Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

ja mykam na drzemke mala bo cos mnie spanie bierze o zesz Ty,snieg pada!!!!!!i takw kolo macieju,juz gumowce znowu mozna schowac pozdrowka i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> to zamiast czuwać z nami nad tematem... rozwijać, dopisywać itd... Ty sie bawisz sprzętem... ZDRADA!!! Mam nadzieję, że Ci szybko ta zabawa przejdzie i z nami aktywniej posiedzisz, bo smutnawo bez Ciebie...:) A jak sie nudzisz, to może coś na pocztę mi wrzucisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Biały... akurat ta wypowiedź sarkazmem powiała... niech zgadnę dlaczego;) Ale jeśli sie nie nudzisz, to O.K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja - tak jak Wy Tylko jedno mam życzenie Niech zacznie się Wiosenne przesilenie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chcę wiosny i nie tylko wiosny, ciepła przedewszystkim. Obecnie zaczynam mięc wrażenie, że ziemia od zawsze była biała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynasz gadać tak jakbyś się zakochał ???? :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry Wszystkim! Nova ciesze sie ,że otrzymałas przesyłke Sticu przepraszam chyba udusiłam Cie perfumą mą-zmienie je obiecuje, cemu do mnie nic nie piszesz na gg wyglądam ,czekam martwie sie a tu nic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomniałam-kto jedzie jutro na nartki -skoro świt?-apel do s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa//Witaj!A co Wy se zdjecia podsylacie jak wygladacie??:)Ja bym raczej wolala zostac anonimowa maszkara,nieszczesna :p hehe!Pozdrawiam!Nie rozumiem mechanizmu-FACET -tak mi sie wydaje!To za ciezkie stworzenia dla mnie...zostane lesbijka!!hehe!ZART!Pozdrawiam:) 🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄🌼 ❤️ 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, przepraszam!!!-własnie sprawdziłam poczte odp:-własnie o tym:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narta, a gdzie jedziesz na narty? Bo ja jutro to będę miał narty na moim linoleum nowym, ski jump ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie do Szczyrku! (plan może ulec zmianie) -mykam -musze wyjśc z psem! dozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa... nie mów, nie przerzucaj sie na kobiety:)... mężczyźni są trudni, ale nic się nie równa, kiedy facet Cie dotyka, a kiedy kobieta:) Zdjęcia sa ze spotaknia... żałuj, że nie byłaś, bo atmosferka naprawdę wspaniała:)... zdjęcia też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa - ja bym pojechał tylko że jest jeden zonk - PRACA 😡 chyba że to plan na za dwa tygodnie ?? Ale nie wiem czy dożyję ;) Kruku>>>>>Major Walenda :) Też tam kiedyś popierdoliłem Bień: W nocy w motelu zdejmujemy szajkę przemytników samochodów. Kradną w Niemczech i przez terytorium naszego kraju przemycają do Rosji, ciężkie pieniądze. Jak mi kto z was, weźmie od nich działkę, to mu ją osobiście wepchnę w gardło tak głęboko, że mu dupą wyjdzie! Nartka>>>;) More ?? Więc snuję plany na dni letniego zwycięstwa Gdy czas pozwoli mi na chwilę szaleństwa ...:D Nimfa>>>>Mam instrukcje obsługi faceta - ale coś w zamian - INSTRUKCJA OBSŁUGI PSYCHIKI KOBIETY ORAZ MULTIPŁASZCZYZNOWA ENCYKLOPEDIA Z DEFINICJĄ KOBIECEGO \"NIE WIEM\" W PIGUŁCE !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu!!!!!! To masz niezły towar: Instrukcja obsługi faceta... to chyba opasłe tomisko, bo wbrew temu, co mawia mój przyjaciel, ze facet jest prosty jak budowa cepa, to nie jest takie proste... mimo wszystko za dużo indywidualnych przypadków:( Kobiety sa prostrze, wierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się znowu (z esperalem chyba) pozaszywało towarzystwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no ludzie wkurzacie mnie już 😠 widzisz kruku trzeba było dalej chować się za wachlarzem jacy to my zajebisci a teraz wszytkie już wszytko wiedzą i nie mają ochoty rozmawiać 😡 Ale one tu jeszcze wrócą ;) Wszytkim dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stick//Hehe!Instrukcja kobiecosci nie istnieje,poniewaz to bardzo zmienne istoty,a instrukacja faceta owszem,poniewaz to istoty o bardzo scislej inteligencji,hehe!!Zartuje :p nowa//A gdzie to spotkanko mialo miejsce???Jesli wolno wiedziec oczywiscie??:)Tak masz racje,ze co onnego jesli facet mnie dotyka ,a co innego jak kobieta:)Tylko musi byc odpowiedni facet.:):D Zycze milej nocki...ja samotna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z tego, że nie śpię i z okazji chciałbym poprosić o parę słów wypowiedzi, a mianowicie: życzyć wszystkim kobietą na topicu i forum Wszystkiego najlepszego z Okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Wielkie Całusy i Kwiaty :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona53
od pewnego czasu jestem singlem, nie z wyboru, tak po prostu chciał los :-( biały_kruk[ cześć] dzięki za życzenia, to pierwsze i chyba jedyne życzenia, to smutne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona53
wielkie dzięki, ale jak długo można czekać .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy co czekają długo, nawet bardzo, dlatego nie ma się co załamywać. Jak to mówi matka tego topicu, lepiej czasem być samemu niż w toxic związku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona53
będę czekać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×