Novika but\" - ale i tak \"ojoo\" z \"byłą żoną\" jest the best :) A jaka ona uradowana na tym zdjęciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam pytanie Nartki---> do domu dotarłam spokojne o 13.30 pociag zatrzymał sie we Wrocławiu, a potem parę rzeczy do zrobienia miałam i poszłam spać:) na 3 h i potem tv i znów spanie:) A teraz wracam do pracy, siedzę do 20-tej, odezwę się jeszcze:) Nartka--> liczę na zdjęcia... wszyscy liczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu--> czyżby to zdjęcie razem było przysłowiowym zdjeciem do rozwodu? Ło matko, czy przyczyniłam sie nieswiadomie do rozpadu rodziny? Biję sie w mą piękna pierś;) padam krzyżem... chyba, że mnie kto z błędu wyprowadzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova...>>>>Hahahahahaha...nie wiem, powiem Ci szczerze że nie pamietam od czego się tak naprawdę zaczeło. Obudziłem się nastepnego dnia i byłem po rozwodzie :D Lol Zresztą było pożegnanie z drażami kokosowymi w tle !!!! Desti mi na drogę kupiła :D JESZCZE RAZ TO POWIEM - ZAJEBISCIE SIĘ BAWIŁEM I DLA SAMEGO \"WIŚNIOWEGO SADU\" CHĘTNIE ZROBIĘ SOBIE RUNDKĘ JESZCZE RAZ - ALE JUŻ BEZ PERWERSYJNYCH WYCIECZEK TAKSÓWKAMI - NAWET KRUK PRZYZNAŁ, ŻE PRZESADZILISMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oswiećcie mnie... o jaki Wiśniowy Sad chodzi? Ha, nie piłam na tyle, żeby nie pamiętać pewnych faktów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova...wspieramy cię, wspieramy cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu--> jak tylko będą zdjęcia od Nartki, to Twoje drukuję i nad łóżkiem wieszam:)... to ze mną... tak pikine my wyszli... wiem, rozpad rodziny i te sprawy, ale za to wsparcie... wspieraj dalej i myśl, gdzie następna wycieczka:) Ja rzuciłam propozycję... żeby nie było tak, jak z klubem dla singli... pomysł padł:( no, ale my się spotykamy:) i oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz moja \"eks\" to bardzo zazdrosna jest - nie wiem czy to zamknieta sprawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Dobi! -kto tu o mnie plotkuje !!!!-nie wolno Nowa zdjęcia Ci wysyłałm-ponowie próbe za chwilunie może masz cosik z adresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi :) Nartka - kiedy Ty się zaczernisz ?? Nie wiesz że to niebezpiecznie tak na pomarańczowo ?? Podszywacze itp :classic_cool: i zapomniałas dać mi swoje gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Od czasu do czasu niczym wygłodniała laparcica przebram się za surykatke z małym dziobem do wyjadania miodu, albo foke uchatkę i podskakując na jednej nodze w brodziku z galaretką wydaje dziwne odgłosy (kłiiik, skłiii, habż hydżżż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nartka - ja Cie uduse za te zdjecia wesprzyjcie mnie bo mam dola,wyszlam jak ...hmmm :(mnie tam prosze wykasowac!!! buziaczek dla novej,kruka i stica noo dobra narcia ,dla Ciebie tez ;) bede potem, nartka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam dzieckiem diabła! Sticu-łobuzie!!! O co chodzi Detoxowi? -może sie kiedys poprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No buzie wielkie Nartka i Desti:) No przed chwilą właziłam na pocztę na gazecie, ale nic nie było, moze wyślij mi na drugą... ino;) nie mam namiarów na Ciebie: przez Desti prześle numer telefonu i podam Ci na tlen, bo tam lepiej zdjecia dochodzą, acz na Gazetę też szły... wiesz co? poczekamy do jutra, co, a Ty weź od Desti numer tel i prześlij mi swój... Matko... zawiła droga, ale inaczej się nie da:) I proszę bez zazdrości... acz rozumiem, rozumiem: zdjęcie ze Sickiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzis i ja singlem jestem:(Bardzo mi z tym zle!Okropnie!!Ktos kogo tak mocno kochalam uznal,ze skrzywdzilam go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nartka!!! I jeszcze gratulacje z okazji zaczernienia... Witaj w piekle:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Nimfa! Oki Nowa i dzieki-hi hi uciekam-musze cos ugotować! dozo i nartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti... jestem z Toba... nie wiem, co Ci się dzieje, ale smutne, że masz chandrę:( ... po 17-ej masz maila- jak się z pracy parę ludzi wyniesie, to spokojnie. Trzymaj się ciepło... odezwę sie:) 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa--> to zostań z nami... zobaczysz, ze w naszym zakręconym towarzystwie... cokolwiek to znaczy:D będzie Ci lepiej... wiem, że boli... czy juz nie da się nic uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa009>>>>>To przygotuj się, że tutaj może być już tylko lepiej - wesoła z nas ekipa - zaraz Ci się huror poprawi Nova...>>>>Ale zamotałaś z tym mailem....uuuu kobiety ach kobiety Nartka>>>>>:) Dla Ciebie wszytko....Taka Pra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic//🌼 Witaj! Ech...zostawil mnie moj F.Czuje sie okropnie i niewiem jak sobie radzic:( Tak bardzo Go kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa//:(raczej nie da sie.On mysli,ze ja Go zdradzilam i niechce ze mna rozmawiac ,a to przeciez nie prawda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa---.Stocka żona w sobotę zostawiła z długami i niepoplaconymi taxowkami, głowa do góry zawsze jeszcze możecie się spiknąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kawał na poprawienie humoru: Trzej przestępcy jadą do więzienia. Każdy z nich ma przy sobie Jedną rzecz, dzięki której będzie mieć zajęcie w więzieniu. Nagle jeden więzień pyta kolegę: - Ty, co wziąłeś ze sobą? Ten wyciąga farbki i mówi: - Będę malować, czas mi szybko zleci. A ty co wziąłeś? - Karty, mogę grać dla zabicia czasu. Trzeci przestępca Stic siedzi cicho w kącie i uśmiecha się.. Oni do niego: - Czemu się tak podśmiewujesz? Trzeci wyciąga PUDEŁKO TAMPONÓW i mówi: - Ja mam to! - A co ty będziesz z tym robił? - pytają koledzy. Trzeci przestępca uśmiecha się i zaczyna czytać z pudełka: - Mogę jeździć konno, pływać i jeździć na rolkach... Nimfa>>>>>Don\'t worry - 🌻 może nie jak holenderski tulipan ale też dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza z zezem rozbieżnym: - Co się pani tak rozgląda? Nimfomanko przywieziemy ze Stockem tulipany z holandii dla Ciebie oczarujesz nimi swojego ex :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pomówienia !!! Były zawsze twierdził i kazał mi to powtarzać-,, Stać mnie-mam forsy jak lodu\". Kruku nie spodziewałm sie tego po Tobie byłeś przecież świadkiem na naszym ślubie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Stic za dowcip:D jeszcze się śmieję:)... Przeczytałam, co napisałam do Nartki a propos maila i zdjęć... nic z tego nie zrozumiałam:) hahahahahahaha... znów ciężko było napisać, co pomyślał poeta, a co chciał wyrazić, przez to, co pomyślał:P Nimfa... napisz mu jak było... ja, jeżeli ktos mnie nie chce, albo nie moze wysłuchać, to piszę... czasami mi to nawet łatwiej przychodzi niż rozmowa... poczekaj, niech emocje opadną i moze nie wszystko stracone... długo byliście ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×